Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DL650 V-Strom

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Suzuki DL650 V-Strom

    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
    Сашо, лягай си и ти
    Мотора на аватара на Слави е Тенере 660. А той си е в БГ, доста щати има да прекоси, докато стигне до твоя щат.
    Ей, къде са очилата като ми трябват...

    Коментар


    • #32
      От: Suzuki DL650 V-Strom

      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
      В Америка (САЩ и Канада) никога от официалните дистрибутори там не са продавани моделите на Хонда - Африка Туин и Трансалп, на Ямаха - Супер Тенере и Ямаха Тенере и май модела на Кавасаки KLЕ 500. Не знам защо, но такива са фактите.
      Transalp 600 и Dominator NX 650 са продавани в САЩ само през 1988 и 1989 и понякога се намират редки екземпляри. За KLE 500 дори не бях чувал въобще до съвсем наскоро...

      Коментар


      • #33
        От: Suzuki DL650 V-Strom

        Ясно. За Трансалпа не бях на 100% сигурен, а за Доминатора се колебаех. Иначе всички хард ендура и кросови модели на Хонда, Ямаха, Сузуки и Кавасаки са предлагани и продавани там.
        Странно е наистина, защо тези модели на големите туристически ендура описани в постингите по-горе не са предлагани и продавани в тази част на света на толкова огромен пазар. Би било интересно да се разбере и осмисли този факт, ако има начин.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • #34
          От: Suzuki DL650 V-Strom

          TDM също е сред низвергнатите модели на щатския пазар...
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #35
            От: Suzuki DL650 V-Strom

            Предполагам, че някой от живеещите там може да обясни по-подробно, но доколкото разбирам американците си пазят собственото производство. Някъде по-горе Митко69 писа, че в цената влиза асемблиране, значи ги внасят не като завършени продукти. Вероятно поради високите мита.
            А хард ендурата са малка кубатура и май няма много местно производство.
            Вероятно тези ригулейшъни не са така сериозни за европейските производители.

            Коментар


            • #36
              От: Suzuki DL650 V-Strom

              Вие докато си обсъждате ПРЕКРАСНИТЕ транслап и т.н. аз чакам мнение на създателя на темата за моторетката в заглавието. Догодина ми се иска да се кача и на такъв.
              Жалко, че такива идиоти им дават книжка (помагача МНОООГО помага също)
              HONDA XL650

              Коментар


              • #37
                От: Suzuki DL650 V-Strom

                Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение
                Предполагам, че някой от живеещите там може да обясни по-подробно, но доколкото разбирам американците си пазят собственото производство.
                Така е, до голяма степен Harley Davidson диктува условията на пазара. Имат силно лоби, и ако не вече сега, то в миналото са си измислили закони в тяхна полза.

                Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение
                Някъде по-горе Митко69 писа, че в цената влиза асемблиране, значи ги внасят не като завършени продукти. Вероятно поради високите мита.
                Добавят масло, антифриз и тем подобни, проверяват коловете след изваждане от контейнер, тва е. Яко дерат кожи...

                Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение
                А хард ендурата са малка кубатура и май няма много местно производство.
                Продават се японски и някои европейски, но далеч не този асортимент който се намира в Европа. Или друг пример--в Бразилия се продава NX400, за който тук на човек само могат да му текат лигите... Друг е въпроса че там цената е кажи речи 3-4 пъти по висока от тази която би била в САЩ.

                Коментар


                • #38
                  От: Suzuki DL650 V-Strom

                  След 3 седмици тестове-около 1000 мили, смятам, че моторе е идеален за градско, извън градско и макадан. На истински оф роуд не съм го тествал.
                  Двигателя има достатъчно мощност за двама души, нормално каране. Ако се добавят още 30 кг багаж, може и да му дойде малко много, но аз не планирам трипове с човек зад мен.
                  Най-големият минус е седалката, макимум 2 часа и започва да ми пари на д-то, днес очаквам да дойде ето това http://www.corbin.com/suzuki/vstrom.shtml, надявам се да реши проблема.
                  The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Suzuki DL650 V-Strom

