Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нафта.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нафта.

    Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
    Прибира ми се един убавец от София. Там съм го заредил до горе. Аз пътувам с колата за някъде си. Но малка промяна в плановете и се прибирам неочаквано за него в гаража във Варна. Посрещнах го на колонката на ведомствената бензиностанция. Разхода..... ама никак не идва отникъде. Качвам се зад волана. Шофера в дясно. Избери си на къде да карам му викам. Ама то що сега. Ми щото сигурно нещо не е наред с тоя камион и нека да видим колко гори. Ти си профи, при мен ще е повече защото карам инциден......
    Скива ли що се краде? От такива проверки!
    Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
    Това беше последното което изтърпях. След три месеца вече се бях разделил с транспортния бизнес. Шоферите ми накъсаха нервите. Ама и аз си им го върнах. Няколко хиляди ги уредих с GPS устройства и нивомери в резервоарите. Сега ги заобикалят като силно радиоактивни.
    Това с устройствата беше преди +20г. И там сега не крадат не заради тях, а заради тръбата и най- вече заради друго.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Нафта.

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Поредната безсмислена и неработеща мярка . Ако трябва да спазвам закона как да си заредя мотокара ? Поредната ГЕРБаджийска простотия . Навремето Цветанов предложи да не се продава бензин в туби за да спрели палежите на коли .
      Поне в тоя член нищо не пише за пълнене на туби по бензиностанциите. Пише само, че превозните средства не могат да се зареждат от туби.

      Коментар


      • От: Нафта.

        Първоначално публикуван от Semper_Idem Преглед на мнение
        Поне в тоя член нищо не пише за пълнене на туби по бензиностанциите. Пише само, че превозните средства не могат да се зареждат от туби.
        И тук ще почнат едни юридически еквилибристики какво всъщност е туба Шише 10 литра от минерална вода и съм законен от всякъде Край нямат глупостите в тая държава .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Нафта.

          От туба в МПС не може ама от МПС в туба ... не е незаконно.

          Коментар


          • От: Нафта.

            Собственикът на картата определя кой, кога и как да я ползва. Водачът обикновено не е, нищо че може да си храни семейството с нея.
            Не пречи бензинджията да му сипе и в туби. Поне за Частна фирма.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Нафта.

              Законодателният процес е просто нещо, ама не е за прости хора. Кадри на Симеоново и прочели "Винету" като единствена книга в живота си, отпадат от него по подразбиране.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • От: Нафта.

                Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
                За тубите - казват, настанал проблем:https://www.flashnews.bg/shofori-ala...-v-avtomobila/ Колко е вярно, не знам.
                Ама тия вярно на маймуни ви правят! Значи, щом имаш туба и зареждаш от нея, си престъпник?! Вчера минавам полицейски пост проверяващ за нелегални имигранти и престъпници. На задната седалка, на съвсем видно място, се мъдрят няколко пушки, няколко хиляди патрона в кутии, лопата, платнище... и до мене се вози български турист. Трябваше ли да ме опандизят, че съм думнал някого и съм го закопал в пустинята?! И тоя до мене, мръсен комунист, ми е помагал?

                Съвсем си правят ташак с вас.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Нафта.

                  Стига с тия туби, няма такива глупости. Противопожарните правила са едно, тръбата в ръката на собственика друго, гърба на шофьора трето и тн.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Нафта.

                    Днес сутринта ходихме на състезание с безмоторни самолетчета с нашия менаджър по транспорта и засякохме половината автопарк на фирмата в движение в извън работно време.... вика нека се возят, дори и пица и доставки да разкарват на черно с бусовете не му пука. И си каза защо... ако тръгнел да следи всеки литър и да им прибере бусовете и колите извън работно време първо ще настрои хората срещу фирмата и ще ги стимулира да правят глупости и второ за да стане това му трябвале поне още двама души за контрол.... което сметнйто на бързо били над 60 бона годишно разходи за фирмата.... а нафтата я признавали за разход и данъчните и амуртизациите също. Та вика нема сметка да си тровиш нервите. Миналата седмица на някои от камйоните му гепили около 200 литра как си бил на паркинга, информирал полицията и го пратил на ремонт. Каза това е инцидентен случаи а човека работи тук от 3 години и не е имал проблеми.
                    0-

                    Коментар


                    • От: Нафта.

                      Е това се каза в първата страница на темата. Има дреболии, ма не чак като за специализирания съд.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Нафта.

                        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                        Имаше една фирма Тръба-транс. Не знам как и е истинското име, но така е известна сред тираджиите. Металната тръба била основно средство за контрол-не само последващ, но и превантивен.
                        Фирмата в момента се казва Тепих транс и върти към 40 камиона. По слухове тръбата си е основно средство за контрол и до ден днешен. Преди 7-8 години един техен шофьор разказваше, че им плащат икономията на гориво в брой и по-предприемчивите са си монтирали по камионите електрически помпи и 10-15 метра маркуч и си точат нафта от съседните камиони нощем като почиват.
                        Subaru Legacy 2.5
                        Suzuki GS500 E

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X