Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица

    В хотел Боерица празнувах РД и сме много доволни
    SUZUKI SAMURAI
    http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

    Коментар


    • #17
      От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

      Един единствен път съм посещавал въпросната х. Боерица преди 3-4 години, останах крайно недеволен от обстановката и най-вече от обслужването. Спираха тока през нощта, храната беше отвратителна - сервираха ни някакви стари яйца, за което разбрахме впоследствие след като се обринахме, абе... УЖАС!
      П.С. Светльо, ако собствениците са се сменили от тогава, нещата може би са по-различни.
      Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
      Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

      Коментар


      • #18
        От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

        Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
        Един единствен път съм посещавал въпросната х. Боерица преди 3-4 години, останах крайно недеволен от обстановката и най-вече от обслужването. Спираха тока през нощта, храната беше отвратителна - сервираха ни някакви стари яйца, за което разбрахме впоследствие след като се обринахме, абе... УЖАС!
        П.С. Светльо, ако собствениците са се сменили от тогава, нещата може би са по-различни.
        От миналото лято собствениците са нови,аз също съм ходил преди това и беше много зле,тя дори и не работеше постоянно ами когато те си решат.Аз лично бях ходил веднъж да питам за стая и ми казаха че било всичко заето а то нямаше пукнат човек там.Аз не ангажирам никой с нищо да ходи там но просто коментирам,че в тази част на Витоша в момента няма по добра алтернатива,по горе някой беше коментирал ,че не му е харесала храната и било студено и т.н.т та само бих му препоръчал да посети Звездица следващият път и тогава пак да направи коментар относно тези неща.Но ако ще да става въпрос и за 5 звезден хотел отново ще има доволни и недоволни" разни хора разни идеали"

        Коментар


        • #19
          От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

          Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
          От миналото лято собствениците са нови..."
          Значи изобщо не може да има сравнение с това, което аз съм видял.
          Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
          Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

          Коментар


          • #20
            От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

            Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
            ...... та само бих му препоръчал да посети Звездица следващият път и тогава пак да направи коментар относно тези неща.
            И аз мисля така, след Звездица тази ще му изглежда като хотел лукс Все пак повечето са стари хижи и не очаквам кой знае какво, но поне да са чисти, топли и с добра храна.

            Коментар


            • #21
              От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

              Първоначално публикуван от g06ko Преглед на мнение
              И аз мисля така, след Звездица тази ще му изглежда като хотел лукс Все пак повечето са стари хижи и не очаквам кой знае какво, но поне да са чисти, топли и с добра храна.
              Така е

              Коментар


              • #22
                От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

                Абе Колеги, кво ви стана ?!
                Темата от "Уикенд на Витоша" стана "Звездица vs Боерица", а сега ми звичи като "От Боерица по-добро нема !", и ако колегата eti e пристрастен, да отвори отделна тема за хвалби, реклама и презентация на този хотел (щото там са три хижи и един хотел на едно място, ама никой не го спомена !).
                На Витоша е пълно с интересни места които не са ширпотреба, и ако всеки сподели такова, с неговите лични впечатления, ще можем да се докоснем до очарованието и, и да се възползваме от близостта и до София.
                Последно редактирано от zzlatev; 28-02-11, 11:46.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

                  Първоначално публикуван от x3mrjoe Преглед на мнение
                  Абе Колеги, кво ви стана ?!
                  Темата от "Уикенд на Витиша" стана "Звездица vs Боерица", а сега ми звичи като "От Боерица по-добро нема !", и ако колегата eti e пристрастен, да отвори отделна тема за хвалби, реклама и презентация на този хотел (щото там са три хижи и един хотел на едно място, ама никой не го спомена !).
                  На Витоша е пълно с интересни места които не са ширпотреба, и ако всеки сподели такова, с неговите лични впечатления, ще можем да се докоснем до очарованието и, и да се възползваме от близостта и до София.
                  Колега, темата става такава, защото хората споделят точно лични впечатления и от двете места. Никой не е пристрастен, всеки споделя какво е неговото мнение, а четящия си прави изводите. Ако и вие искате да препоръчате някое интересно и приятно място на Витоша, го направете тук или в нова тема, отворена специално. Полезната информация от първа ръка винаги е нещо, което се цени в нашия Форум. Има тема "Препоръчвам това място", там също може да се похвали на база лични впечатления даден хотел или хижа. Има и тема "Никога вече там", където негативните неща също се споделят( там е писано отделно и за "Звездица")
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

                    Снимка от вчера - х.Звездица

                    Нощувахме. Има нови собственици. Очакваме подобрение!
                    По-добре късно, отколкото по-късно.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Уикенд на Витоша и коментари за хижа Звездица и хижа Боерица

                      За последно ходих преди 5-6 месеца, но понеже си направихме матине в "Композиторите", отскочих набързо да покажа на приятел панорамата от "Конярника",
                      та не ми остана време да влезна вътре за "ситуационна проверка", щото на връщане вече не ми се пиеше, а и на паркинга беше само мойта кола.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X