Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

    Лабрадорчето е по-дребно,с къс косъм;голдънретривърът е по-пухкав и се води за най-красивото бебе куче,но и най-грозния пубертет.Това е моята кучка с малките миналата година.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 512.jpg
Прегледи:1
Размер:138.2 КБ
ID:5399378

    Коментар


    • #17
      От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

      И според мен е Лабрадор убавеца. Един съвет ако може колега, внивмавайте с хранителния режим че имат склонност към надебеляване тия сладки лакомници.

      Коментар


      • #18
        От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

        Първоначално публикуван от Антон Петров Преглед на мнение
        Лабрадорчето е по-дребно,с къс косъм;голдънретривърът е по-пухкав и се води за най-красивото бебе куче,но и най-грозния пубертет.Това е моята кучка с малките миналата година.

        [ATTACH=CONFIG]481975[/ATTACH]
        Страхотни кучета са, жалко че не мога да си позволя толкова едро куче но е разкошно

        Коментар


        • #19
          От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

          Привет на всички и от мен. Скоро си взехме кученце. Кръстоска между лабрадор и голдън ретривър. Тъй като аз нямам амбиции моята животинка да я водя на изложби, и не държа на чистокръвни породи се съгласих да си вземем такова, естествено сле като бях попитала подробности. И все пак . Как да го наричам моето кученце? На три месеца е има всички ваксини вече.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5310.JPG
Прегледи:1
Размер:70.3 КБ
ID:5457975

          Коментар


          • #20
            От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

            Нова порода Лабривър - че как иначе?...
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #21
              От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

              Първоначално публикуван от venstel Преглед на мнение
              Привет на всички и от мен. Скоро си взехме кученце. Кръстоска между лабрадор и голдън ретривър. Тъй като аз нямам амбиции моята животинка да я водя на изложби, и не държа на чистокръвни породи се съгласих да си вземем такова, естествено сле като бях попитала подробности. И все пак . Как да го наричам моето кученце? На три месеца е има всички ваксини вече.

              [ATTACH=CONFIG]553910[/ATTACH]
              Най добре е да го наричаш Пешко. Това е страхотно име за този малък убавец. Но мисля че вече си има друго име, затова Пешко отпада, а каква му е породата ли, на кой му пука след като доставя радост и душевен комфорт. Пу, сладурчЕ !
              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • #22
                От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

                И аз не съм сигурен какво точно е моето кученце.На 3-месеца е .Ще се опитам да кача снимка.Баща му е черен лабрадор.Майката ми прилича на голдън,а ми казаха че е лабрадор.

                Коментар


                • #23
                  От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

                  Всички са Ретривъри, Лабрадор е с къс косъм - САМО.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Каква е разликата между Лабрадор и Ритривър

                    Здравейте.От много време си търся кученце(лабрадор, не ретривър ),иска ми се кученцето да е чистокръвно, но не мога да намеря сигурен продавач.Можете ли да ми препоръчате сигурен някой сигурен развъдник.Благодаря ви предварително, за обърнатото внимание.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X