Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно новите закони за регистрация?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Относно новите закони за регистрация?

    Това с гумите го има, но първо за няколко км до гората нищо няма да им стане и второ ако караш много асфалт, спокойно можеш да си имаш един чифт само за асфалт. Калните гуми за 50 м с малко газ изхвърлят всичко.

    Спирали са ни няколко пъти полицай,разменяме по някой лаф и си тръгваме усмихнати защото като ни видят с екипировка и окаляни до уши им е пределно ясно разграничавайки ни от някой друг тип който шетат в града по джапанки и къси гащи с отворена генерация.
    Ами ако попаднеш на някой който не е в добро настроение, кво правим, акта само за без ГО ти е 500лв. Пиша го защото съм имал такъв случай и едвам се отървах, случвало се е и само с приказки да се е размине (това когато бях без рег). Спирали са ме и на 20 м от нас, веднъж и в районното искаха да ме карат.

    Коментар


    • #17
      От: Относно новите закони за регистрация?

      Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
      Ами ако попаднеш на някой който не е в добро настроение, кво правим, акта само за без ГО ти е 500лв. Пиша го защото съм имал такъв случай и едвам се отървах, случвало се е и само с приказки да се е размине (това когато бях без рег). Спирали са ме и на 20 м от нас, веднъж и в районното искаха да ме карат.
      Аз на "АКО" не робувам защото по такава логика трябва да си стоя у нас мирен но и тогава има "АКО"....
      SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

      Коментар


      • #18
        От: Относно новите закони за регистрация?

        То по тая логика и каска не ти трябва, ама сигурно си я носиш.

        Коментар


        • #19
          От: Относно новите закони за регистрация?

          Май само си приказвате и си чешете пръстите
          По горе бяха написали че ГТП може да се мине само в София и Ямбол. Само че в Ямбол не може остава София.
          И как аз да се грабна от Сливен примерно да отида до София да мина преглед ? Трябва да съм луд.
          Докато не стане задължително нищо няма да регистрирам. В гората ГО и преглед не ми трябват.
          Работа в центъра на града с АТВ-то нямам.

          Коментар


          • #20
            От: Относно новите закони за регистрация?

            Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
            Май само си приказвате и си чешете пръстите
            По горе бяха написали че ГТП може да се мине само в София и Ямбол. Само че в Ямбол не може остава София.
            И как аз да се грабна от Сливен примерно да отида до София да мина преглед ? Трябва да съм луд.
            Докато не стане задължително нищо няма да регистрирам. В гората ГО и преглед не ми трябват.
            Работа в центъра на града с АТВ-то нямам.
            Именно. Колегата е много прав за това което е написал.
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #21
              От: Относно новите закони за регистрация?

              Само че в Ямбол не може остава София.
              Какво става в Ямбол че неможе? Някой има ли повече инфо, че имам път натам след 1-2 седмици и мисля да взема АТВ да мина преглед че изтича края на Фев.

              Коментар


              • #22
                От: Относно новите закони за регистрация?

                Относно данъка, изкарай си бележка, че АТВто ти има катализатор и данъка ти е на половина
                ATV Shineray АТВ

                Коментар


                • #23
                  От: Относно новите закони за регистрация?

                  Преглед може се минава в Габрово, сигурно и другаде, но трябва да се разпитва.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #24
                    От: Относно новите закони за регистрация?

                    Аз имам регистрация. Данък 45 лв ама ГО в ДЗИ ми е 260 лв( за мотор ми я правиха) има ли за АТВ? Чувствам, че съм се прецакал с 200 лв. Преглед няма да минавам до август 2014, но пък и автокаско съм му направил. Така като гледам аз съм най-големия рибок тука. За каското няма да казвам колко давам, че ще ми се смеете съвсем.))

                    Коментар


                    • #25
                      От: Относно новите закони за регистрация?

                      Първоначално публикуван от birimbaua Преглед на мнение
                      Аз имам регистрация. Данък 45 лв ама ГО в ДЗИ ми е 260 лв( за мотор ми я правиха) има ли за АТВ? Чувствам, че съм се прецакал с 200 лв. Преглед няма да минавам до август 2014, но пък и автокаско съм му направил. Така като гледам аз съм най-големия рибок тука. За каското няма да казвам колко давам, че ще ми се смеете съвсем.))
                      Ечак с 200 не си се минал, някъде с 180лв Май само ЛЕВ ИНС имат за атв и на нормална цена мойта ГО е 80лв27ст,
                      исках и каско, но ми обявиха някакви цифри 25% от стойността на атв-то или нещо подобно. Ти колко си платил и къде си направил каското?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Относно новите закони за регистрация?

                        За каското като ми поискат и аларма, имобилайзер, вътрешни датчици... Аз отивам зелена карта му извадя на моркова. С тези машини влизате ли в гората или само по Хасфалта карате?
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #27
                          От: Относно новите закони за регистрация?

                          Първоначално публикуван от mirodo Преглед на мнение
                          С тези машини влизате ли в гората или само по Хасфалта карате?
                          Аз лично карам и си правя кефа навсякъде, сега когато в гората е голяма свинщина, се разцепвам от дрифтове по асфалта. Ти не би ли си застраховал атв-то срещу кражба?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Относно новите закони за регистрация?

                            Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
                            Аз лично карам и си правя кефа навсякъде, сега когато в гората е голяма свинщина, се разцепвам от дрифтове по асфалта. Ти не би ли си застраховал атв-то срещу кражба?
                            Какво АТВ караш , че имаш регистрация ? Някое китайче или артик кет (най-масовите с рег дето се сещам)

                            Коментар


                            • #29
                              От: Относно новите закони за регистрация?

                              Що питаш?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Относно новите закони за регистрация?

                                ЗДРАВЕЙТЕ.
                                Аз лично не бих си сложил само да им пълним гушите на ония мърши.
                                Макар че два пъти ми пускат лампи даже втория път се заиграха да ме гонят.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X