Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв туристически обектив за Канон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какъв туристически обектив за Канон

    Обективи де ?
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #32
      От: Какъв туристически обектив за Канон

      Не мога да разбера защо спамите хубавата тема.
      Гоблин, с ръка на сърцето кажи какво съм имал в предвид.

      Коментар


      • #33
        От: Какъв туристически обектив за Канон

        Колега Roninn, на какво тяло си завинтил въпросния Тамрон?
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #34
          От: Какъв туристически обектив за Канон

          400D в момента ! Имам и 40Д но основно ползвам 400D понеже беше на има няма 200-300 кадъра реших да го амортизирам интензивно и вече го нося постоянно с мене в колата !
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #35
            От: Какъв туристически обектив за Канон

            Снимам с 50д с 17-40 и 70-300. На кого му пука за резките кадри при туризъм. Най-добре ми е при носене с малкото ixus100is. Оказва ми се, че при силните техники(тела) и добрите оптики, правя компромис с кефа си. Нещо ме дразнят вече тия раници и фотографски чанти. А като си помисля, че преди два месеца си купих за ужасни пари един "светъл" и бял 100-400, ми се...
            Снимам от два дни с един и съм леко опечален, защо не го добарарах по рано. не прави чудеса но е в джоба.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #36
              От: Какъв туристически обектив за Канон

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              Снимам с 50д с 17-40 и 70-300. На кого му пука за резките кадри при туризъм. Най-добре ми е при носене с малкото ixus100is. Оказва ми се, че при силните техники(тела) и добрите оптики, правя компромис с кефа си. Нещо ме дразнят вече тия раници и фотографски чанти. А като си помисля, че преди два месеца си купих за ужасни пари един "светъл" и бял 100-400, ми се...
              Снимам от два дни с един и съм леко опечален, защо не го добарарах по рано. не прави чудеса но е в джоба.
              В крайна сметка всичко е въпрос на желание. Наистина като си с 5+кг. раница фото-техника, почваш да се замисляш дали не губиш малките неща и удоволствието от being light and flexible, но пък със същия успех можеш да носиш едно по-малко (по-старо и по-леко) тяло, един малък зум и 2 твърдака, с които ще си направиш същия кеф, както с 70-200/2.8. Теглото е същото.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X