                    Зима иде

                    Коментар


                    • #40
                      От: Suzuki DL650 V-Strom

                      Ники, струва ми се, че лееекинко са се поувлякли с тая реклама. Че е шукаритетн мотора, така е, ама чак пък всичките косачки да му дишат праха...
                      Инак не разбрах и защо в зглавната шапка трябваше да покажат редови 4 цилиндров двигател, чак отворих чичо Гошо да проверя да не би V-strom да е вече редови.
                      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                      Коментар


                      • #41
                        От: Suzuki DL650 V-Strom

                        Илко, напълно съм съгласен с теб, просто ми се стори готина рекламка.
                        То, ако човек приема буквално тия работи, няма да излиза без кока кола, дамски превръзки, нещо за простатата и някъв прах за пране.
                        Зима иде

                        Коментар


                        • #42
                          От: Suzuki DL650 V-Strom

                          Собственик съм на Встром вече 4 месеца и съм навъртял малко над 6000 мили.
                          След като смених седалката, остана още едно перо за оплакване. Говоря за разхода. При градско и извън градско до 75 мили в час оплакване нямам. Дава разход около 52-55 мили на галон.
                          Вдигне ли се скоростта над 85-90 мили в час, нещата стават други- 38-40 мили на галон. Знам, че това е нормално, но в главата ми е все старата Honda VTX 1300 която ми даваше 50 мили на галон без значение скорост, градско или извън градско каране.
                          При не много високи цени на бензина в САЩ, това не е болка за умиране, но исках да го споделя за тези които търсят информация базирана на реален опит, а не от спесификацията на производителя.
                          А, и да не забравя-гумите. Бриджстон Траялуинг, най-много още 1000 мили и задната ще е за смяна...
                          Весели празници и дано Дядо Коледа да ни донесе много идеи, свободно време и кеш за нови пътешествия.
                          The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Suzuki DL650 V-Strom

                            Митко, не знам колегите колко са на "ти" с милите за галон, но мен ме изгуби Затова си позволявам да копирам поста конвертиран в единици четими по нашите ширини (не че ние сме открили топлата вода, просто е по-разбираемо за нашего брата)
                            Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
                            Собственик съм на Встром вече 4 месеца и съм навъртял малко над 9700 км (6000 мили).
                            След като смених седалката, остана още едно перо за оплакване. Говоря за разхода. При градско и извън градско до 120 км/ч (75 мили в час) оплакване нямам. Дава разход около 5-5,5 л/100 км (52-55 мили на галон).
                            Вдигне ли се скоростта над 140 км/ч (85-90 мили в час), нещата стават други - 7-7,5 л/100 км (38-40 мили на галон). Знам, че това е нормално, но в главата ми е все старата Honda VTX 1300 която ми даваше 5,6 л/100 км (50 мили на галон) без значение скорост, градско или извън градско каране.
                            При не много високи цени на бензина в САЩ, това не е болка за умиране, но исках да го споделя за тези които търсят информация базирана на реален опит, а не от спесификацията на производителя.
                            А, и да не забравя-гумите. Бриджстон Траялуинг, най-много още 1000 мили и задната ще е за смяна...
                            Весели празници и дано Дядо Коледа да ни донесе много идеи, свободно време и кеш за нови пътешествия.
                            Предполагам става въпрос за V-Strom 1000, нали?
                            Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                            Коментар


                            • #44
                              От: Suzuki DL650 V-Strom

                              [QUOTE=Ilarioncho;
                              Предполагам става въпрос за V-Strom 1000, нали?[/QUOTE]

                              Не. Точно за В стром 650 става въпрос. Разхода на моя е аналогичен. До 100 - 110 км./ч - 4.5 л. на сто, до 120-130 км./час - 5.5 на сто. До 140-150 км./ч - 6 на сто, 160 и нагоре - 7 на сто и нагоре Обаче моя е с power commander
                              BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                              LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                              Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Suzuki DL650 V-Strom

                                Разходите които коментирате за Suzuki DL 650 V-Strom - "До 100 - 110 км./ч - 4.5 л. на сто, до 120-130 км./час - 5.5 на сто. До 140-150 км./ч - 6 на сто, 160 и нагоре - 7 на сто и нагоре.." предполагам са за извънградско?
                                Тъй като аз мисля да си ползвам моторетката приблизително 70-80 процента градско, ме интересува какъв разход Ви дава в града? Скорост - 40-60км/ч?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X