Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дакар 2012. Събиране на средства-обсъждане!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дакар 2012. Събиране на средства-обсъждане!

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    +1
    Не забравяйте, че идва време и за Дакар 2012 и търсенето на спонсори. Те пък искат широко медийно отразяване, така че можем само да се радваме, че още една медиа ще има обширен материал.
    Надявам се с това и поста на Румен, недоразумението да е изгладено и да няма сърдити.
    За Дакар 2012 ще трябва да поставим точни изисквания за отразяването, което може да доведе до събирането на повече средства. Състезанието протече невероятно успешно за състезателите. От репортерите нищо, но пък и не сме казали предварително какво очакваме от тях, така че сме имали едни надежди, но те не ги знаят. Сега се надявам да видя тук в този форум купища хубави снимки, видеоматериали и разказ за преживяното. Надявам се точно тук да се публикуват тези неща, а не да обикаляме сайтове за да гледаме. Все пак няма друго място в интернет, което събра толкова хора, фенове на Дакар, в тези две седмици, които да следят двамата българи. Май си заслужихме исканите материали.

    А такива статии по вестничета по-добре да не ги публикуваме тук, защото освен да си попсуваме няма какво друго да се направи. Нека малките душици си пишат. То като погледнеш снимката на автора какво да очакваш от това момченце - кога порасна, че почна и да разбира.

  • #2
    От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

    Състезанието протече невероятно успешно за състезателите. От репортерите нищо, но пък и не сме казали предварително какво очакваме от тях, така че сме имали едни надежди, но те не ги знаят. Сега се надявам да видя тук в този форум купища хубави снимки, видеоматериали и разказ за преживяното. Надявам се точно тук да се публикуват тези неща, а не да обикаляме сайтове за да гледаме. Все пак няма друго място в интернет, което събра толкова хора, фенове на Дакар, в тези две седмици, които да следят двамата българи. Май си заслужихме исканите материали.

    А такива статии по вестничета по-добре да не ги публикуваме тук, защото освен да си попсуваме няма какво друго да се направи. Нека малките душици си пишат. То като погледнеш снимката на автора какво да очакваш от това момченце - кога порасна, че почна и да разбира.











    Браво Бойко,точно мислех и аз да пиша по този въпрос.Вярваме все пак ,че точно тук ще видим снимки,коментари и много интересни неща от кухнята на ралито.Заслужаваме го.Ние живяхме две седмици в този форум,тръпнехме,очаквахме, следяхме движението на нашите момчета,търсихме информация и сега се надяваме,че ще получим повече!
    Последно редактирано от sabin; 19-01-11, 18:39. Причина: корекция цитат
    [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

    Коментар


    • #3
      От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
      За Дакар 2012 ще трябва да поставим точни изисквания за отразяването, което може да доведе до събирането на повече средства. Състезанието протече невероятно успешно за състезателите. От репортерите нищо, но пък и не сме казали предварително какво очакваме от тях, така че сме имали едни надежди, но те не ги знаят. Сега се надявам да видя тук в този форум купища хубави снимки, видеоматериали и разказ за преживяното. Надявам се точно тук да се публикуват тези неща, а не да обикаляме сайтове за да гледаме. Все пак няма друго място в интернет, което събра толкова хора, фенове на Дакар, в тези две седмици, които да следят двамата българи. Май си заслужихме исканите материали.

      А такива статии по вестничета по-добре да не ги публикуваме тук, защото освен да си попсуваме няма какво друго да се направи. Нека малките душици си пишат. То като погледнеш снимката на автора какво да очакваш от това момченце - кога порасна, че почна и да разбира.

