Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 67 скрита лимонка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗ 67 скрита лимонка

    При тая цена едва ли ще си намери собственика, ама да се види .
    http://auction.bg/item.php?id=488411

  • #2
    От: ГАЗ 67 скрита лимонка

    Интересно ми е като снимките са от 97-98 г. дали сега ще мога да го намерят в гората и дали някой мангал не го е замъкнал на вторични
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

    Коментар


    • #3
      От: ГАЗ 67 скрита лимонка

      Тоя дето е пуснал обявата, звучи като да е малко преди неандерталеца в развитието си, но колата изглежда много добре. Най-важно не личат никакви присадки, кръпки и приспособявания. Това за каросерията. А цената е широко понятие, не мисля, че е еднозначно нереална.

      П. П. По какво се разбира това за снимките (възрастта им).
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #4
        От: ГАЗ 67 скрита лимонка

        Тази газка е истинска реликва. Парите са много само за този който ги няма. Ако попадне в истински колекционер само той може да е оцени както трябва, а друг е въпроса че има много рбота по нея.

        Коментар


        • #5
          От: ГАЗ 67 скрита лимонка

          Тъкмо днес я гледах обявата, но на на друго място. Обаче тук се понапънах да разбера какво пише човека...нищо чудно да се е объркал като е писал цената, която иска за Молотовката

          Коментар


          • #6
            От: ГАЗ 67 скрита лимонка

            Парите май са множко, но много зависи какво се вижда вътре, от страната на седалките и какво има под предния капак. Би трябвало като се искат толкова левчета да се предлага макс. информация. Не може да не знаеш дали изобщо моторът ти пали и в какво състояние е. Освен това, не знам модела да е комплектован с предно стъкло от ГАЗ-69 от производителя. Вратите и доработките по спирачната система също са се правили в последствие на базата на заводски препоръки, свързани с промяна на стандартите за сигурност и безопасност. С две думи-не много сериозно предложение в стил "да видим какво ще стане".
            0886 854 174

            Коментар


            • #7
              От: ГАЗ 67 скрита лимонка

              Аз също гледам обявата от няколко седмици и много ме въодешевява тази Газка. Цената може да е реална но не тук и за това състояние. Човека най вероятно я измислил след сложна система от годината на производство, брой дупки от КУРШУМИ и за това, че е карана от някой си войвода и благодарение на този човек сега цената е някаква фантастична.

              Коментар


              • #8
                От: ГАЗ 67 скрита лимонка

                Добре бе пичове, каква е реалната цена на тази кола? Регулярен пазар на такива автомобили няма, значи не може просто да отворим "мобилето" и да направим справка. Остават разни косвени изчисления и разсъждения. Десет хиляди лева струва десетгодишна кола от среден клас - таралясник за тривиална експлоатация. Десет хиляди лева, представляват издръжката на четиричленно семейство със среден стандарт за четири месеца.
                От другата страна имаме седемдесетгодишна кола, знакова като етап в развитието на автомобилостроенето. Произведена в неособено голяма серия. Състояние, всъщност много добро за годините и предвид условията. Серията не е голяма, но всъщност не е и малка, обаче по онова време всичко се случваше планомерно и канализирано: От производството, през експлоатацията, та до претопяването - т. е. може да се каже, че това е екземпляр случайно разминал се със пещите. Автомобила е прост, рационален и семпъл като конструкция и оборудване, което много облекчава реставрацията му - това го прави още по-удачен обект за такава.
                Търговският аспект на въпроса, признавам, не ми е ясен. Имам предвид, че нямам представа колко би струвал такъв автомобил, възстановен, така че да правя сметки, като се калкулира стойността на реставрацията към началната - дали накрая има смисъл от "търговско-бакалската" страна на нещата.
                Тези приказки за генерала и дупките от куршуми, като сериозни едни хора, предлагам да ги игнорираме..
                Кажете вашето мнение.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #9
                  От: ГАЗ 67 скрита лимонка

