Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    Някой може ли да каже Марвин Маскуин защо го няма в списъка за 2011

    Коментар


    • #32
      От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Първоначално публикуван от BORICANO Преглед на мнение
      Колеги,искам да попитам от КЪДЕ??? може да се закупят или набавят пропуски за Paddock area-по български наречено сервизната зона.Интересувам се защото наистина има какво да се види там.Моля ако някой има информация по въпроса нека сподели.Благодаря.
      Наистина може ли да се купят от някъде или не?

      Коментар


      • #33
        От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Първоначално публикуван от m5838 Преглед на мнение
        Някой може ли да каже Марвин Маскуин защо го няма в списъка за 2011
        USA Доколкото четох, гласят го за АМА Суперкроса, при което мисля, че най-много губим ние, дето ще сме на Севлиево, ма пък Томи Сърл се връща
        Hristo Draganov
        http://htftp.domainbg.com/HD/

        И аз искам България чиста ! ! !

        Коментар


        • #34
          От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Искам да благодаря на Богдан Николов че направи невъзможното да го има Севлиево и тази година.Вече е 100% че ще има световно в България и ще можем да видим елита отблизо и да се пробват нашите момчета на квалификациите(за Печето да се надяваме топ-10).Испания не можаха да подсигурят техния кръг в БелПуиг и съотвено ще се отрази зле на федерацията им.
          Маскуин е в Америка и ще кара там мотокрос-шампионата ,след операцията на крака, така каза Стефан като бях в Испания.

          Коментар


          • #35
            От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Първоначално публикуван от ЖОРО ПАШОВ Преглед на мнение
            Искам да благодаря на Богдан Николов че направи невъзможното да го има Севлиево и тази година.Вече е 100% че ще има световно в България и ще можем да видим елита отблизо и да се пробват нашите момчета на квалификациите(за Печето да се надяваме топ-10).Испания не можаха да подсигурят техния кръг в БелПуиг и съотвено ще се отрази зле на федерацията им.
            Маскуин е в Америка и ще кара там мотокрос-шампионата ,след операцията на крака, така каза Стефан като бях в Испания.
            Кръг в Испания ще има, но на друга писта така писаха последно.

            Коментар


            • #36
              От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              Има вероятност от Youthstream да открият Световния шампионат не къде и да е, а именно в центъра на София на 7-ми април близо до храм-паметника Свети Александър Невски.
              Дано имаме късмета това да стане реалност - целият световен мотокрос елит в центъра на столицата ни за откриване. Както се казва - дай Боже.

              Коментар


              • #37
                От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                Има вероятност от Youthstream да открият Световния шампионат не къде и да е, а именно в центъра на София на 7-ми април близо до храм-паметника Свети Александър Невски.
                Дано имаме късмета това да стане реалност - целият световен мотокрос елит в центъра на столицата ни за откриване. Както се казва - дай Боже.
                Не има шанс, а е вече решено така се носи слухът

                Коментар


                • #38
                  От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  За тази невероятна идея се говореше още през миналата година, но всичко в крайна сметка опира до пари, но пък това си е една голяма реклама за любиния ни спорт. Със сигурност никой няма да загуби от това.
                  Подобно на щатския суперкрос и тука има голяма нужда от презентация на продукта, тимове, спонсори и т.н. за да се получи едно леко зарибяване на нови почитатели Ако щете дори факта, че съвременното общество много робува на марки и рекламни лога, които все по често се срещат и в мотоспортовете.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #39
                    От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Първоначално публикуван от bobimx Преглед на мнение
                    Не има шанс, а е вече решено така се носи слухът
                    Да де, защото се носи като слух, а и самия Богдан не го потвърди в последното му интервю, затова написах - "има вероятност"

                    Въпросителната като цяло пак е заради фин.средства, но мисля, че все пак ще се случи това Грандиозно събитие.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Здравейте, искам да попитам на 10.04.2011 в Севлиево жените ще карат ли, че се подочуха слухове, че няма да карат.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Първоначално публикуван от Martin Zaimov Преглед на мнение
                        Здравейте, искам да попитам на 10.04.2011 в Севлиево жените ще карат ли, че се подочуха слухове, че няма да карат.
                        Има ги в програмата:
                        http://www.motocrossmx1.com/calendar...l=27&year=2011

                        Обикновено всяка година карат в Севлиево, дано и тази да е така.

                        Аз нали отивам само и единствено заради "убавицата" Стефани Лаер Пу пу.
                        Последно редактирано от HD; 19-03-11, 14:22.
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #42
                          От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                          Е има ги в програмата.
                          Да има ги в програмата, но се чуха слухове, че няма да има. Дано да не са верни.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                            Има ги в програмата:
                            http://www.motocrossmx1.com/calendar...l=27&year=2011

                            Обикновено всяка година карат в Севлиево, дано и тази да е така.

                            Аз нали отивам само и единствено заради "убавицата" Стефани Лаер Пу пу.
                            Да кажеш че Ливия Ланселот е хубавица да, ама пък Стефи Лайер ...... по ми минава в класа на мъжете
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #44
                              От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                              Да кажеш че Ливия Ланселот е хубавица да, ама пък Стефи Лайер ...... по ми минава в класа на мъжете
                              Аз предполагам, че Христо именно двете ги е объркал
                              Ланселот е мацката... Няма две мнения

                              Коментар


                              • #45
                                От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                                Аз предполагам, че Христо именно двете ги е объркал
                                Ланселот е мацката... Няма две мнения
                                Нищо не съм объркал колеги - вие не виждате ли, че "убавица" е в кавички???? А и като писах предния пост си плюх два пъти зад гърба - то си и пише де

                                А Кайроли и Лаер да не са брат и сестра? Приличат си малко

                                За Ливия нищо няма да споменавам, то е ясно - тя май е единствената готина мацка в WMX, а тя е доста ...
                                Лаер освен всичко друго, е и една грубовата такава, като недодялана - все едно да сравняваш Мерцедес последен модел (фин и елегантен като Ливия ) с Москвич осмак

                                Айде, на Севлиево на по биричка ще бистрим коя каква е
                                Hristo Draganov
                                http://htftp.domainbg.com/HD/

                                И аз искам България чиста ! ! !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X