      Съгласен съм с твоето мнение.
      Явно предпочитате тук да нападате Румен Петков от колкото да се регистрирате в сайта на някой вестник и там да пишеш коментари на тези дето сега се пявиха от някъде.
      Трудно е знам да се регистрираш изисква време и усиля.
      За 2012 не мечтай защото е много далече,преди това има други състезания подготовка разходи много големи разходи.Но времето отмива тези неща и хората ги забравят.
      Ако изобщо се сещат за това когато дойде време за старта на Дакар 2012.
      Какво се очаква от РЕПОРТЕРА ЗАЩОТО ТОЙ Е ЕДИН ЗА ТОЗИ ФОРУМ се знае още преди старта за набиране на средствата.
      Лично Венцислав Петров е на мнение че в този форум видео не е необходимо.
      А само снимки и текст са напълно достатъчни.
      Затова и Венци не пожела да дойде в предаването на ТВ7
      Сега обаче стана друго.
      Стоян Драев си е заплатил лично всички разходи.Даже пое част от разходите на Румен Петков.
      Така че всичко като информация,видео и снимки от него и Румен е чист бонус за хората от форума.
      Надеждите трябва да са ''преди'' а не ''след'' така че не знам какво искаш пет минути след престигането на екипа.
      Кой ще заплати видео обработката на тези видео матеряли дето очакваш?
      Румен ли? Дето сега има да връща пари от заеми и да погасява дългове.
      Забравяте че тези хора бяха далече от приярели и роднини по празниците и когато всички вие си пиехте и хапвахте те се бориха неоморно с проблемите.
      Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 19-01-11, 19:39.

      Коментар


      • #4
        От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

        Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
        За Дакар 2012 ще трябва да поставим точни изисквания за отразяването, което може да доведе до събирането на повече средства. Състезанието протече невероятно успешно за състезателите. От репортерите нищо, ...
        С първото изречения съм абсолютно съгласен!

        Да кажеш обаче "От репортерите нищо" - е такава обида, че просто нямам думи. Не знам Бойко какво точно си очаквал(никой не носи отговорност за твоите велики очаквания), но ти предлагам най-добре да кажеш какви пари си дал и да ти ги оправим, защото заради такива неблагодарници като теб се отказват свестни хора, които си късат гъза за да направят нещо хубаво и истинско. Догодина си гледай най-добре Евроспорт защото ако очакваш за същата такса като за кабелната ти телевизия да получиш частна телевизия много сериозно си се объркал ... само с няколко милиона еуро!!

        Искам също да разясня, че подозирах какво ще стане с интерната там и специялно договорих цени и условия за наемане на Имарсат и се чудех как да осигурим средства в последния момент. Споделяйки това с Тодор Христов той лично ме обеди, че е проверил всичко и там се взимала местна сим карта и нямало проблем с нет-а, както обаче се оказа не е точно така...

        Коментар


        • #5
          От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

          Имам една практическа идея:

          Когато репортерите се наспят(Драев днес каза, че е много уморен, и иска да се наспи) и дойде реда да се слагат снимки тук-да се слагат само няколко подбрани, а многото-като линк, защото многото снимки на една страница затрудняват отварянето и, особено за тези които са с по-бавен интернет.

          Досега не го бях казвал, но след като близнака го обяви-нека да ви го кажа и аз-Драев отиде до Аржентина на собствени разноски. И си има право да пуска или не собствените снимки тук. Да няма недоволни после. Надявам се да пуска повечко де...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

            Не се палете излишно си опъвате нервите, Бойко ти поне знаеш колко време отнема писането на пътепис комбинирано със снимки, момчета току що се прибраха. Аз лично предпочитам да пуснат разказите си след месец, но ще си заслужава вярвай ми . Ето ви пример за загрявка от репортажите във форума на Петър, стила му на писане е уникален и завладяващ, така че стойте си на газовете пред монитора и чакайте не си чешете клавиатурите излишно.

            Честно казано и аз по едно време се подразних, но като се замислиш и опиташ да погледнеш през очите на Близнаците, Драев и Румен ще видиш че хич не е така както ни се иска на нас. Тези хора си оставиха семействата и бизнеса за да можем ние да се забавляваме!