                  Като ценител на тези автомобили не мога да скрия пристрастието си, но и аз съм на мнение че цената е нереална. Вярно е че е на около 70 гидини, но е доста окаяно състояние. Не се знае в какво състояние е джигателя, части за него може да се намерят, но се гони заводско изпълнение съм повече от сигурен, че няма да може да се намерят голяма част от детайлите по колата. например този джип има доста доработки поне от това което си вижда от снимките. Кактоказа колегата Иван вратите, предния прозорец, аз виждам че има и промени по предните калници, но не мога да кажа дали не са правени заводски в някоя по късна модификация на машината. Вярно че колата си има история това не го отричам. Ако беше в джижение тогава можеше да и искаш сумата, но в момента тя е доредолу купчина желязо което ако не попадне скоро в правилните ръце ще отиде в пещите както ти сам каза. Според мен може да и вземеш тази сума само в чужбина. Лично мнение това е рядка антика ако инвестираш средства и време може да и вземеш доста повече след години, дори след 1-2.

                  Поздрави
                  Газ 69 2.4i
                  Густо майна, пътят свърши !!!
                  GSM: О895 7О6О59

                  Коментар


                  • #10
                    От: ГАЗ 67 скрита лимонка

                    Ма оставете бакалската страна на въпроса - колко могло да се вземе в чужбина, как седи това като инвестиция и пр.
                    Нека се опитаме да разгледаме нещата от другата страна - Колко струват десет хиляди лева! Еквивалент ли е на този автомобил, един снобски телевизор примерно?

                    П. П. Само предното стъкло може би е ТНТМ. Казвам, може би, защото като нищо това може да е заводска доработка, стандартно изпълнявана от някой от АРЗ-тата - какъвто е случаят със вратите.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #11
                      От: ГАЗ 67 скрита лимонка

                      Ами то се знае, че едно нещо струва толкова, за колкото се продаде. Дълбоко се съмнявам, че някой в чужбина ще плати 10 000 за този джип. Не мисля че е коректно да сравняваш автомобил с телевизор, защото може някой да рече, че и един ръчен часовник е по скъп примерно.
                      Тази обява ми напомня за една друга, която виси в мобиле.бг повече от година, доста повече май. За един сребрист Алпин. 40 000Евро смятат че могат да му вземат. Не бил пален и той 15 години. Ами отвори германското мобиле и погледни как изглеждат алпините за тая цена - все едно вчера са излезли от завода.
                      Въобще тукашното ценообразуване направо бие на търгащина.
                      ИМХО разбира се.
                      Последно редактирано от T-1000; 08-02-11, 17:56.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ГАЗ 67 скрита лимонка

                        Добре де, не струва 10 000лв - Колко струва?
                        Не си мислите, че аз съм продавача, нали. Просто са ми много интересни нагласите и очакванията.
                        Остави ги Алпините, пък и от 5 000 евро до 40 000 евро има тамън осем пъти разлика.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          От: ГАЗ 67 скрита лимонка

                          Абе нямаше ли някъде дали в мобилето или в карс бг един такъв реставриран на 10000лв?

                          Коментар


                          • #14
                            Re: ГАЗ 67 скрита лимонка

                            Струва толкова колкото някой даде за нея. Всеки може да си иска колкото му е кеф, но дали това е цената на която ще се продаде е друг въпрос. А по същата логика дето я няма като цена в мобилето и не може да сравняваме оттам дали е евтина, от къде продавача я е измислил тази цена. Пък и 10000 лв за България въобще не ми изглеждат малко, освен това малко се съмнявам, че стандарта е среден със 2500 лв на месец, за България по специално.
                            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                            http://www.facebook.com/JeepBG
                            LZ1GGC

                            Коментар


                            • #15
                              От: Re: ГАЗ 67 скрита лимонка

                              Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                              ... че стандарта е среден със 2500 лв на месец, за България по специално.
                              Писал съм: За четиричленно семейство, приятелю. - Май дори е и под средният стандарт.
                              Но това е само съпътстваща илюстрация и не е основното във въпроса.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X