Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Редукторни мостове?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Редукторни мостове?

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Ми, правилно. Кому са нужни твърди кулачкови блокировки с нисък коефициент, когато има меки червячни с висок.
    Стефане,преди покарвах понякога с Голди,неговия редукторен Уаз беше с червячни,е верно бяха "меки",през по голямото време сработваха така все едно че ги нямаше.Който е карал Бетеров шпер не съм чул да се оплаква а виж заварения диф е много лют ,неможе да се сравни с нищо,нито АРБ-та нито други пълни блокировки,но там проблема е че още с направата е обречен колкото изкара.

    Коментар


    • #17
      От: Редукторни мостове?

      Чакайте бре, аз тук съм чел, че невероятната конструкция на УАЗ не може да се подобрява вече!Нямало накъде.За какво говорите?
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #18
        От: Редукторни мостове?

        Правено ли е от хора, винаги търпи преправяне и доработка. Колегата по-горе е прав,че и в Русия тия мостове са дефицит. Въртят се някви постоянни бройки между феновете там, ама всичко е втора употреба. Ако се появят нови,това ще си е направо бомба... ще се расчуе на момента.
        диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

        Коментар


        • #19
          От: Редукторни мостове?

          Аз доколкото имам представа редукторни мостове си се правят. Поне преди две години категорично, защото тези които купих бяха актуално производство. Тя темата се поумеши - мостове и блокажи, та блокажите са дефицит и там наистина. Завода в Уляновск май не прави блокажи, те са разни видове, типове и конструкции, на разни странични производители със непостоянно производство в дребни серии.
          Инак и там, като и тук, има сериозен оборот втора употреба по тривиалната причина - цена
          Последно редактирано от davc; 05-02-11, 21:43.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X