Обява

Свий
Няма добавени обяви.

santa fe 2.0 crdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • santa fe 2.0 crdi

    Колеги насочил съм се към този сув и искам малко повече информация за него, подръжка аксесоари, цените в фирмените сервизи.
    Цена на чип разбрах, че с чипване ставал доста по-добър, ами просто всичко което би ми било от полза.
    Благодаря предварително.

  • #2
    От: santa fe 2.0 crdi

    Колега, почети има доста разисквания относно колата и ще намериш на почти всички въпроси - отговори, ако все пак не намериш - конкретизирай и ще помагаме. Приятно четене и успех.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • #3
      От: santa fe 2.0 crdi

      ами виж незнам по точно ме интересуват цените на турбина съединител,дюзи,във форума има всякакви мнения,а и виждам голяма разлика в цените,споменават се цифри пример за съединител от 900 до 260,незнам кое е вярно,а за турбините незнам не пищат дали са здрави по принцип или дават дефекти,нали когато си купуваме кола трябва да знаем дали ни е по джоба...а също има и такива мнения бензин по добре от дизел...някои вместо да помагат май объркват повече

      Коментар


      • #4
        От: santa fe 2.0 crdi

        Колега, един съвет. С този начин на питане- скоро отговори няма да получиш !
        GW Steed5

        Коментар


        • #5
          От: santa fe 2.0 crdi

          не мога да разбера как точно да питам,може и да си прав,изчетох доста неща и в форума на хюндай,като цяло според мен са повече плюсовете,а за питането незнам май няма много хора в форума с такива коли,а може и да греша

          Коментар


          • #6
            От: santa fe 2.0 crdi

            сега ще конкретизирам,за същия модел кола,но бензин или дизел,а и за бензина понася ли газ

            Коментар


            • #7
              От: santa fe 2.0 crdi

              виждам че новобранците не са много на почит ама да видят темата 271 пъти и никой да не драсне ред,малко ми е странно...

              Коментар


              • #8
                От: santa fe 2.0 crdi

                Ще кажа приблизителни цифри, понеже моят модел не е този, но порядъка е около 50 лв.
                1.Турбина от ИНД-2500лв, от околовръстното при разклона за бул.България, пълно рециклиране с нови части - 1000лв
                2.Дюзи около 250 лв/бр.
                3.При съединителя ще дам цената за моят 1400лв.
                П.С. Грешиш за мнението си за новобранците, просто всичките тези неща сме ги коментирали във форума, а пък на 2 седмици ни питат същият като този въпрос.
                Друга идея която ще ти подскажа е че прочитайки разните му дискусий - ще добиещ много по-пълна и изчерпателна информация. Успех.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • #9
                  От: santa fe 2.0 crdi

                  много благодаря за информацията,но преди изобщо да пиша във форума изчетох абсолютно всичко което намерих дискусии и всичката информация която е достъпна,виждам че постоянно има постове какъв джип за колко пари,но все пак е друго да споделят мнение колеги които имат такова возило,нали

                  Коментар


                  • #10
                    От: santa fe 2.0 crdi

                    а и никъде няма нищо по подробно за бензиновите версии,понася ли га разход добри ли са моторите,търсих доста из форума ама има много малко информация,нещо за разхода обслужване,на колегите които им е омръзнало да ги питат тия работи искам да се извиня но някак си информацията която е достъпна е малко.не за всичко а за някои неща е повече от достатъчно но например за това бензиновото санта фе няма почти нищо

                    Коментар


                    • #11
                      От: santa fe 2.0 crdi

                      Много си е хубава колата,и поддръжката..не е толкова скъпа,защото не се чупи лесно.

                      Коментар


                      • #12
                        От: santa fe 2.0 crdi

                        Колеги, за да не отварям нова тема, а и никъде не видях конкретно да е писано (рових, рових), но колко излиза обслужването на тази машина. Имам предвид ангренажен ремък и ролка/и. Моята е 125 коньовата, 2003 г., но не намерих инфо. Маслата и филтрите са сменени, само ангренажния комплект и труда горе долу колко излиза. Питам, защото човека от когото я взех каза че преди 30-40 000 ги е сменял, ама............ще си ги сменя и аз.
                        SUV

                        Коментар


                        • #13
                          От: santa fe 2.0 crdi

                          Уви, като гледам тези с Фе-та нещо липсват напоследък. Уви при мен цените са други и не мога да помогна. Съвет, звънни в ИНД питай за цените на частите ти - бъди подготвен с номер на рама. след това при твоят майстор сравнявай. Аз досега части освен от ИНД не съм купувал и проблеми с тях не съм имал. Успех.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • #14
                            От: santa fe 2.0 crdi

                            Никаква драма няма с тая кола - две ролки, водна пома и ремък. Колко да струват - 150 - 200 лв. И труда толкова.

                            Коментар


                            • #15
                              От: santa fe 2.0 crdi

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              Никаква драма няма с тая кола - две ролки, водна пома и ремък. Колко да струват - 150 - 200 лв. И труда толкова.
                              Ясно, колеги.
                              Хидр. течност ми е малко под минимума, има ли значение каква ще налея. Имам една на Лики моли-пише за авт. кутии, хидравлика и т.н., но е малко стара. Каква да купя за доливане.
                              SUV

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X