            Ако искате от сега да обявим конкурс за репортер на форума за догодина, ама как ще разберем дали няма на втория ден да каже че е тежко и се отказва какво като сме му събрали пари, и как ще докаже че може да пише увлекателно, ами дали ще познава състезателите по трасето, ами дали ще може да кара 4х4 в пясъка, ами дали ще може да го ремонтира с отвертка и клещи......... много ами станаха нали?
            Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 19-01-11, 18:58.

            Коментар


            • #7
              От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Досега не го бях казвал, но след като близнака го обяви-нека да ви го кажа и аз-Драев отиде до Аржентина на собствени разноски. И си има право да пуска или не собствените снимки тук. Да няма недоволни после. Надявам се да пуска повечко де...
              И ти и Близнака не сте прави, защото никой от 3-мата нямаше да отиде ако не беше форума и хората в него, които подкрепиха идеята!!! Също така ако не бяха 3-мата журналисти нямаше пак да стане работата. Това се нарича отбор. Форума + журналистите са един отбор и постигнаха това което виждаме. Никой от тях не е по-важен от другия и всеки е за никъде без другия - това е истината! Допуснаха се много грешки, но уроци като този хич не са евтини. Училището се заплаща. До преди този Дакар Близнаците ни го даваха това училище безплатно, но новопоявилите се в този форум са слабо запознати с това...

              Сега когато за 1-ви път помогнахте доброволно който с колкото пожелае изведнъж забравихте всичко и се увълчихте.... срамота.

              Коментар


              • #8
                От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                Досега не го бях казвал, но след като близнака го обяви-нека да ви го кажа и аз-Драев отиде до Аржентина на собствени разноски. И си има право да пуска или не собствените снимки тук. Да няма недоволни после. Надявам се да пуска повечко де...
                Е добре де аз ли нещо не разбрах правилно и вие се изразявате погрешно.

                Нали се събираха пари за изпращане на репортер на форума и до колкото аз разбрах се събраха достатъчно за да се покрият разходите на журналиста. Защо Драев е бил на негови разноски.Или парите стигнаха само за колата и за бензина.
                Последно редактирано от sabin; 19-01-11, 18:58. Причина: корекция цитат
                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                www.offroadprimorsko.com
                0899883765

                Коментар


                • #9
                  От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                  Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                  За Дакар 2012 ще трябва да поставим точни изисквания за отразяването, което може да доведе до събирането на повече средства. Състезанието протече невероятно успешно за състезателите. От репортерите нищо, но пък и не сме казали предварително какво очакваме от тях, така че сме имали едни надежди, но те не ги знаят. Сега се надявам да видя тук в този форум купища хубави снимки, видеоматериали и разказ за преживяното. Надявам се точно тук да се публикуват тези неща, а не да обикаляме сайтове за да гледаме. Все пак няма друго място в интернет, което събра толкова хора, фенове на Дакар, в тези две седмици, които да следят двамата българи. Май си заслужихме исканите материали.

                  А такива статии по вестничета по-добре да не ги публикуваме тук, защото освен да си попсуваме няма какво друго да се направи. Нека малките душици си пишат. То като погледнеш снимката на автора какво да очакваш от това момченце - кога порасна, че почна и да разбира.
                  Бойко, напълно си прав и заставам зад теб и Сабин !!!

                  Аз не съм писал в тази тема от преди Коледа и си мислех че само аз се чуствах така но явно пак сам се излъгал.
                  Искам само да поясна на читателите тук в форума че ако не беше Сабин да ми обясни и гарантира какво става там при вас в БГ със състезателите и фоторепортерите то тези 3200 евра които дадох за транспорта на репортерската кола никога нямаше да стигнат от Бомар Традинг Group до йобовете на \" club 4Х4 \" Троян.
                  Аз мога спокойно да развея байрака и да каза че Сабин има по голяма заслуга от които и да е спонсор до сега защото както той така и аз не сме искали нищо в замяна за парите които сме дали ( над $ 10,000.00 ) а единственото ни желание в замяна беше да видим българи на Дакар. Нито Bomargroup.com нито Карта.бг имат лого по екипите, колата или където и да е другаде по състезателите или репортерите от 27 Дец 2010 до днес !!!
                  Автоматично тогава Бомар и Карта не са спонсори а са меценати !!!
                  Нито Бомар нито Карта ще има претенции дали ние ще получим нещо срещу парите които сме дали , но нито аз нито той ще позволим да се подиграват които и да е с форума и какъв е приноса на форума за Дакар.

