Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DL650 V-Strom

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Suzuki DL650 V-Strom



    Прикачени файлове
    Калин - О88 б579I9I
    Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

    Коментар


    • #17
      От: Suzuki DL650 V-Strom

      Година и половина по-късно. Сезона още не е свършил, но все пак аз пак ще питам за V-storm-a, как се представя.
      След почти 2 сезона нещо дразни ли те в моторетката?
      Някакви подобрения ....

      Поздрави, Вико.
      Последно редактирано от Вико; 23-09-12, 23:48.

      Коментар


      • #18
        От: Suzuki DL650 V-Strom

        След дълги колебания, сравнения, много четене и допитване до Adventure мотористи, момента дойде.
        В събота си трейднах любимия VTX за едно чисто ново DL650 Adventure.
        За два дни врътнах 300 км и определено мога да кажа, че това е мотора за мен. Удобен, пъргав, мечта.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo11.jpg
Прегледи:1
Размер:215.8 КБ
ID:5510231
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • #19
          От: Suzuki DL650 V-Strom

          Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
          След дълги колебания, сравнения, много четене и допитване до Adventure мотористи, момента дойде.
          В събота си трейднах любимия VTX за едно чисто ново DL650 Adventure.
          За два дни врътнах 300 км и определено мога да кажа, че това е мотора за мен. Удобен, пъргав, мечта.
          Честито и само безаварийни!! Кога ще го разкършиш до Монтана?

          Коментар


          • #20
            От: Suzuki DL650 V-Strom

            Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
            Честито и само безаварийни!! Кога ще го разкършиш до Монтана?
            Живот и здраве, като нищо може да намина догодина.
            The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

            Коментар


            • #21
              От: Suzuki DL650 V-Strom

              Седя си тука, чета си, снощи съм бил нощна, не съм спал, днеска малкия пак не ме остави да спя, полицейското ми реотанче бавно загрява..... Та гледам Mitko69 си взел нов мотор, хубав мотор, бравос! Оня пък Purple Elephant го кани на гости в Монтана! Ма чакай бе той Лилавия Слон нали в Америката живееше (помня аз пътеписа му от Аляска) , каква Монтана, какви 5 лева?! Митко69 и той от Америката (и неговия пътепис съм чел)!? Ееее ма то Монтана имаше и в Америката бре, щата Монтана !!! Тю да се @@@@@ и бавнозагряващия! Време е да си лягам явно!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #22
                От: Suzuki DL650 V-Strom

                Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
                Живот и здраве, като нищо може да намина догодина.
                Супер!! Вземи палатката и въдица.

                Коментар


                • #23
                  От: Suzuki DL650 V-Strom

                  Ето един DL650 който видях по време на посещение в България:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4210.JPG
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5510572

                  Офицерът беше твърдо убеден че в САЩ се предлагат много по-хубави мотори... Когато поисках да се снимаме заедно се наежи и ме пита не зная ли закона.
                  Като попитах да се снимам с мотора ми каза да снимам кoлкото си искам!!! Доста по-късно осъзнах, че двамата служители на реда глобяваха нарушителка

                  Коментар


                  • #24
                    От: Suzuki DL650 V-Strom

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    Седя си тука, чета си, снощи съм бил нощна, не съм спал, днеска малкия пак не ме остави да спя, полицейското ми реотанче бавно загрява..... Та гледам Mitko69 си взел нов мотор, хубав мотор, бравос! Оня пък Purple Elephant го кани на гости в Монтана! Ма чакай бе той Лилавия Слон нали в Америката живееше (помня аз пътеписа му от Аляска) , каква Монтана, какви 5 лева?! Митко69 и той от Америката (и неговия пътепис съм чел)!? Ееее ма то Монтана имаше и в Америката бре, щата Монтана !!! Тю да се @@@@@ и бавнозагряващия! Време е да си лягам явно!


                    Колега, аз съм също така голям почитател на NX 650, така че ако стигнеш до нашия щат, ще юрнем по баирите.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Suzuki DL650 V-Strom

                      Сашо, лягай си и ти
                      Мотора на аватара на Слави е Тенере 660. А той си е в БГ, доста щати има да прекоси, докато стигне до твоя щат.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Suzuki DL650 V-Strom

                        Такива като моя - Ямаха xtz660 Тенере, май няма в Америка въобще! То и по принцип не е от най-разпространените мотори, май.
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Suzuki DL650 V-Strom

                          В Америка (САЩ и Канада) никога от официалните дистрибутори там не са продавани моделите на Хонда - Африка Туин и Трансалп, на Ямаха - Супер Тенере и Ямаха Тенере и май модела на Кавасаки KLЕ 500. Не знам защо, но такива са фактите.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #28
                            От: Suzuki DL650 V-Strom

                            Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                            В Америка (САЩ и Канада) никога от официалните дистрибутори там не са продавани моделите на Хонда - Африка Туин и Трансалп, на Ямаха - Супер Тенере и Ямаха Тенере и май модела на Кавасаки KLЕ 500. Не знам защо, но такива са фактите.
                            Някой регулейшън ще да е причината...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Suzuki DL650 V-Strom

                              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                              В Америка (САЩ и Канада) никога от официалните дистрибутори там не са продавани моделите на Хонда - Африка Туин и Трансалп, на Ямаха - Супер Тенере и Ямаха Тенере и май модела на Кавасаки KLЕ 500. Не знам защо, но такива са фактите.
                              Супер Тенере се продава в САЩ от 2012г. Цената е 12000$+такса сглобяване+такса проверка на сглобяването+такса продажба, при мен е 8%+такса документи+регистрация = около 14000$ После като сложиш куфарите и още някоя и друга глезотия стана 16000...
                              The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Suzuki DL650 V-Strom

                                Първоначално публикуван от petar_ray Преглед на мнение
                                Някой регулейшън ще да е причината...
                                Ама баш....И новият Тенере XT660Z не се продава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X