Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко за Honda cr125 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Всичко за Honda cr125 !!!

    Моля, всеки който знае и разбира относно поддръжката , спецификациите или просто казано всички важни неща, коИто един притежател на модела трябва да спазва !!! Нека кой каквото го интересува за модела да пита тук !!!
    Последно редактирано от viki terzieva; 02-03-11, 10:32.

  • #2
    От: Всичко за Honda cr125 !!!

    Наскоро си закупих една хонда CR125 R и бих искал да проверя коя е реалната година на мотора. Имам 1 талонче с номерата на рама, двигател и карбУратор, но никЪде не Успях да открия инфо по тези данни, ако можете да ми помогнете, ще съм ви много благодарен.
    Последно редактирано от viki terzieva; 02-03-11, 10:31. Причина: правопис

    Коментар


    • #3
      От: Всичко за Honda cr125 !!!

      Първоначално публикуван от aligator777 Преглед на мнение
      Наскоро си закупих една хонда CR125 R бих искал да проверя коя е реалната година на мотора имам 1 талонче с номерата на рама двигател и карборатор но никаде не оспях да открия инфо по тези данни ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен.
      Дай номера на рамата.
      Последно редактирано от viki terzieva; 02-03-11, 10:30.
      0888 074 049

      Коментар


      • #4
        Номера на рамата е: KZ3M ko2
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-03-11, 18:31.

        Коментар


        • #5
          От: Всичко за Honda cr125 !!!

          Номера на рамата е 17 цифри и можеш да го провериш от тук http://www.motoverse.com/tools/vin/honda.asp
          300 exc

          Коментар


          • #6
            От: Всичко за Honda cr125 !!!

            Първоначално публикуван от Pavel_007 Преглед на мнение
            Номера на рамата е 17 цифри и можеш да го провериш от тук http://www.motoverse.com/tools/vin/honda.asp
            17 символа,може и да не са само цифри.
            0888 074 049

            Коментар


            • #7
              От: Всичко за Honda cr125 !!!

              Чух,че нямали ниски...в баир ако не си в обороти, направо забива, но иначе са доста рязки.
              Това е мотор за писта...ако се взима за OFFROAD трябва да си карач иначе е мъка !

              Коментар


              • #8
                От: Всичко за Honda cr125 !!!

                Напротив, имат си ниски. Моя че е 125 ендуро и си има що-годе добри ниски Наско Петков може да ти каже по-добре, но те и 250 цц 4тактови също си искат повечко оборот.
                Yamaha WR 200

                Коментар


                • #9
                  От: Всичко за Honda cr125 !!!

                  Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
                  Напротив, имат си ниски. Моя че е 125 ендуро и си има що-годе добри ниски Наско Петков може да ти каже по-добре, но те и 250 цц 4тактови също си искат повечко оборот.
                  Да ама че твойто е ендуро, а ЦР ендуро няма.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Всичко за Honda cr125 !!!

                    Имам 2-ма познати със CR125-ци и казват,че на ниски е гроб.Също бях чел тук по форумите..един колега беше споменал за неговата HONDA ако не се лъжа,че на ниски никаква я няма,но при висок оборот е бяс.. Просто тези мотори са създадени за високи обороти..на тях им харесва така..няма защо и къде да се карат на ниски.

                    Но нека все пак който има такава HONDA да каже....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Всичко за Honda cr125 !!!

                      Първоначално публикуван от Buchkov Преглед на мнение
                      Имам 2-ма познати със CR125-ци и казват,че на ниски е гроб.Също бях чел тук по форумите..един колега беше споменал за неговата HONDA ако не се лъжа,че на ниски никаква я няма,но при висок оборот е бяс.. Просто тези мотори са създадени за високи обороти..на тях им харесва така..няма защо и къде да се карат на ниски.

                      Но нека все пак който има такава HONDA да каже....
                      Съгласен съм напълно,то и без тва по трасе няма къде да се кара на ниски,а за гората всеки сам избира какво да си купи.Мотора си е кросов и няма какво да се търси от него да дърпа в ниски то да не е трактор.Няма сила в ниските защото буталото му е твърде малко а и хода на биелата е доста къс няма как да има ниски тоя мотор.
                      0888 074 049

                      Коментар


                      • #12
                        От: Всичко за Honda cr125 !!!

                        Ако двигателят е читав и настройката на карбуратора + хубава свещ са както трябва има хубави ниски. Не са перфектни, но са добри. Просто иска често да се бьрника това е

                        Коментар


                        • #13
                          От: Всичко за Honda cr125 !!!

                          Да питам...възможно ли е да се отбегне смяната на бутало ако на време се сменят сегменти,защото всеки ми казва директно бутало да трябвало да се сменя.Днес бях в сервиза на HONDA и попитах - казаха че ако навреме сменя сегменти няма да рева за бутало поне 2 години...човека каза да проверявам буталото на всеки месец..ако горната част е лъскава значи буталото е OUT, а ако е черна значи плаче за сегмент..все пак според мен това излиза по на далавера..сегмента се продава отделно 30-40лв а само буталото е 130лв !

                          Нека все пак да чуем и вашето мнение...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Всичко за Honda cr125 !!!

                            Първоначално публикуван от Buchkov Преглед на мнение
                            Да питам...възможно ли е да се отбегне смяната на бутало ако на време се сменят сегменти,защото всеки ми казва директно бутало да трябвало да се сменя.Днес бях в сервиза на HONDA и попитах - казаха че ако навреме сменя сегменти няма да рева за бутало поне 2 години...човека каза да проверявам буталото на всеки месец..ако горната част е лъскава значи буталото е OUT, а ако е черна значи плаче за сегмент..все пак според мен това излиза по на далавера..сегмента се продава отделно 30-40лв а само буталото е 130лв !

                            Нека все пак да чуем и вашето мнение...
                            А.я ги питай тези от Хонда сервиз,дали после те ще ти купят цилиндър,като се счупи буталото?Защото то се износва и се уморява материала,а цилиндъра е най скъпата част в 2т.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Всичко за Honda cr125 !!!

                              Първоначално публикуван от toshko71 Преглед на мнение
                              Ако двигателят е читав и настройката на карбуратора + хубава свещ са както трябва има хубави ниски. Не са перфектни, но са добри. Просто иска често да се бьрника това е
                              + настройка и изчистена клапа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X