Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проверете този Jeep

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проверете този Jeep

    Колега,не знам какво разбираш под джипка за без пари,щото аз пари съм дал,колкото си струва.Не са ми я дали за 2 лева.Ако за теб 13 000-14 000 са нищо, то евала ти правя.И не очаквам да направите вие нещо,нито пък рева,защото аз проблема съм си го решил вече и с джипа, и с Ауди-то,просто не исках и друг да се сблъска с това.Колега Andro 160,вярвай ми,че съм почерпил вече тамън 2 пъти(и когато върнах джипа и когато продадох Аудито)

    Коментар


    • От: Проверете този Jeep

      Ми тогава какъв точно ти е проблема или аз трябваше да ти пусна една обява в мобиле "за бога не купувайте тази кола" , като се има предвид че даже и снимките които и беше качил са от мен нямаше да ми представлява някаква трудност, а и как успя за месец да ремотираш скорости ЕКУ на мотора и какво ли още не
      Михаил Войнов 0988814423

      Коментар


      • От: Проверете този Jeep

        Първоначално публикуван от gangstarr Преглед на мнение
        когато продадох Аудито
        И разбира се преди продажа си го привел в надлежен вид, като си му отстранил всичките кусури, и си го направил по-добре от заводското.......

        Или просто си го закрепил и си го шитнал на следващия по верига балък..... И понеже не е през форума, и няма кой да ореве орталъка - за пред себе си ти си чист като сълза.....

        Моралисти.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • От: Проверете този Jeep

          Първоначално публикуван от sithius (Виталий Ив. Димитров) Преглед на мнение
          И колко коли си купил по този начин.....че ми стана интересно.Метода ти е .....меко казано интересен.Нищо лично,но до момента съм препродал седем МПС и съм купил осем....такъв подход не съм виждал ....затова питам-защото ми е интересно.Незнам кой балък ще ти продаде колата си-ще ти я прехвърли в КАТ и тогава ще си получи парите.....или това ти е първата кола или си попадал все на балъци.....така,че светни ни по така посочената схема.
          По описаният начин съм си купил точно 4 автомобила. Какво значи "балък" , при положение , че парите са пред него или в трето лице и е необходимо само да изчака 2-4 часа процедура по регистрация , за да си ги получи. Аз не съм случаен човек , който би злоопотребил и измамил продавача и поради факта , че ме познават , продавачите са се съгласили на тази операция.По-добре ли е да дам капаро и да се яхна на джипката , а онзи да си чака парата - тогава е балъщина. Или да я взема на разсрочено плащане и след първата вноска , да забравя за ангажимента и междувременно да си шпоркам чуждата кола.
          Претеснението по регистрацията трябва да е за сметка на продавача ,а почти винаги , когато купуват кола,тарикатите и мъжкарите вдигат кръвно и им треперят ръцете , докато мине регистрацията или пък нервите не им издържат и развалят сделката и пишат по форумите.
          Балъщина е когато плащаш за нещо , което има риск да ти го отнемат /конфискуват/.
          Та таиви ми ти работи.
          ________________________________________________________________________________________
          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

          Коментар


          • От: Проверете този Jeep

            Мисля, че въпросът се изясни и като че ли повече няма какво да се добави, освен да се засили размяната на любезности.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • RE ПРОВЕРЕТЕ ТОЗИ JEEP

              Искам да съобщя колегата gangstar и chavdar V93 , и на другите мляскачи които се убиха да пишат глупости по мой и на колата адрес , че от събота джипа си има нов горд собственик софиянец , а от днес вече е на софийски табели без каквато и да е помощ от моя страна и на когото и да било друг човек с единственото нещо че го позабавили малко повече в кат. Искам да изкажа благодарности на всички които ме подкрепиха с мнения съвети и тн (и между другото мерси и на полицайчето за анти рекламата, която в този случай май беше в моя полза)
              Михаил Войнов 0988814423

              Коментар


              • От: RE ПРОВЕРЕТЕ ТОЗИ JEEP

                Честито и на теб и на новия собственик, да го слуша и да се радват взаимно. Безброй безаварийни километри (по- голямата част и кални).
                И щом е софиянец - да мине да почерпи бира пием всякаква.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: RE ПРОВЕРЕТЕ ТОЗИ JEEP

                  А колко лесно щеше да спестиш "антирекламата на полицайчето" и разправиите във форума, ако просто беше повдигнал мокета и да му покажеш за какво става дума, пък той да си решава иска или не иска ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: RE ПРОВЕРЕТЕ ТОЗИ JEEP

                    ми той си го видя това ама за тебе само думата на куповача е чиста монета
                    Михаил Войнов 0988814423

                    Коментар


                    • От: RE ПРОВЕРЕТЕ ТОЗИ JEEP

                      Първоначално публикуван от михаил войнов 2 Преглед на мнение
                      ми той си го видя това ама за тебе само думата на куповача е чиста монета
                      Ако много държиш въпросът да продължи да се дъвче, да беше казал да отворим другата тема, дето я заключихме по ваше желание.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: RE ПРОВЕРЕТЕ ТОЗИ JEEP

                        Първоначално публикуван от михаил войнов 2 Преглед на мнение
                        ми той си го видя това ама за тебе само думата на куповача е чиста монета
                        Обърнете внимание на своя правопис!Иначе поздрави и не забравяйте,че ние сме майстори,да си създаваме проблеми,които в последствие много трудно разрешаваме.
                        Grand Cherokee 2.7crd Limited

                        Коментар


                        • От: RE ПРОВЕРЕТЕ ТОЗИ JEEP

                          Първоначално публикуван от Toni Gr Преглед на мнение
                          Обърнете внимание на своя правопис!Иначе поздрави и не забравяйте,че ние сме майстори,да си създаваме проблеми,които в последствие много трудно разрешаваме.
                          Като споменаваме правописа - ми да се постараем. Второто изречение е малко неразбираемо. Както и да е - продавача продал, купувача явно доволен - и тази тема е за затваряне. Честно казано и аз имах мераци към джипа, ама пусти финанси ... мисля, че Михаил Войнов каза каквото имаше за казване - който изтървал си е за негова сметка, който не е - да почерпи
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X