Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко за Honda cr125 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всичко за Honda cr125 !!!

    Първоначално публикуван от parandjata Преглед на мнение
    https://www.youtube.com/watch?v=DMqgjflrsgk Кой каза че няма да се изправи на 5 та
    Моя защо не ще да се изправи тогава не мога да разбера?
    HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

    Коментар


    • Honda cr 125 2002

      Изкажете мненията си за този мотор???

      Коментар


      • От: Honda cr 125 2002

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=111585 четене му е майката, не да се регистрирате във форума и да задавате тъпи въпроси.....

        Коментар


        • От: Всичко за Honda cr125 !!!

          Момчета в събота отивам да взимам ето този мотор какво ще кажете? http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...0&slink=8hp2rr

          Коментар


          • От: Всичко за Honda cr125 !!!

            Първоначално публикуван от todornikolovv99 Преглед на мнение
            Момчета в събота отивам да взимам ето този мотор какво ще кажете? http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...0&slink=8hp2rr
            Много яка машинка. И аз бях се ориентирал към тази обаче ми спадна друг по-близък екземпляр и хо взех. Иначе като първо впечатление за Цр-те мога да кажа, че наистина нямат много ниски и изведнъж се взиряват във високи, но това не означава, че не може да се кара в гората. Само иска повечко игра със съединителя, лека полека с много падания се свиква. като го вземеш сподели какви са ти впечатленията. Как върви? До коя скорост се изправя само с газ? (Това е любимият ми въпрос, въпреки, че зависи от много неща)... А отностно за колегата по-горе, прочетох в чужди форуми, че най-добро ускорение и поведение са имали по това отношение 13/52. Ще видим като го сменя след време ще ви пиша впечатленията, но сега ще карам с 48, защото венеца е новичък и не ми се сменя.
            HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

            Коментар


            • От: Всичко за Honda cr125 !!!

              Първоначално публикуван от rashidov Преглед на мнение
              Много яка машинка.Иначе като първо впечатление за Цр-те мога да кажа, че наистина нямат много ниски и изведнъж се взиряват във високи, но това не означава, че не може да се кара в гората. Само иска повечко игра със съединителя, лека полека с много падания се свиква.
              Гледам че си писал местоположение Сливен в аватара,като става за гората защо не го пробваш да видиш колко става,иди качи Сините камъни да видим какво ще стане.

              Коментар


              • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                Гледам че си писал местоположение Сливен в аватара,като става за гората защо не го пробваш да видиш колко става,иди качи Сините камъни да видим какво ще стане.
                Имах в предвид по леките пътеки иначе за друго не става. Аз хард ендурото с ендуро не мога пък камоли с крос. Ако пича иска да го кара като хард или по трудни терени да се ориентира към ендуро мотори. Аз карам по места където мога да мина само поне засега де. Иначе става да ходиш на пикник или да си направиш кефа. Поздрави!
                HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                Коментар


                • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                  А тогава как един чичка с една 125-ца крос преди години се класира в ТОП 10 на Ерзберг ?!??!?!!??! ....даже ако се разгледаш в класиранията на Ерзберг ще видиш,че има и хора,които минават трасето с чисти кросаци 125-ци.....така,че вината в повечето случай май не трябва да се търси в мотора.

                  Коментар


                  • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                    Хора моторето ми е за нов никасил разглобих го уж да сменям бутало то седи като задрало буталото а бегаше яко имаше си сила има тука ми предлагат митко от троян 500 кинта никасил а да попитам какви пари е чисто нов цилиндър 96 мисля егодината със това бутало съм карал и имах доста сила но никасила е аут ;( да се надяваме че ще бъде една идея малко по рязак след никасил? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10950008_1412694395689791_443678544_n.jpg
Прегледи:1
Размер:50.3 КБ
ID:5636627
                    eat my dust

                    Коментар


                    • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                      300-400 долара, в бг +100-200 лева. Давай го на майстор, като си почнал да смениш лагери,семеринг, настройка на карбуратор. Основен ремонт на двигателя

                      Коментар


                      • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                        Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                        300-400 долара, в бг +100-200 лева. Давай го на майстор, като си почнал да смениш лагери,семеринг, настройка на карбуратор. Основен ремонт на двигателя
                        Всичко друго си му е окей свързах се с бобимх 500кинта е никасила
                        eat my dust

                        Коментар


                        • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                          Снимай и цилиндъра.

                          Коментар


                          • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                            Първоначално публикуван от pecoo Преглед на мнение
                            Снимай и цилиндъра.
                            Смисъл как да го снимам before after?
                            eat my dust

                            Коментар


                            • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                              Снимай го в момента как е. По принцип има надежда само да е завлекъл материал от буталото по цилиндъра. Тогава може да се хонингова и да изкара още едно бутало. А другия вариант, за който съм чувал е със солна киселина да се обработи мн внимателно само вътрешната част на цилиндъра, там където е никасила, киселината разтваря алуминиа.

                              Коментар


                              • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                                Първоначално публикуван от pecoo Преглед на мнение
                                Снимай го в момента как е. По принцип има надежда само да е завлекъл материал от буталото по цилиндъра. Тогава може да се хонингова и да изкара още едно бутало. А другия вариант, за който съм чувал е със солна киселина да се обработи мн внимателно само вътрешната част на цилиндъра, там където е никасила, киселината разтваря алуминиа.
                                Не колега ще си го направя да си го карам за напред благодаря все пак
                                eat my dust

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X