Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mile marker 0 или кратка разходка до най-южната точка на САЩ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Mile marker 0 или кратка разходка до най-южната точка на САЩ

    А тук в момента е -10 градуса и даже в кола не ми се влиза. Поли супер е. Като гледам влечението на Дъг си мисля, че ако двамата с Мони тръгнат да пътуват ще падне забавление с животните. Той се пъха при алигаторите да им гледа зъбите, Мони стои до слоновете да пробва дали са по-бързи... луда работа. То и от разстояние пак се виждат прекрасно. За теб поне не се притесняваме, щото си се снимала само до рибката, която не ми изглежда на пираня.
    Продължавайте да ни радвате с Дъг с такива пътувания и снимки за да ни минава по-бързо зимата.

    Коментар


    • #32
      От: Mile marker 0 или кратка разходка до най-южната точка на САЩ

      Мони, не са толкова страшни, животинки, ние - хората сме страшните, идеята беше от части и моя, и аз си падам по офроуд приключенията. Скоро ще четете за 3000 мили офроуд приключение с мотор Dirtster XL/GS - произведение на Дъг, само да се навие да започне да пише. В момента е почти готов мотора, чакат се гуми, седалка - Гришата от Вирджиния ще му я прави, Дъг си прави рамката и скобите за куфарите - старите които му бяха на Индиана на околосветското 2006, и така още няколко дреболии, ама той да си разкаже.
      Благодаря на всички за хубавите думи. :-)

      Коментар


      • #33
        От: Mile marker 0 или кратка разходка до най-южната точка на САЩ

        Абе покрай тези "гущерчета" си е направо повече от offroad преживяване.Но на нас ни е гот да гледаме снимките.Още повече ,че всички пътешественици се завърнаха.Изчетохме им пътеписите и сега караме ски.;-)
        Продължавай Поли да ни радваш,ще иззимим по лесно а после еееее,ще гледаш наши снимки.)
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от lazov; 01-02-11, 15:43.
        [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

        Коментар


        • #34
          От: Mile marker 0 или кратка разходка до най-южната точка на САЩ

          Харесвам каската му (революционното знаме на GA) , но твоя мотор е по-хубав. Поздрави от един трокър, и чикагското поле.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X