Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Старата" скоростна кутия-ремонт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Старата" скоростна кутия-ремонт

    Здравейте колеги От доста време не съм писал за моята Уазка... досега нямаше сериозни повреди Мина ловния сезон,дърварския и тн... сериозни проблеми нямаше само дреболии но се опасявах рано или късно че скоростната кутия ще даде фира и ето взе че дойде момента Бях наумил да одремонтирам друга скиростна кутия и раздатка и да ги сложа като Уазката не се спира от движение Заминаха първа и задна... 2-ра изключва,3-та също само 4-та е здрава Правили сме няколко пъти скорости но след 1-2 месечна тежка експлоатация започват пак да изключват този проблем решим ли е и как Решил съм живот и здраве да ми мине сесията да направя раздатъчна кутия и скорости и да ги кача а старите отиват в гаража Имам скоростна кутия на която проблема е с проблем... мисля да я въстановя и сложа хубаво масло и скъп селикон да няма течове и други странични ефекти Имам и раздатка на която изключват бавните... мисля и нея да я оправя... Ще сменя и всички лагери на раздатката и скоростите с нови Скоростите са от "стария" модел със синхронизатори на 3-та и 4-та Интересувам се от къде мога да намеря качествени части за ремонта Номерата на лагерите на СК иРК Благодаря Ви предварително
    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

  • #2
    От: "Старата" скоростна кутия-ремонт

    Над Дупница при автокъщите. Ще търсиш бившето АПК- в сградата трябва да има склад за УАЗ. Не съм ходил но мой познат пазарува за волгата и е доволен от цена и качество.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: "Старата" скоростна кутия-ремонт

      Преди две седмици и аз правих ремонт на РК. Номера на лагерите са: 6-50 306 ку демек 306 с канал за зегерка.А вместо ролковия 305 на оста за бавните сложих съчмен 305.Лек и търпелив ремонт.
      0877 877 297

      Коментар


      • #4
        От: "Старата" скоростна кутия-ремонт

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        Над Дупница при автокъщите. Ще търсиш бившето АПК- в сградата трябва да има склад за УАЗ. Не съм ходил но мой познат пазарува за волгата и е доволен от цена и качество.
        Знам къдеса складовете но не съм доволен от качеството на частите... от Самоков също съм купувал но след 1-2 месеца започват пак да изключват Благодаря за инфото за номерата на лагерите
        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X