Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

    Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
    Вече моторетката е с нов (поЧТИ де) заден слик и се изправя само с газ..

    [ATTACH=CONFIG]300884[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]300885[/ATTACH]

    Единия кол направо изтече...сега трябва да сменям семеринги и масло.

    Някой да знае как точно става подлагането на пружините, колко да подложа, колко масло да сложа, и т.н.
    зЗ да стане по за СМ, защото сега предницата е доста мека (може и само зареди кола да е така).
    Колега на всички КТМ-и,предницата има едни винтчета от горе.На всеки 250-300км.трябва да ги отвиваш да изпусне въздуха.
    На КТМ-те предницата ,единият телескоп работи да задържа,а другия за на долу.На тебе ти е изпуснал кола за твърдост.
    Потърси си мануал,там всичко е описано най-подробно.

    Коментар


    • #17
      От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

      Първоначално публикуван от мартин. Преглед на мнение
      Здравейте, от няколко дена и аз съм собственик на КТМ.
      Моделът по документи е ER 600 LC4, 1995 година, но в КТМ Пазарджик не го откриват по VIN-а.
      Дори ми казаха, че няма 600 кубиков модел.
      Та молбата ми към вас е да ми помогнете да установя какъв е модела, за да намеря мануал и да знам какви части да поръчвам, защото в момента е с проблем.
      Колега пусни снимки да видим отора и така по-лесно ще разберем годината и модела.От КТМ наистина са прави, защото модела LC4 600сс е правен до 1992-93г, така че няма шанс да е 1995г. Но нека това да ти е проблема, други да нямаш. Айде чакаме снимки
      P.S.Колега vaskosi тази снимка на пистата в Кюстендил ли е
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • #18
        Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

        Първоначално публикуван от barni7 Преглед на мнение
        Колега на всички КТМ-и,предницата има едни винтчета от горе.На всеки 250-300км.трябва да ги отвиваш да изпусне въздуха.
        На КТМ-те предницата ,единият телескоп работи да задържа,а другия за на долу.На тебе ти е изпуснал кола за твърдост.
        Потърси си мануал,там всичко е описано най-подробно.
        Тия винчета ги видях, даже ги натиснах и изпуснах въздуха, без да искам и после прочетох за какво са.

        Мануал има ли някой за тоя модел, защото аз намериХ само за след 98-ма, а за 95-та е само "fiche"- схеми с парт номера и нищо за поддръжката.

        Коментар


        • #19
          Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

          Първоначално публикуван от мартин. Преглед на мнение
          Здравейте, от няколко дена и аз съм собственик на КТМ.
          Моделът по документи е ER 600 LC4, 1995 година, но в КТМ Пазарджик не го откриват по VIN-а.
          Дори ми казаха, че няма 600 кубиков модел.
          Та молбата ми към вас е да ми помогнете да установя какъв е модела, за да намеря мануал и да знам какви части да поръчвам, защото в момента е с проблем.
          виж този сайт
          http://www.ktmcyclehutt.com/checkvin.htm
          на мен не ми помогна, но при теб може да излезе модела

          Коментар


          • #20
            Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

            Моторът не е в мен, така че не мога да пратя снимки. В нета има и клипчета с ER 600 LC4 и по документи е 95. Трябва ми ангренажна верига и двата лагера на газоразпр вал. Единият вариант е веригата да е с 96 (45лева), а другия- със 100 звена (220 лева някъде). До утре ще е отворен и ще знам, но снимки по- късно, т.к. е в Божурище и ми е малко далеч.

            Коментар


            • #21
              Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

              Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
              P.S.Колега vaskosi тази снимка на пистата в Кюстендил ли е
              Да, от там е.. Колегата ми прати и други снимки на моята моторетка от тази писта.

              Коментар


              • #22
                Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                Намерих нужните части, но за съжаление веригата е със 50 звена, 100 нита и струва 248лв и стъпката й се различава от тази на другата.
                Някакви идеи да мина по- тънко
                Мерси за помощта, следва да събера пари сега

                Коментар


                • #23
                  От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                  Първоначално публикуван от мартин. Преглед на мнение
                  Моторът не е в мен, така че не мога да пратя снимки. В нета има и клипчета с ER 600 LC4 и по документи е 95. Трябва ми ангренажна верига и двата лагера на газоразпр вал. Единият вариант е веригата да е с 96 (45лева), а другия- със 100 звена (220 лева някъде). До утре ще е отворен и ще знам, но снимки по- късно, т.к. е в Божурище и ми е малко далеч.
                  Колега разгледах клиповете в нета. Както ти писах имал съм такъв мотор и твърдението, че годината му е 95 е пълен абсурд. Но това си е твоя работа. За мен важи правилото, че не са важни годините на мотора, а неговото състояние. Както казва един колега тук от форума, по-старите мотори са с истински оригинални части, а тези по-новите за да бъдат по-достъпни им бутат такива китайски.Когато пуснеш снимки ще коментираме още. Иначе мога да ти кажа, че аз когато продадох моя КТМ, на момчето на което го дадох, му оставих почти цял мотор за части и при нужда може да ти направя връзка с негоАйде със здраве
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • #24
                    Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                    Блгодаря колега. Мотора сигурно е 620 lc4, макар, че на картона пише 600, а на друро място 580, на двигатела 587 май. Лагерите са същите, надявам се и веригата да е. 50 звена за 95год, каква друга да е, щом нямат друга с 50. Ако не стане може и да се занити старата, но според вас дали е добра идея?

                    Колега Helik, ако е удобно ще те помоля за координатите на този човек, защото ми трябва предпазител за кола и някои други дреболии.

                    Коментар


                    • #25
                      Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                      Загледах се в мобилето и съм 99% сигурен, че е такъв http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...678&f1=details

                      Коментар


                      • #26
                        Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02406.jpg
Прегледи:1
Размер:115.9 КБ
ID:5273373Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02405.jpg
Прегледи:1
Размер:93.3 КБ
ID:5273372
                        малко развитие на темата

                        Коментар


                        • #27
                          От: Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                          Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]324982[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]324981[/ATTACH]
                          малко развитие на темата
                          Колега да ти предложа едни "портокалови" гардове???
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • #28
                            Re: От: Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                            Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                            Колега да ти предложа едни "портокалови" гардове???
                            Имат ли шини?
                            Шините са задължитени, защото брата много пада и се вижда резултата.

                            Аз съм си харесал едни в един магазин в Пазарджик и тая събота мисля да ги взимам.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Re: От: Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                              Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
                              Имат ли шини?
                              Шините са задължитени, защото брата много пада и се вижда резултата.

                              Аз съм си харесал едни в един магазин в Пазарджик и тая събота мисля да ги взимам.
                              За съжаление са без шини, така че няма да ти свършат работа
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • #30
                                Re: От: Re: От: Re: От: Re: КТМ 620 Super Competition 1995 => Supermoto

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X