Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нови Искър 4х4 Екстрийм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

    Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
    Само спомените остават от хубавите времена....
    Нищо,таман е време да се поправиш...
    Влади сори за спама...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #17
      От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

      Влади, ако ти трябва някаква помощ, звънкай! ( Ако незнаеш кой съм на Габи брат и! )
      Поздрави!
      ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • #18
        От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

        За мен също трофито е най-близо до представата ми за офроуд. Аз траяла го възприемам, като тренировка за трофи. Успех в начинанието!
        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

        Коментар


        • #19
          От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
          За мен също трофито е най-близо до представата ми за офроуд. Аз траяла го възприемам, като тренировка за трофи. Успех в начинанието!
          Благодаря ти Жоро за пожеланието!Точно за това и решихме формата на състезанието тази година да бъде такъв.
          Обещавам на всички участници незабравими емоций и преживявания.Искаме да поставим началото на състезание,което да се очаква с нетърпение всяка година и наистина ще се постараем.
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • #20
            От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

            Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
            Благодаря ти Жоро за пожеланието!Точно за това и решихме формата на състезанието тази година да бъде такъв.
            Обещавам на всички участници незабравими емоций и преживявания.Искаме да поставим началото на състезание,което да се очаква с нетърпение всяка година и наистина ще се постараем.
            Влади, може да разчиташ на мен за каквото и да е относно трасето!
            Поздрави! ( на Гaби брат и ! )
            ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • #21
              От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

              Ех, Влади, ако знаеш само колко се радвам за формата...! Малко е, ако кажа, че трофито ми е "на сърце"!
              Следя темата с интерес и съм сигурна, че ще направите страхотно състезание. Успех с подготовката и чакам с нетърпение"хубави" изненади. За помощта знаеш -ако трябва - винаги!

              P.S. Влади, и друг път като идваш в Тетевен по разни хубави поводи, се обади(телефона ми е в подписа), а не като последния път да научавам от други...! Обещавам да не те водя на чалга клуб, ама е крайно време да се видим "на маса" и да ги разчоплим приказките за емоции, трофи, приключения и други.
              Извинявам се за спама, ама не се сдържах.
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • #22
                От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

                Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                Ех, Влади, ако знаеш само колко се радвам за формата...! Малко е, ако кажа, че трофито ми е "на сърце"!
                Следя темата с интерес и съм сигурна, че ще направите страхотно състезание. Успех с подготовката и чакам с нетърпение"хубави" изненади. За помощта знаеш -ако трябва - винаги!

                P.S. Влади, и друг път като идваш в Тетевен по разни хубави поводи, се обади(телефона ми е в подписа), а не като последния път да научавам от други...! Обещавам да не те водя на чалга клуб, ама е крайно време да се видим "на маса" и да ги разчоплим приказките за емоции, трофи, приключения и други.
                Извинявам се за спама, ама не се сдържах.
                Специално ще дойда в Тетевен да се видим на маса Танче!Благодаря за подкрепата!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • #23
                  От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

                  Здравей Жоро,мога ли само да попитам кога и къде ще бъде следващия offroad,благодаря за информацията.Поздрави.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нови Искър 4х4 Екстрийм

                    Ако въпросът е към мен- това е календарът на форума: http://www.offroad-bulgaria.com/calendar.php
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X