Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

    малко снимки






    Коментар


    • #32
      От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

      Колега нещо този цвят на резервоара не ме кефи
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • #33
        Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

        това не е цвят а липсата на цвят.....
        миналата седмица изтърках повечето от боята защото изпускаше и ми боядиса всички паналони в оранжево
        като ми остане малко време ще махна и остатъците и ще го налепя и него с карбоново фолио
        а отгоре ще сложа оражеви лепенки кТм
        но за сега да оправя спирачките и други дреболии, пък накрая ще стигна и до външния вид

        Коментар


        • #34
          От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

          +1
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • #35
            Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02525.jpg
Прегледи:1
Размер:131.0 КБ
ID:5290643
            Последно редактирано от Chinela; 12-07-11, 05:47.

            Коментар


            • #36
              Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

              Айде малко развитие......







              Коментар


              • #37
                От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                Колега вземи най-накрая и сложи едни гардове на тази машина, че да за прилича на супермото
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • #38
                  Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                  мани, брата вече от не знам колко месеца е закупувал гардове и ейГовна още не е
                  все още се двуомим между 2 варианта
                  стоманени шини с пластмаса отгоре(захваната е с болчета) - за 35лв.
                  алуминиеви шини заляти с пластмаса - 60лв.
                  + бонус вариант - да използваме захващането от старите счупени гардове и
                  Дани бой(човека който направи планката и изпили за апарата и още куп неща по мотора) да ни огъне едни шини за гардове

                  Коментар


                  • #39
                    От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                    Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
                    мани, брата вече от не знам колко месеца е закупувал гардове и ейГовна още не е
                    все още се двуомим между 2 варианта
                    стоманени шини с пластмаса отгоре(захваната е с болчета) - за 35лв.
                    алуминиеви шини заляти с пластмаса - 60лв.
                    + бонус вариант - да използваме захващането от старите счупени гардове и
                    Дани бой(човека който направи планката и изпили за апарата и още куп неща по мотора) да ни огъне едни шини за гардове
                    Като те слушам, май ще ги сложиш другия сезонВиж тези на моя мотор, пробвал съм ги на падане и се представиха добре. Цената им беше около 50-60 лв.
                    Прикачени файлове
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • #40
                      Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                      Голям проблем!
                      В петък като се прибрах и отворих гаража да видя как е моторЯ и ужаст -
                      целиа карбон по резервоара беше станал на мехури!
                      понеже резервоара е цял, без пластмаси от горе, и е от някаква "дишаща" пластмаса всичко се беше омазало. Преди акто зарправяха че "диша" си мислех че самата боя е много зле и за това ми остава по колената при всяко каране(то и от предната маска падаше боята, а тя нямам какво да диша) и си мислех че фолиото ще оправи нещата и ще държи, но всикчо се е преебало.
                      Така че някой знае ли какво мога да го направя тоя резарвоар - боя, фолио...каквото и да е че иначе е една лайняно кафява пластмаса която ебава мамата на целия вид на мотора
                      другия вариант е друг резервоар, но трудно се намират и са много пари,
                      а и ако не е от същото LC4 седалката няма да пасне



                      П.П.
                      сложих му и гардове
                      (май са същите като тези които ми предлагаш, но ги взех за 38лв....имаше само жълти)

                      Коментар


                      • #41
                        От: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                        Перфорирано фолио и няма да имаш грижи, има различни цветове, ползват го за автостъкла. Продава се в магазините за авто-тунинг-мунинг.

                        От къде намери гардовете? Търся и аз за моя
                        Който оцелее ще закусва!

                        Коментар


                        • #42
                          Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                          и аз преди си мислех за такова фолио, даже може да ми принтират някаква картинка отгоре, но така и не намерих време да се замивам с това(през седмицата аз съм на работа, а събота и неделя рекламните агенции не работят)

                          гардовете ги взех от едно магазинче в Пазарджик(при църквата)
                          мисля че бяха последните(или поен имаше само жълти), но мога да проверя другата седмица
                          евтини са, но и качеството име не е от най-доброто
                          кита за захващането не влизаше в моетпо кормило и използвах по старите ми гардове, също и болтовете в него няха прекалено къси и трябва да взема нови - по-дълги и по здрави че ня 1-2 им изпусна резбата дакато ги стягах


                          сега видях цените на това перфорирано фолио - 60лв./кв.м!!!!
                          баси аз карбона го взех за 25лв. - 1,2кв.м. а оранжевото му е 8лв. крвадрата

                          Коментар


                          • #43
                            От: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                            Скъпично е фолиото, потърси из Илиенци, макар да е китайче,става.

                            За гардовете може ли да провериш дали има още налични бройки. Ще черпя бири
                            Който оцелее ще закусва!

                            Коментар


                            • #44
                              Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                              няма проблем, ще проверя
                              другия вариан са 60лв.(както бях писал) при тях шината е вътре в пластвасата(пластмасата е отлята около нея), те са черни ако искаш и за тях ще пиатм за различни цветове

                              а за фолиото - сега си писах е един който лепи и каза че и перфорираното няма да издържи
                              някой слогал ли е такова на разервоар?

                              Коментар


                              • #45
                                От: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                                Ако резервоара е нов , фолиото ще държи , но стария се е просмукал с бензинови пари , и каквото да залепиш , ще се разлепи. За този модел продават кори , калници , капаци , само резервоар трябва да си намериш , този не е за супермото.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X