Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за BMW F 650 GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Мнения за BMW F 650 GS

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00503.jpg
Прегледи:1
Размер:130.6 КБ
ID:5457365Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00506.jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5457366Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00507.jpg
Прегледи:1
Размер:116.8 КБ
ID:5457367Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00508.jpg
Прегледи:2
Размер:124.6 КБ
ID:5457368 Ето малко снимки с новата слюда според мен е по добра!Има черна ивица от долу,фабрично затъмнена е и има извита горна част за извеждане на въздушната струя! Готови сме за сезона,нямам търпение да го подкарам!
    Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

    Коментар


    • #92
      От: Мнения за BMW F 650 GS

      Виждам, че твоя е с АБС ... интересно ми е как оценяваш работата му и случвало ли се е да създава проблеми?Чудя се възможно ли е датчика да отчете, че гумата е блокирала а тя да не е ... и така да остане човек без спирачки в някакъв по-неприятен момент?Знам, че при коли се случва ... датчика решава, че гумата е блокирала и спирачки няма!Не знам при моторите има ли такива случаи...

      Коментар


      • #93
        От: Мнения за BMW F 650 GS

        Първоначално публикуван от Vangelis84 Преглед на мнение
        Виждам, че твоя е с АБС ... интересно ми е как оценяваш работата му и случвало ли се е да създава проблеми?Чудя се възможно ли е датчика да отчете, че гумата е блокирала а тя да не е ... и така да остане човек без спирачки в някакъв по-неприятен момент?Знам, че при коли се случва ... датчика решава, че гумата е блокирала и спирачки няма!Не знам при моторите има ли такива случаи...
        Е те това няма как да стане, дори за колите се съмнявам. Колко и да не долюбвате електрониката, за нея не е трудно да отчете грешка в самата себе си и поне да даде индикации.
        Поглеждайте си таблото от време на време!
        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

        Коментар


        • #94
          От: Мнения за BMW F 650 GS

          Първоначално публикуван от Vangelis84 Преглед на мнение
          Виждам, че твоя е с АБС ... интересно ми е как оценяваш работата му и случвало ли се е да създава проблеми?Чудя се възможно ли е датчика да отчете, че гумата е блокирала а тя да не е ... и така да остане човек без спирачки в някакъв по-неприятен момент?Знам, че при коли се случва ... датчика решава, че гумата е блокирала и спирачки няма!Не знам при моторите има ли такива случаи...
          Не е възможен такъв сценарий. Дори когато системата е активирана, не губиш спирачката. На мен само на задната ми е сработвал АБС-а в силен дъжд и в сняг. Не се губи стабилност.
          Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

          Коментар


          • #95
            От: Мнения за BMW F 650 GS

            Вчера ми се случи да изляза на черен път за малко и при спускане блокирах задната гума. АБС-ът се включи и усещането да изгубиш спирачка беше неприятно. Ако имаш възможност винаги го изключвай на черно.

            Коментар


            • #96
              От: До: Мнения за BMW 650 F

              Здравей!
              С 1 цилиндър е.
              Ето един много готин линк за характеристиките на моторите.
              Бързо, лесно и може би точно и вярно...? - - - http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...dakar%2002.htm

              Виждам, че темата е много стара, но чак сега дойде времето да продам xt-то Yamaha - 1998 / (E) и чета ли чета за BMW - F650 GS / 2002-2003 и така и не мога да реша да го взимам ли, или не....!!!!????

              Ако беше с 2 цил. нямаше изобщо да му мисля....ама..!? като е с един.
              Притесненията:
              Тресене, вибрации, износване, цена на части, майстори, макс.скорост, здравина на двигателя и т.н и т.н. От Yamaha-ta съм уникално доволен. (30 000 км.за 5 год. смяна само на масла, филтри, пиньони+верига. Това е.) Моето каране: 60% -град, 30%- магистрали, 10% -offroad. Без никакво пържене и юркане на машината.

              Най-вече ме интересува на колко км. се притяга ангр.верига и колко издържа този двигател без да се отваря за сериозни интервенции.
              Ако имам отговор, предварително Ви Благодаря!



              от снимката виждам , че е с 2 цилиндъра .. но пък буквичката F - означава, че е с един Много прилича на F 800 GS и по предния калник на R1200 GS [/QUOTE]
              YAMAHA XT-600E - the best motorbike!

              Коментар


              • #97
                От: Мнения за BMW F 650 GS

                И защо искаш да смениш
                YAMAHA XT-600E - the best motorbike!
                с европейско-китайски боклук?
                Гарантирам ти, че ще останеш разочарован!

                Коментар


                • #98
                  От: Мнения за BMW F 650 GS

                  колега, F650, освен че е по-тежко, с какво друго мислиш, че превъзхожда XT600E? Аз не мисля, че е особен ъпгрейд това....

                  п.п. с колегата Ivan-J сме писали едновременно
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #99
                    От: Мнения за BMW F 650 GS

                    Ами, защото го продадох след течаща обява от цели 2 години.... купих го за 4500лв взех му 2200лв.
                    Беше на 75хил км. и така ....
                    YAMAHA XT-600E - the best motorbike!

                    Коментар


                    • От: Мнения за BMW F 650 GS

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      колега, F650, освен че е по-тежко, с какво друго мислиш, че превъзхожда XT600E? Аз не мисля, че е особен ъпгрейд това....

