Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокирало задно ляво колело на ГР.Чероки 2.7црд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Блокирало задно ляво колело на ГР.Чероки 2.7црд

    На неизчистен лед, в квартална/Люлин/улица натискам по рязко педала на спирачката-в резултат на което установявам, че е блокирало задното колело.Продължих около 500 м. и спирам на паркинг-от колелото дим и миризма на изгоряло феродо.Барабана не се пипа.Паля,карам 3 км.Резултата-не толкова топъл барабан,без миризма.Свалих колелото,освободих накладките -барабана почти блокирал.Предполагам ,че е нещо с ръчната.Днес ходих до ст.град-грее много слабо.Между впрочем,никога не ползвам ръчна спирачка.А , и отделно интересен разход на гориво-150км в София-33 л.
    Grand Cherokee 2.7crd Limited

  • #2
    От: Блокирало задно ляво колело на ГР.Чероки 2.7црд

    Пораздвижи цилиндърчетата, позачисти хубаво барабана, виж и лагер да не затяга, макар че щом мирише на феродо едва ли е от лагер. Разхода може да идва от задържането, съответно по- голямо натоварване за да се движиш и от там голям разход.
    От кой люлин си, че и аз съм от там
    поздрави
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #3
      От: Блокирало задно ляво колело на ГР.Чероки 2.7црд

      Първоначално публикуван от Toni Gr Преглед на мнение
      На неизчистен лед, в квартална/Люлин/улица натискам по рязко педала на спирачката-в резултат на което установявам, че е блокирало задното колело.Продължих около 500 м. и спирам на паркинг-от колелото дим и миризма на изгоряло феродо.Барабана не се пипа.Паля,карам 3 км.Резултата-не толкова топъл барабан,без миризма.Свалих колелото,освободих накладките -барабана почти блокирал.Предполагам ,че е нещо с ръчната.Днес ходих до ст.град-грее много слабо.Между впрочем,никога не ползвам ръчна спирачка.А , и отделно интересен разход на гориво-150км в София-33 л.
      Виж тази тема. Може и да ти помогне. http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=90600&page=1
      Успех..
      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
      0877стоидевет215–Радослав

      Коментар


      • #4
        От: Блокирало задно ляво колело на ГР.Чероки 2.7црд

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        Пораздвижи цилиндърчетата, позачисти хубаво барабана, виж и лагер да не затяга, макар че щом мирише на феродо едва ли е от лагер. Разхода може да идва от задържането, съответно по- голямо натоварване за да се движиш и от там голям разход.
        От кой люлин си, че и аз съм от там
        поздрави
        Води се Люлин- Център до сп. център Сиконко!Поздрави!
        Grand Cherokee 2.7crd Limited

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X