Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

    Толкова много неща имам да казвам ,че не знам от къде да започна.
    Последните 3-4 дена преди състезанието сме спали по 5-6 часа.
    Събота на тренировките за първи път се качих да карам АТВто и като цяло не съм карал от 3-4 седмици преди това.
    Тази година в Б класа има 4-5 много добри състезатели от АМА шампионата.
    Първия манш в Б класа бях 5-6 на старта.Още на първата обиколка ми падна седалката.
    Успях да изпреваря няколко състезатела,може би бях 3-4 и преди финала на ролетката се опитах да изпреваря един,но не можах да се задържа на мотора и паднах.
    Просто бях много изморен,от това да карам без седалка,завърших 9ти.
    Първия манш в другия клас Б се блъснх с един друг състезател и ми падна веригата.
    Първия манш в 3тия клас за момчета от 16 до 24 години станах втори.
    Втория манш в Б класа на третия скок стана голяма катастрофа и неможах да продължа манша.
    В другия Б клас станах 3ти,просто нямах повече сили.
    В третия клас станах 1ви но ме дисквалифицираха,защото скочих скока при жълт флаг.

    Като цяло тук по-младите и не опитни състезатели карат много несигорно и рисково и падат много често.
    Тази седмица се надявам,че ще имам възможност да се тренира с АТВто,за следващото състезание да съм по подготвен.
    И на по следващото състезание да мина в по-горния клас.

    Коментар


    • #32
      От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:229501_1865450009211_1629865170_31821454_4518821_n.jpg
Прегледи:1
Размер:72.2 КБ
ID:5274242Натиснете снимката за да я уголемите

Име:231023_1865451889258_1629865170_31821469_2716688_n.jpg
Прегледи:1
Размер:80.5 КБ
ID:5274241Натиснете снимката за да я уголемите

Име:230300_1681680648185_1422657974_31396242_1830412_n.jpg
Прегледи:1
Размер:92.2 КБ
ID:5274240Натиснете снимката за да я уголемите

Име:223188_1681676328077_1422657974_31396241_5432740_n.jpg
Прегледи:1
Размер:120.5 КБ
ID:5274239Натиснете снимката за да я уголемите

Име:226586_1681651367453_1422657974_31396215_3173290_n.jpg
Прегледи:1
Размер:104.1 КБ
ID:5274238

      Коментар


      • #33
        От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

        Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
        ...
        Тази седмица се надявам,че ще имам възможност да се тренира с АТВто,за следващото състезание да съм по подготвен.
        И на по следващото състезание да мина в по-горния клас.
        Много се радвам се за теб! Желая ти успех! Според мен това е едно успешно начало. Спомням си, че някъде бях чел интервю от опитен състезател, че му трябват поне 50-60 часа усилени тренировки, за да свикне с нова машина, а на някои като мен и 1 година им е малко.

        Пиши повече за всичко, че ми е много интересно /надявам се не само на мен/, а ако качиш и записи от хелмет-камерата ще е супер.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

          Браво, от тук нататък - само нагоре

          До последния момент се надявах да развея едно българско знаме от публиката, но настинките на щерките решиха другояче. Ще се реванширам на следващите. Успех !
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #35
            От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

            Евала!!!Генчев на всички ни е интересно Относно българското знаме, то съм сигурен ,че много ще го надъха!Успех Николенски.Ииии ако качиш някъде видеото

            Коментар


            • #36
              От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Ако можеш да споделиш какво включват физическата подготовка /видове упражнения, серии, натоварване и др./ както и на каква диета сте подложени.
              Всеки прави различно,повече кардио и по-малко тежести.Повече повторения с по-малко килограми.
              Аз лично сменям постояно упражненията,и правя с по-малко повторения и повече килограми,за сила,а с карането си добивам издръжливост.
              Като тренирам се храня повече,с храни с повече протеин и въглехидрати,преди каране вземам нещо сладко,като сникарс.

              Коментар


              • #37
                От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                Генчев май ще бъде леко разочарован от тази диета, бах маамаму, Николенски нема ли кифтета там е пич? Ако требе да изпратиме некой суджук по Еконта.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #38
                  От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                  Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                  Генчев май ще бъде леко разочарован от тази диета, бах маамаму, Николенски нема ли кифтета там е пич? Ако требе да изпратиме некой суджук по Еконта.
                  Няма само Mcdonalds и subway

                  Коментар


                  • #39
                    От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                    Николене гледам че си карал с GoPro-то , имаш ли видео свалено ? Давай да гледаме че е интерес как е там , карачите , техниката , състезанията ... по думи всичко е уникално но друго си е малко видео/снимки.
                    Няма кал - Няма кеф !!!
                    Suzuki Samurai LJ410 1984
                    Suzuki LTZ400 2008
                    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                    Коментар


                    • #40
                      От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                      Един клип от тренировката неделя сутринта http://www.youtube.com/watch?v=RLj-PCPHuss
                      Камера не беше добре настроена и нямам добри кадри от маншовете.

                      Коментар


                      • #41
                        От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                        http://www.youtube.com/watch?v=N-nft...el_video_title
                        Ето и един клип с Коди Еванс състезател в Про класа.
                        От някой неща не съм много доволен тук,няма възможност да се тренира често и не искат да ме пускат в Про класа.
                        Защото в класовете който карам,имам възможност да побеждавам,а в Про класа ще вървя посредата някъде.

                        Коментар


                        • #42
                          От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                          Една молба! Настройте камерата, защото си изкривих врата
                          0887 246718

                          Коментар


                          • #43
                            От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                            Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                            http://www.youtube.com/watch?v=N-nft...el_video_title
                            Ето и един клип с Коди Еванс състезател в Про класа.
                            От някой неща не съм много доволен тук,няма възможност да се тренира често и не искат да ме пускат в Про класа.
                            Защото в класовете който карам,имам възможност да побеждавам,а в Про класа ще вървя посредата някъде.
                            Ръководството на твоя тим не те пуска в Про класа, или?
                            За тренировките какво е ограничението, от кого е наложено?

                            Изгледах внимателно клиповете, пистите са малко по-различни от типичните за Блгария мотокрос писти Севлиево, Троян, има необезопасени дървета близо до трасето. Каква е настилката, как са обработени, колко са дълги, и изморителни ли са?

                            Моля те, ако имаш време и възможности разкажи повече за всичко около теб.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #44
                              От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                              Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                              Една молба! Настройте камерата, защото си изкривих врата
                              На втория клип не е ли добре?

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Ръководството на твоя тим не те пуска в Про класа, или?
                              За тренировките какво е ограничението, от кого е наложено?

                              Изгледах внимателно клиповете, пистите са малко по-различни от типичните за Блгария мотокрос писти Севлиево, Троян, има необезопасени дървета близо до трасето. Каква е настилката, как са обработени, колко са дълги, и изморителни ли са?

                              Моля те, ако имаш време и възможности разкажи повече за всичко около теб.
                              Да,защото там вече имат състезатели.
                              Пистите на който са състезанията са по-леки,но пистата на която тренираме е на един състезател с мотор и е най-трудната и опасна която съм карал.
                              Тая седмица е второто състезание,другата и по-другата пак има състезания.

                              Като цяло нищо интересно не правя през седмицата,
                              физическа подготовка и си преглеждам АТВто за състезанието.

                              Коментар


                              • #45
                                От: БЪЛГАРИН В АМЕРИКАНСКИЯ NEATV-MX ШАМПИОНАТ

                                Някаква информация за второто състезание на Николен ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X