                      п.п. с колегата Ivan-J сме писали едновременно
                      Лошо....
                      Ами сега какво да си взема....е въпросът!?
                      BMW F-650-GS, Honda Xlv, Suzuki XF или Yamaha Fazer след 2002г.
                      YAMAHA XT-600E - the best motorbike!

                      Коментар


                      • От: Мнения за BMW F 650 GS

                        Всичките мотори, които си изброил са различни един от друг.
                        Първо прецени за себе си какъв мотор искаш, после гледай марките.

                        Коментар


                        • От: Мнения за BMW F 650 GS

                          BMW F650GS, добра визия, добра цена но май не е за дълъг път.....като не съм карал, как да кажа. Много близък до ХТ-то.

                          Honda Xlv, Suzuki XF, доста близки, като модели. И за тях нямам мнение.
                          Yamaha Fazer след 2002 - многооо различен, но много по-мощен. За дълъг път...дали става...ами не знам!? Отново не съм карал.

                          Като гледам едно кюфте, как да знам дали е вкусно.... Ако моторите струваха по 100 лв щях да си ги взема всичките.
                          YAMAHA XT-600E - the best motorbike!

                          Коментар


                          • От: Мнения за BMW F 650 GS

                            Какво значи дълъг път?
                            Голдуинга е за дълъг път.
                            БМВ-то е между ХТто и Фрийуинда, който пък е като трансалпа по тип, но е лек колкото ХТто.
                            Фазера няма нищо общо с другите.
                            Нека да обобщя така:
                            Сузукито е добро за градско и извънградско до 100-110км/ч. Разход 5, не се чупи и няма какво да му поддържаш, освен 2л масло на 6х км. Изключително здрав двигател, малко под 170кг. Евтин е за покупка и поддръжка.
                            БМВто гори по-малко, може да се кара мааалко по-бързо, но е по-тежко, бъкано с електроника и дава дефекти. Скъп е за покупка и поддръжка.
                            Двата имат еднакво уравновесени двигатели, но при многочасови преходи все пак по-удобни са дву и повече цилиндровите.
                            Хондата е пословично здрава и удобна, някои модели правят проблеми с електрониката, повечето горят масло. Гори 5 при каране до 120, нагоре се задъхва. Тежък и нисък, не става за почти никакъв офроуд. Цените са според годината.
                            Ето ти описание на кюфтетата, дали са ти вкусни, ти ще кажеш
                            Гледай и Африки и Тенерета.

                            Коментар


                            • От: Мнения за BMW F 650 GS

                              едно от описаните кюфтета мога да ти дам да го пробваш

                              За мен най-добрия вариант за дълги пътешествия е т.н. тежки ендура. Вече има V-strom на прилични цени... Caponord е интересен, ама не се среща по нашите ширини много....
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: До: Мнения за BMW 650 F

                                Първоначално публикуван от V8esko Преглед на мнение
                                Здравей!
                                С 1 цилиндър е.
                                Ето един много готин линк за характеристиките на моторите.
                                Бързо, лесно и може би точно и вярно...? - - - http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...dakar%2002.htm

                                Виждам, че темата е много стара, но чак сега дойде времето да продам xt-то Yamaha - 1998 / (E) и чета ли чета за BMW - F650 GS / 2002-2003 и така и не мога да реша да го взимам ли, или не....!!!!????

                                Ако беше с 2 цил. нямаше изобщо да му мисля....ама..!? като е с един.
                                Притесненията:
                                Тресене, вибрации, износване, цена на части, майстори, макс.скорост, здравина на двигателя и т.н и т.н. От Yamaha-ta съм уникално доволен. (30 000 км.за 5 год. смяна само на масла, филтри, пиньони+верига. Това е.) Моето каране: 60% -град, 30%- магистрали, 10% -offroad. Без никакво пържене и юркане на машината.

                                Най-вече ме интересува на колко км. се притяга ангр.верига и колко издържа този двигател без да се отваря за сериозни интервенции.
                                Ако имам отговор, предварително Ви Благодаря!



                                от снимката виждам , че е с 2 цилиндъра .. но пък буквичката F - означава, че е с един Много прилича на F 800 GS и по предния калник на R1200 GS
                                [/QUOTE]
                                Здравей колега ,каквато и машина да вземеш и ти допадне ще и си радваш ,стига да е здрава а не някоя юркана и измъчена !Аз мога единствено за моя мотор мога да говоря и то само хубави неща досега в сервиз не е влизал само масло и гуми съм сменял и така вече е на 50000 и е като нов! За градско е идеалния мотор за мен, маневрен, минава от всякъде,харчи 4-4,5 ,за магистрала също пътуваме има удобна стойка но не го юркам 140 км. в час ми е комфортен,за кал в гората не става поне с като моите гуми но за екскурзии на черно няма ядове ! За ABS системата да кажа ,че е за мене само в плюс така спира ,че дори и при спирачки на макс оставя черта ог предната гума но не позволява да обърнеш мотора и е управляем(който не го кефи може да се изключи с едно копче)! Мога да говоря много ,но явно и мене ме е завладяла БМВ манията все пак го карам от 6 години и не мисля да го сменям ,даже и за нова кола баварец се замислям
                                Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X