Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нужда от части за галопер2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • нужда от части за галопер2

    пичове,моля споделете малко опит от къде купувате части за галопер?проблемът е следния: имаше среща между буталата и клапаните и се счупи конзола на разпр. вал(тоест нещо което лежи върху него и държи оста на кобилиците)обадих се в инд комерс но ми предложиха само цяла глава за 1560лв. мъка. та ако някои знае и други магазини моля да пише

  • #2
    Re: нужда от части за галопер2

    Аз за корейски коли пазарувам от авто сервиз Колос,в Люлин,защото са ми най-близко,и като цени ме устроиват.Утре ще постно телефони,ако не забравя.Поздрави.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      Re: нужда от части за галопер2

      Първоначално публикуван от banditko1 Преглед на мнение
      пичове,моля споделете малко опит от къде купувате части за галопер?проблемът е следния: имаше среща между буталата и клапаните и се счупи конзола на разпр. вал(тоест нещо което лежи върху него и държи оста на кобилиците)обадих се в инд комерс но ми предложиха само цяла глава за 1560лв. мъка. та ако някои знае и други магазини моля да пише
      Моите съболезнования. Случката е крайно неприятна, а лечението не е хич евтино. Това, което търсиш, просто го няма като отделна резервна част в каталога на Хюндай. Т.е. шансовете да го намериш ново са нулеви.

      Освен да търсиш някъде Галопер на части ...

      А какво точно стана, та се стигна до тази неприятна среща между бутала и клапани? Скъсан или прескочил ангренажен ремък?
      Ако е това, то каква е причината? В този двигател по някой път това се случва заради ремъка на балансиращите валове. Той се къса, парче попада под ангренажния и ...
      А причината да се къса този ремък пък може да е в заклинване на балансиращ вал.
      Т.е., тъй като щеш не щеш ще отваряш двигателя - прегледай абсолютно всичко. За да не стане така, че да оправиш счупеното и след няколкостотин километра да си отново в изходна позиция да търсиш глава ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Re: нужда от части за галопер2

        мерси на всички. в колос ми казаха че трябва да чакам доставка 3 месеца а това не ме устроива.наистина навсякаде продават само цяла глава.слу4ката стана след късане на ремък нов на 2000км вероятно менте на даико или подозирам че е бил пренатегнат.сега намерих на старо глава от паджеро за 500лв. предполагам че ще стане как мислите?а щом разбера точно състоянието ще раскажа. поздрави

        Коментар


        • #5
          Re: нужда от части за галопер2

          а да поясня скъсан е рекък на балансиращия вал и парче от него е попаднало под агренажния както предположи колегата но не съм проверил още съвсем подробно.

          Коментар


          • #6
            Re: нужда от части за галопер2

            Първоначално публикуван от banditko1 Преглед на мнение
            а да поясня скъсан е рекък на балансиращия вал и парче от него е попаднало под агренажния както предположи колегата но не съм проверил още съвсем подробно.
            Значи, направо като се отвори трябва да се провери защо се е скъсал ремъка на балансиращите валове. Нали си го сменил и него заедно с ангренажния? Ако да - гледайте дали не заклинва балансиращ вал.


            Първоначално публикуван от banditko1 Преглед на мнение
            сега намерих на старо глава от паджеро за 500лв. предполагам че ще стане как мислите?
            По принцип би трябвало да става от двигател 4D56 на Паджеро. Все пак нашият D4BH е уж копие на японския. Ама гледай и сравнявай първо.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Re: нужда от части за галопер2

              Първоначално публикуван от banditko1 Преглед на мнение
              в колос ми казаха че трябва да чакам доставка 3 месеца

              Миналата година STB (магазини на бул. Евлоги Георгиев 74 или на бул. Ген. Данаил Николаев 32-34 тел. 02/9433192; 02/8465577, 02/9430050, 02/9433192) ми доставиха нова глава за около 20 дни (уж беше обещано за 10 ама все пак не беше 3 месеца).
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                Re: нужда от части за галопер2

                главата от паджеро стана точно и нещата вече са наред почва голямото возене и да се надяваме да е безавариино,мерси за точната информация беше ми мн. полезна

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X