Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    обещаните снимки от Ренен Холандия. Печето е с 52 номер
    http://www.mxfotografie.nl/home/index.php

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Благодаря, Вили за интересната информация която ни предоставяш и яснотата която внасяш.. Аз лично следя световното от втория сезон на Петър. Миналата година когато подписа със Сузики и когато видях отбора от близо си помислих, че е попаднал на правилното място.. Уви явно не е, дано сега от Kemea да се светнат какъв състезател имат в редиците си и да му предоставят необходимото, за да може да расте нагоре! Успех в следващите кръгове..
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Благодаря ти за.разбирането Преси,най-после да.се.намери един човек,който правилно ме е разбрал. Дано наистина след Бразилия всичко да е както трябва

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
          ...
          ТЕ НЕ МУ ВЯРВАТ ЧЕ ИМА ПРОБЛЕМИ С ПРЕДНИЦАТА,ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ.....Пиша това,защото ме боли от факта,че се спъва развитието на млад и надежден състезател, защото нас Българите трудно ни приемат в световния Мотокрос...
          Ами добър ден !!! Това не е само в мотокроса , те и като нация искат да ни затрият ... Страх ме е да не ни бомбардират за това че Григор Димитров би Джокович (малко встрани от темата, само пример) .Кофти (за тях) е че Българите са костеливи орехи ... но засега нещата им се получават де . Петър трябва да стиска кормилото , друго не може да се направи.

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            След кратка пауза поради контузия в лакеда,се завръща Майкъл Леб. Може да кара в Бразилия

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Здравейте както и да си го кажем всеки го е яд но това е ние сме шепа хора на последното стъпало които все се моткаме между една друга шепа хора които
              все ни мислят за будали това е. Както и да го погледнем тази така наречена Европа се води не от ценности а от интереси не е важен човека а какъв ще е прихода от него. Много лошо е за състезателите те си го отнасят най много щот тази пот на челото няма как да се компенсира с думи, но едно се радвам че все пак не падат духом или поне не се личи. Няма какво да губим повече това е само можем да спечелим и това ни е силата на нас Българите от 681 година се борим само за едно да се докажем че сме нация силна и непреклонна и така и ще продължим.
              Те го знаят това но са толкова горди че не ни го признават и ни шиканирват.

              Всеки в този свят ни се чуди как оцеляваме еми да ни се чудат защото всички живеят по някакви стандарти стереотипи,правила и норми а ние живееме както си
              искаме и чувстваме това е отвътре ни идва не ни е нужна формула за живот.

              Спирам дотук можем фермани да изпишем няма кой да ни чуе борба си трябва няма друг път.


              Успехи желая на всички и непрекланяите глави, че човек преклонил глава или тоест навел се напред се е
              надупил и е заел една друга интересна поза, която води до .............. вие си знаете.

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
                След кратка пауза поради контузия в лакеда,се завръща Майкъл Леб. Може да кара в Бразилия
                вили сега четох по нагоре за проблемите за Печето като се върната на старите пружини ако стане пак проблем с предницата какво ще става

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  незнам какво ще става,но почти съм сигурен че няма да се получи от самото начало. Мисля си така защото има някой в Кемея дето касира парички от Каяба за да наложат този модел предници и нали се сещаш че той няма да има интерес да върнат старите предници и всичко да се окаже добре.ето виж само колко състезания са минали и нищо не се получава. CHARKO,поздравявам те за написаното по горе,радвам се че хората коийто разбират как стоят нещата стават все повече и повече. Мога да кажа още неща за проблемите на Печето и Боби,но няма да го направя,защото някой ще каже че се оплаквам от тяхно име.Но тоя някой си мисли че като е утишал Печетпо да кара в световното и че вече мотора му ще върви като ракета и че ще винаги в 5 -цата. Нищо подробно,там борбата е жестока и безмилостна,има отбори и отбори.Каква е разликата ще ме пита някой,ами разликата е първо че Печето е корав БЪЛГАРИН и никой няма да му позволи да му объркват сметките туко така,второ че бюджета на другия отбор е ммого по голям от този на Кемея и трето фактори отборите си имат за гръб цял завод зад тях.ОФФФФ,дано се оправет вече нещата и да ни дислриминират по малко тия ЕВРОПЕЙЦИ. УСПЕХ НА МАЙКЪЛ В ЕВРОПЕЙСКОТО И ПО СКОРОШНО ОЗДРАВЯВАНЕ НА ВАНКАТА.Успех и на Печето в Бразилия

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    В сайта на федерацията пише че Ванката ще успее да се възстанови до Латвиийския кръг.Стискаме палци на Печето

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      ЕДИН ОТ МАНШОВЕТЕ В РЕНЕН,КЪДЕТО ПЕЧЕТО СТАНА 4 И 6.
                      http://www.mxworld.be/artikel/4762/V...Rhenen:smiles:

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Първоначално публикуван от Roczen_94 Преглед на мнение
                        В сайта на федерацията пише че Ванката ще успее да се възстанови до Латвиийския кръг.Стискаме палци на Печето
                        ето нещо и за твоя човек

                        http://britishmx.com/2013/05/10/king-kenny-roczen/

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
                          ето нещо и за твоя човек

                          http://britishmx.com/2013/05/10/king-kenny-roczen/
                          Мерси за Клипа Вили сега Роксен да стане шампион и в АMA Мотокроса

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            здравейте отново,снощи говорих с Боби и ми каза че Петър е тренирал със 450 кубикова YAMAHA заедно с Кайроли,Паулин,Де Дайкер и ощще няколко състезателя от световнотто на трасето в Ломел.Давал е времена по-добри от на Паулин и Де Дайкер, а с Паулин направили страхотна гонка и накрая нашето момче го прескочил като стой та глледай. между другото да кажа че тази YAMAHA е била с стария модел предници. От следващия сезон Боби каза че май двата класа ще карат заедно и Печето ще минава в MX1 и за това започват да се подготвят от сега. Утре заминават за Бразилия,Печето е добре подготвен и дано предницата издържи.. Днес отново ще трнират

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              ДА ПОЖЕЛАЕМ УСПЕХ НА ПЕЧЕТО В БРАЗИЛИЯ. ЕТО И ТРАСЕТО
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1305160327TrackBR2012.jpeg
Прегледи:1
Размер:109.1 КБ
ID:5482223

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
                                ДА ПОЖЕЛАЕМ УСПЕХ НА ПЕЧЕТО В БРАЗИЛИЯ. ЕТО И ТРАСЕТО
                                Трасето почти ми прилича като трасе за Moto GP, преди да го асфалтират (много равно имам предвид)

                                От сърце желая успех на Печето!
                                Hristo Draganov
                                http://htftp.domainbg.com/HD/

                                И аз искам България чиста ! ! !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X