Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вискосъединител за перка - взаимозаменяемост?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вискосъединител за перка - взаимозаменяемост?

    Баси темата...
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Вискосъединител за перка - взаимозаменяемост?

      Та май, моят проблемът е разрешен.... При Геро:
      1. Подменено виско с 90% ефективност, демонтаж на оригиналният, три редов радиатор и подмяна на 35мм пита с 52мм такава. Това е максималното, което позволява разстоянието, добавих малко над 2L охладителна течност. 2.Премахното от радиатора, е и казанчето за охлаждане за автомата та тръбичките са пуснати и на неговият обем. 3.Поставен маслен радиаотор от Таурег, пред водният, съответно дабавено около литър масло в скоростите.. 4 Премахнат климатик.
      Още не съм пробвал с лодката, но на два пъти го пържих соло по един голям баир над Варна, Виница-Кичево, с 4к оборота, стрелката за t не мръдна, а преди би започнал да загрява.... Ta мисля, че с лодката ще мога да увелича скоростта, чакам поръчано и смяна на окачване и тогава ще закача за тест... Според мен тази доработка ще има ефект... така че за сега си оставам с този автомобил, да не говорим, че цената на всичко + двата нови 100А/ч Варта, акута, е равна на собствената му цена преди ъпгрейда.. А като забранят дизеловият агрегат, под ЮРО4 ще му мисля.... Това са моите 5ст. към тази тема.
      Роден рибар, а принуден да работи.......

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X