Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вибрации в купето на Сузуки Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

    И така, смених и дист. капачка, и свещите.Подобрение по отношение на вибрациите няма.Колкото намаляха след като зачистих контактите на старата капачка, така си останаха.Затова оставям нещата така, че повече не ми се рови (засега!)Ако някога на някой му дойде нещо на ума, да пише.

    Коментар


    • #47
      От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

      А чашката на кардана дето каза, че си я набил навътре, избута ли я навън до опор?
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #48
        От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

        Не , не съм я пипал.Но и преди да я набия , и след това нямаше никаква разлика в вибрациите.Ясно ,че не трябва да е така, но просто не мисля ,че е проблем.Със сигурност карданите не тресат!!!

        Коментар


        • #49
          От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

          Колега мисля, че някъде писах за амбреажната ос само че трябва да се сваля с-кут ако лагера към кутията е малко разбит може да караш но при определена скорост зависи от натоварването ще има вибрации.

          Коментар


          • #50
            От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

            Колега оправи ли вибраций те.

            Коментар


            • #51
              От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

              Нищо повече не съм правил(щото не се сещам какво!), след смяната на тампоните вибрациите намаляха значително.Смятам, че идват от двигателя или скоростите(а защо не и съединителя).Засега се предавам, а и резултата горе-долу ме устройва!

              Коментар


              • #52
                От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

                Не се притеснявай и аз карам така намалява увеличават се до на пролет ще търпи понеже ремонта го правя на полеви условия сега не е подходящо да го разхвърлям

                Коментар


                • #53
                  От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

                  Първоначално публикуван от gaydarov Преглед на мнение
                  Нищо повече не съм правил(щото не се сещам какво!), след смяната на тампоните вибрациите намаляха значително.Смятам, че идват от двигателя или скоростите(а защо не и съединителя).Засега се предавам, а и резултата горе-долу ме устройва!
                  А, чуваш ли чукане някъде отпред, което да намалява пропорционално на скоростта?

                  Коментар


                  • #54
                    От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

                    Темата е много стара, но е хубаво да разберем развръзката!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Вибрации в купето на Сузуки Самурай

                      Човека си е решил проблема и форума не го интересува повече. Останалите да се оправят. Напоследък преди да ръся мозък, проверявам дали човека заслужава. Че аман от негодници.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X