                  Нека всеки който може да смята да си направи сметката колко процента е $10,000.00 от целия budget на Дакарците и да си направи заключенията.

                  По моя сметка няма нито една фирма по екипите или където и да е другаде да е дала повече от $10,000.00 освен Жъндер !!!

                  Тогава задавам въпроса - къде са състезателите и репортерите да кажат 5 приказки по тази тема ?

                  Аз мисля че трябва да се отвори една нова тема тук в ФОРУМА и една банкова сметка пак тук в ФОРУМА, където да се събират средства и мнения как и колко пари ще трябват за следващия Дакар и да се извлекат поуки как да се организира догодина и кой ще отиде защото ако Венци дръпне шалтера днес нито един състезател няма да отиде скоро на Дакар !!!
                  За мен е пълна загуба на време да се тарсат \" недоволни \" спонсори при положение че тук в форума има \' ИДИОТИ \' като мен, Саби и всички които дадоха средства и време да се съберат 27,000лв , да дават пари и нищо да не искат в замяна !!!

                  Бомар обяви в българските медии в Америка на 22 Дец 2010 че ще даде $250,000.00 по различни проекти. Ето линка където можете да прочетете защо и как:

                  http://www.yudu.com/item/details/265...wspaper-in-USA

                  Мисля че е време да се промени мисленето малко и преди някой да каже нещо и да го напише тук в ФОРУМА поне да си направи малко труд да се почеше по главата !!!

                  Много хора ( меценати ) ще помогнат с средства и време само за идеята и търсенето на спонсори за мен е загубена кауза.

                  Аз мога да гарантирам че от днес до 27 Дец 2011 тук във ФОРУМА могат да се съберат над $100,000.00 без нито един спонсор.

                  Според вас колко хора с мотори могат да отидат на Дакар 2012 с тези пари?
                  Аз мисля поне 3 !

                  Ето едно конкретно предложение :

                  Сега, днес обявявам че ще дам $30,000.00 за момчето или момичето моторист което е най добро в карането на мотор през текущата година !!!
                  Ще му закупим моторетката от тук в US ще му я поджорвим и сте му платим всички неща които са необходими за участие в Дакар и сам сигурен че няма да надхвърли $30к.

                  Единственото условие е да бъде избран чрез конкурс тук в ФОРУМА. Има достатъчно талантливи моторгии които нямат средства или спонсори, и аз предлагам да им се даде шанс.

                  Ако мислите че идеята ми е добра го правим !

                  За мен има значение мнението на ФОРУМА и затова го предлагам тук в ФОРУМА.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 19-01-11, 21:35.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                    Добре де! Всички пишете , а пък пропуснахте новината на деня-"Бомаргруп" са готови да спонсорират участието на цял един състезател(от-до) в размер на 30 000$ !!!

