Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране в неделя, но не всяка неделя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

    Супер каране сте направили. Идва ми наум да се поразходя по тези места в събота.
    Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

    Коментар


    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

      a това Дака не е райското пръскало

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1010.jpg
Прегледи:1
Размер:132.6 КБ
ID:5502950

      Коментар


      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

        Да това е кадемлийското
        Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

        Коментар


        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

          дака винаги правите купона без мен но другия път се надявам и моят звяр да е там
          ARO 243 D
          TATA SAFARI 4x4
          VITARA ДБ 16v
          Всичкото с лебедки 😂

          Коментар


          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

            Вече ще знаем, че това е хижа Табите и кое е Кадемлийското пръскало., Радо69, няма да съжаляваш, ако отидеш по тоя маршрут, ще чакаме снимки. DARK WFLF време е вече и ти да се включиш в купона.
            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

            Коментар


            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

              В началото на Троян, на обичайното за срещи място



              Касиерката като видя Дидо веднага изяви желание да се снима с него



              И Анатоли пристигна



              .....и групата е в пълен състав



              Беше взето решение да направим барбекю в планината и се отбихме в магазина



              Колегата вдигна количката на задни гуми













              Един от посрещачите на мястото на старт - финала



              Фенове на групата



              Снимка за спомен с хубав мотор





              Първа спирка за кратка почивка



              Понеже имаше доста камъни, майстор Дидо хвана специалната отвертка за настройки на окачването





              Настройка отдолу, настройка отгоре............



              ...........още настройки, само той разбира от тези неща



              Случайна среща с колеги от Троян





              Анатоли се чуди дали да не премине на АТВ





              Снимка преди голямото спускане, след което нашата група продължи към хижа Амбарица, а колегите към Зелениковския манастир





              Кратка почивка някои спирачки да се възстановят





              Предстои изкачване и спускане към хижа Амбарица



              А този скакалец толкова се е наял, че го мързи дори да скочи



              Вече сме при хижата и Христо показва къде трябва да се изкачим, ако знаехме какво ни чака, може би нямаше да продължим нагоре.



              Времето се променя доста бързо



              От тук започна изкачването









              И такива неща стават





              Почти сме на върха



              Вече сме на върха





              Малко преди тръгване в посока Крали Марковата дупка



              След доста лутане в гъстата мъгла излязохме не там, където искахме, но близко до целта.



              Кратка почивка след отиване и връщане пеша до Крали Марковата дупка, която се е образувала след като Крали Марко си е хвърлил боздугана по скалата. Боздуган не намерихме.





              Мястото за барбекю



              Специалистът по огньовете...........





              Колега, само че на кон



              В очакване да стане жаравата





              На някой му горят гащите от зор



              Майсторът на кюфтетата и калфата





              Всеки взе участие в подготовката



              .... и се започна



              След похапването потеглихме обратно. Тук все още сме цялата група. Мъглата стана още по гъста и започна да вали лек дъждец



              На повече от 10 метра не се виждаше напред. Това е снимка след като 30 -35 мин. групата беше разкъсана на две и в опити да се съберем



              Кратка почивка за по цигара и се чудехме къде ли ще ни изведе тази пътечка след като не можахме да се върнем по обратния път



              Мъгла, дъжд - тук ни изведе пътечката и щем не щем продължихме напред



              Заради дъжда не можех да ползвам никакви очила и карах лекичко на габарити, последен и по едно време стигнах до тук. Минаха двама туристи и ги попитах къде е тътя за Беклемето. Показаха го и аз тръгнах, видимост 10 тина метра, пътища много, разклонения много.



              След около половин час се озовах тук, нямаше никого от колегите, а само ..........



              .............една крава



              Когато пристигнах при р-нт Беклемето колегите вече пиеха кафе



              Последна снимка преди финала.



              Миналата неделя прехода беше над 200 км., тази неделя 100 -тина, от които 65 само камъни и яки наклони. Беше много яко, адреналинът на 6 и се получи много екстремна разходка, добре е че завърши безаварийно и без проблеми. Следващата неделя а дано да караме пак, ама надали.
              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

              Коментар


              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                Здравейте: Ееех карате си вие имате си група , добра група и добре ,че е Даката да видим какъв е балкана през всичките сезони а и ставате все по добри.Продължавайте все така безаварийно да излизате и завръщате и Даката да ни радва със снимки и клипове и премеждия и т.н. и т.н. Само напред ии очаквам следващият репортаж. Живи и здрави*****

                Коментар


                • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                  Да Ники, с добра група разходките в Балкана са приятни през всички сезони. Всеки път когато прочета гр. Вълчи дол във визитката ти, винаги си спомням за филма Специалист по всичко. Поздрави !
                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                    Дакаа , наборее къде изчезнахте не карате ли вече или няма кой да отразява нещатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:SANY00580.jpg
Прегледи:2
Размер:176.8 КБ
ID:5529997

                    Коментар


                    • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                      Карам всяка неделя, но репортажи не правя ,пускам по някоя снимка във фейсбук Много хубаво АТВ и хубава снимка
                      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                      Коментар


                      • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                        Eеее Дака,ама ти сериозно заряза темата!

                        Пускай и тук по нещо, то аз снимките ти виждам в Бука, ама кат не може да разбере човек кой каде, кога, и как не е интересно....

                        Вярно че е по трудно тук и иска време ама си е по интересно.
                        И ние се позарязахме нещо, ама мисля да почвам да се правя на "творец" отново. Оказва се че все пак интерес си има макар че и на мен малко ми е тъпо да пиша само Аз и никой да не те напсува поне!


                        п.п. Айде събирай ма'рял
                        Не е важно какво караш, а как го караш !

                        Коментар


                        • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                          Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                          Eеее Дака,ама ти сериозно заряза темата!

                          Пускай и тук по нещо, то аз снимките ти виждам в Бука, ама кат не може да разбере човек кой каде, кога, и как не е интересно....

                          Вярно че е по трудно тук и иска време ама си е по интересно.
                          И ние се позарязахме нещо, ама мисля да почвам да се правя на "творец" отново. Оказва се че все пак интерес си има макар че и на мен малко ми е тъпо да пиша само Аз и никой да не те напсува поне!


                          п.п. Айде събирай ма'рял
                          Абсолютно вярно Ванка
                          SUZUKI DRZ SuperMoto

                          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                          Коментар


                          • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                            И аз така му казвам, но явно не му се занимава.
                            Поздрави Дака!

                            Коментар


                            • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                              Даката е сърдит явно щом не обели и дума!!!
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар


                              • От: Каране в неделя, но не всяка неделя

                                Спирам да карам за известно време, след това сигурно ще се върна към форума, защото сякаш тук е мястото за публикуване на тези неща
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X