Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Супер състезание беше. Честито на победителите само така да ни радвате.
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!
    YAMAHA YZF426 '02; YAMAHA R6 '05

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Kaто участник в състезанието първо искам да благодаря на Йосиф и екипа направили и организирали състезанието за ентусиазма ,времето и силите,които са положили.
      Надявам се и следващия сезон да бъде открит там и да се съберем всички отново.На мен лично ми беше изключително приятно (Йоско съжалявам за дървото,което изчезна от трасето).

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Само не ми стана ясно едно защо втория ден от Т2 сивото даихацу роки 66 номер май беше не завърши втората си обиколка а бе изкаран зад лентата от съдята да не би да си бе загубил навигатора ???
        И по точно защо не му бе позволено да заобиколи двата закъсали джипа а бе изкаран извън трасето може би

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Браво на състезателите, които дадоха всичко от себе си. Честито на победителите.

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от nikopauno
            .... palen proval ................
            Пиши на кирилица и по-спокойно. Ако не е латиницата и лошия тон можеше някой да чуе какво ти е оплакването, макар, че не вярвам да е основателно.
            Последно редактирано от nickbochev; 21-03-11, 18:53. Причина: редукция на цитат
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Колеги дайте класирането и снимки на победителите.

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Ето това се вика откриване.Браво!!

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Не този тон не е за тук определено но защо наистина спряхте сивото роки и не му разрешихте да задмине двата закъсали джипа в калта и на мен това не ми стана ясно въпреки че бях точно на мястото а го накарахте да излезе зад лентата а в същия момент джиповете от втората троика преминаха покраи закъсалите

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    И аз има една забележка. На втория ден, клас Т2, втората гонка, можехте поне да ни предупредите, че с нас ще стартира четвърта кола. Как беше замислено това не можах да разбера. Разбирам, че имате нужда от реклама и министъра е важен, но ние се бяхме наредили там за точки. Беше редно поне да ни предупредите.

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
                      И аз има една забележка. На втория ден, клас Т2, втората гонка, можехте поне да ни предупредите, че с нас ще стартира четвърта кола. Как беше замислено това не можах да разбера. Разбирам, че имате нужда от реклама и министъра е важен, но ние се бяхме наредили там за точки. Беше редно поне да ни предупредите.
                      Спокойно на завоя можеше да му обършеш калника как се стърпя да не го направиш не знам колега

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
                        Само не ми стана ясно едно защо втория ден от Т2 сивото даихацу роки 66 номер май беше не завърши втората си обиколка а бе изкаран зад лентата от съдята да не би да си бе загубил навигатора ???
                        И по точно защо не му бе позволено да заобиколи двата закъсали джипа а бе изкаран извън трасето може би
                        Скоро ще го проумееш, визиално,,,след видеото което ще пусна!!!

                        Не това, което следва, нататък, от неделята!!!
                        Последно редактирано от kocha; 20-03-11, 23:42.
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Бравос момчета,баш се кефя от темата-луда работа.......
                          Емил-00356 99872043-Малта
                          Defender-90

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Много кал,много радост.Благородно завиждам на тези който са били там!
                            Последно редактирано от VE LA; 21-03-11, 11:17.
                            ... информацията влиза в главата му и отчаяно търси мозъка ...

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Да кажа какво видях аз по отношение на сивото Роки. Бях точно там, имам снимана ситуацията на клипче, но имам проблеми с акаунта си в YouTube, ще го кача по-късно.
                              Та Рокито остана без предно задвижване затова беше извадено от трасето. Иначе нямаше шанс за минаване през голямата кал. То джиповете с два моста едвам се измъкваха...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                КЛАСИРАНЕТО






                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от VE LA; 22-03-11, 09:10.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X