                    Сега, днес обявявам че ще дам $30,000.00 за момчето или момичето моторист което е най добро в карането на мотор през текущата година !!!
                    Ще му закупим моторетката от тук в US ще му я подготвим и сще му платим всички неща които са необходими за участие в Дакар и съм сигурен че няма да надхвърли $30к.
                    По темата-колеги , защо се ядосвате излишно-това беше първото участие на българи на Дакар,но то беше първо не само за състезателите , а и за тези които се опитаха да отразят събитието.Вярно хора са ходили и друг път , но по-скоро като туристи или фотографи , а не като журналисти които да се включват с "директни предавания".Според мен нормално е да се допуснат някои грешки при организацията както например проблема с интернет (да не забравяме факта , че всичко стана в последния момент и до последно не беше сигурно) и въпреки това според мен репортерите извършиха подвиг, а също така е нормално да се получат разминавания в очакванията и реалността. Бойко , моите уважения към теб(до сега правиш впечатление на сериозен мъж) , но ти нима си очаквал да получаваме информация онлайн и на секундата-че това и Евроспорт не може да си го позволи.Малко ли е (както каза и Десислав),че ние първи научавахме (макар и от телефонни разговори и интервюта) какво точно става с нашите състезатели(за това голяма заслуга имаха Иво и Мариела,но никой не се сети за тях). Факт е , че много медии използваха форума като източник(забелязвали ли сте колко нерегистрирани участници висяха непрекъснато-почти толкова колкото и регистрираните) в това число и българския коментатор по Евроспорт , който накрая имаше нахалството да умува. Аз лично не съм очаквал дописки и снимки през половин час. За сметка на това съм сигурен , че са донесли толкова материал , че да ни занимават до следващия Дакар и съм сигурен , че ще го направят! Просто им дайте време да дойдат на себе си,да смелят,да осмислят и всичко ще стане. Близнак,съгласен съм , че обработката на видеото ще струва пари,но много хора от форума в това число и аз сме готови да ги дадем(прочети мненията назад и ще се убедиш).Ако направите ДВД особено в пакет с по-дебеличко Дакарско издание на списанието повярвай ми ще съберете пари и за обработката на видеото и за дълговете , че и за следващия Дакар сигурно ще ви останат.
                    Последно редактирано от ЕМО; 19-01-11, 21:45. Причина: допълване
                    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                    Джон Кенеди

                    Коментар


                    • #11
                      От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                      Добре де! Всички пишете , а пък пропуснахте новината на деня-"Бомаргруп" са готови да спонсорират участието на цял един състезател(от-до) в размер на 30 000$ !!!



                      По темата-колеги , защо се ядосвате излишно-това беше първото участие на българи на Дакар,но то беше първо не само за състезателите , а и за хората които се опитаха да отразят събитието.Вярно хора са ходили и друг път , но по-скоро като туристи или фотографи , а не като журналисти които да се включват с "директни предавания".Според мен нормално е да се допуснат някои грешки при организацията(да не забравяме факта , че всичко стана в последния момент и до последно не беше сигурно) , а също така е нормално да се получат разминавания в очакванията и реалността. Бойко , моите уважения към теб(до сега правиш впечатление на сериозен мъж) , но ти нима си очаквал да получаваме информация онлайн и на секундата-че това и Евроспорт не може да си го позволи.Малко ли е това(както каза и Десислав),че ние първи научавахме (макар и от телефонни разговори и интервюта) какво точно става с нашите състезатели. Факт е , че много медии използваха форума като източник(забелязвали ли сте колко нерегистрирани участници висяха непрекъснато-почти толкова колкото и регистрираните). Аз лично не съм очаквал дописки и снимки през половин час. За сметка на това съм сигурен , че са донесли толкова материал , че да ни занимават до следващия Дакар и съм сигурен , че ще го направят! Просто им дайте време да дойдат на себе си,да смелят,да осмислят и всичко ще стане. Близнак,съгласен съм , че обработката на видеото ще струва пари,но много хора от форума в това число и аз сме готови да ги дадем(прочети мненията назад и ще се убедиш).Ако направите ДВД особено в пакет с Дакарско издание на списанието повярвай ми ще съберете пари и за обработката на видеото и за дълговете , че и за следващия Дакар сигурно ще ви останат.
                      Emo повдигаш много въпроси с поста си !!!

                      Бих искал да ти отговоря но ще се въздържа.

                      Много хора смятат вече че постове като твоя и моите от днес не са за тази тема. Предлагам някой от модераторите да отвори нова тема с подходящо заглавие и да премести всички постове които не са свързани c ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011".

                      Коментар


                      • #12
                        От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                        Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
                        ....Много хора смятат вече че постове като твоя и моите от днес не са за тази тема. Предлагам някой от модераторите да отвори нова тема с подходящо заглавие и да премести всички постове които не са свързани c ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011".
                        Верно е че тези коментари не са по темата, но ти хвърли такава "бомба" че честа се пада на тебе да откриеш подобна тема. Имаш вече и мойто уважение човеко, явно си с голямо сърце.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          Верно е че тези коментари не са по темата, но ти хвърли такава "бомба" че честа се пада на тебе да откриеш подобна тема. Имаш вече и мойто уважение човеко, явно си с голямо сърце.
                          Аз съм новак в форума, а и според мен е по правилно модераторите да си свършат работата .

                          Коментар


                          • #14
                            От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                            Ето едно конкретно предложение :

                            Сега, днес обявявам че ще дам $30,000.00 за момчето или момичето моторист което е най добро в карането на мотор през текущата година !!!
                            Ще му закупим моторетката от тук в US ще му я поджорвим и сте му платим всички неща които са необходими за участие в Дакар и сам сигурен че няма да надхвърли $30к.

                            Единственото условие е да бъде избран чрез конкурс тук в ФОРУМА. Има достатъчно талантливи моторгии които нямат средства или спонсори, и аз предлагам да им се даде шанс.

                            Ако мислите че идеята ми е добра го правим !

                            За мен има значение мнението на ФОРУМА и затова го предлагам тук в ФОРУМА.[/QUOTE]

                            В България, а мисля че и тук има хора доста по-богати от теб. И всички се ослушват. Пич си. Нямам думи. Браво. А качествен състезател ще се намери със сигурност. Даже си мисля за един, но нека Форума да избере правилния човек.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ХРИСТОВ И ЦЕНКОВ НА "DAKAR 2011"

                              Чета и се чудя и не, не мога да повярвам и недоумявам...
                              Аз съм в този форум от 4-5 години и не съм чел и гледал по-LIVE и такова отразяване за никое друго състезание, камо ли за такова дето се провежда на 100 метра вляво от г..за на географията и 14 000 километра от България...
                              Упреквам себе си и Петър Ценков, че не пращахме инфо на репортерите докато караме в етапите и упреквам репортерите, че не пращаха инфо докато спят карайки в колата предвижвайки се от едно място до друго и изминавайки 12 000 километра за 15 дена
                              Упреквам ги, че не откраднаха сателитната чиния на Евроспорт, за да ги изпреварят с on-line информация
                              Сами казвате ( а и аз го знам със сигурност и имена), че другите медии са черпили инфо от тук...е,
                              като е нямало отразяване, какво са черпили тогава ?!?
                              Моля Ви искрено, оставете ги да се освестят и да си напишат репортажите, не знаят на кой свят са още !
                              Аз лично пускам инфо от 8 януари постоянно, Иво Близнака от 26 декември, Мариела винаги е пускала първо и само тук каквото "изкопчи" от мен или от Пеко...
                              Отвориха ми и специална тема, в която съм "заринал" със снимки, коментари, инфо от кухнята и видео от ПЪРВА РЪКА и от трасето
                              В момента се сортират снимките и от понеделник ще започне и набирането и подготовка за печат на специален луксозен алманах с DVD (подобен на Дакарския) който ще се продава на символична цена, за да се покрият разходите по отпечатването, предпечата и дизайна, както и изработката на ДВД-то
                              Зашо се нахвърлихте толкова бързо и яростно...за нас петтимата всичко ни беше за първи път и не сме си залагали предварително "дърветата", които ядохме и проблемите, които срещнахме...
                              Моля още веднъж за малко спокойствие и търпение, изнервянето и натягането на ситуацията няма да направят репортажите по-добри и снимките по-качествени...
                              Благодаря предварително за разбирането и още веднъж благодаря за подкрепата, но пак Ви моля...не разваляйте момента, а го изживейте...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X