Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят Москвич 407 Турбо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Моят Москвич 407 Турбо

    За сервото мога да ти предложа нещо
    На някои модели волги слагат серво, което е отделно и седи зад преден десен фар. Монтираш си го, прокарваш си тръбички от помпата до него и от него пак в спирачната система, и си готов.
    Имаше тема серво на уаз, в нея съм сложил и снимки на това чудо, разгледай.
    Поздрави и успех.

    Коментар


    • #32
      От: Моят Москвич 407 Турбо

      Колега много добре си се справил . Това с джантите е нещо което ще придаде завършен вид . УСПЕХ във всяко нячинание.
      КИА "SPORTAGE"2000 16V
      КАЛОЯН ТРИФОНОВ

      Коментар


      • #33
        От: Моят Москвич 407 Турбо

        Браво бе,направо ме хвърли в оркестъра.
        Евала за ентусиазма !
        Гордея се че в нащия град има такива младежи!

        Коментар


        • #34
          От: Моят Москвич 407 Турбо

          Това със сервото от Волга ми е минавала през главата и не само волгата има такова серво-всички москвичи с 412 двигател преди 2140 модела са със серво монтирано от дясно. Слагал съм серво и помпа от лада на други москвичи, но там се получава една липса на дебит на сп. течност (педала удря в пода, а спирачното действие е нулево) Благодаря за хубавите пожелания

          Коментар


          • #35
            От: Моят Москвич 407 Турбо

            Както каза колегата по нагоре" Младото поколение не е загубено" и има надежда благодарение на такива като теб ! Успех.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #36
              От: Моят Москвич 407 Турбо

              Поздравления Мирка за темата! Откога си го направил а още кръкче не си дал не съм забравил обещал си
              Ето и един поздрав от мен




              Когато ходихме на море заедно имаше кжижка от 2 месеца нали?

              Коментар


              • #37
                От: Моят Москвич 407 Турбо

                Браво, mzeto! Успех с начинанието.

                Коментар


                • #38
                  От: Моят Москвич 407 Турбо

                  Мирка нека и аз да те приветствам във форума, супер си оформил темата.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Моят Москвич 407 Турбо

                    От Габрово и ТУ Габрово е цвета на инжинерството!
                    Браво!
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #40
                      От: Моят Москвич 407 Турбо

                      Рядко срещана постоянност на твоите години за което приеми моите адмирации. Благодаря че сподели с нас твоята страст. Чакате добро бъдеще, ИСКРЕННО СЕ НАДЯВАМ ВСЕ ПОВЕЧЕ МЛАДЕЖИ ДА СА КАТО ТЕБ !!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Моят Москвич 407 Турбо

                        и от мен имаш ЕВАЛА,СУПЕР ЯКО, и несе отказвай докато натеб не ти хареса,чак след това започни с новия си бъдещ проект например '' МОСКВИЧ ТУРБО ПОЛИТА'' мисля че ще ти е по силите занапред. САМО ТАКА.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Моят Москвич 407 Турбо

                          Здравей,колега!Свалям ти шапка за уменията,ентусиазма и за всичко!!!Направо ти завиждам!!!Надявам се и аз много скоро да успея да си възстановя и лъсна "Лада"-та.Желая ти УСПЕХ и да направиш "Москвич"-а по-хубав от нов!!!
                          Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                          Коментар


                          • #43
                            От: Моят Москвич 407 Турбо

                            Браво много добре се е получило.
                            [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • #44
                              От: Моят Москвич 407 Турбо

                              Прекрасно! 40 отговора "Браво!"
                              Натрупахте ли постове?
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • #45
                                От: Моят Москвич 407 Турбо

                                Поздрави и от мене! Към София ще го докарваш ли автомобила?!
                                Джантите могат да бъдат и бледожълти или пък светлобежови. Мисля, че на синьо купе такава им беше заводската разцветка. И не ги разширявай твърде много - няма да се получи особено добре, а и ще претовариш окачването, което далече не е най-здравото място на 407 (особено предния мост).
                                В София допреди няколко години се движеше един син 407 с доста разширени джанти и двигател май 412. Доста странна гледка беше с тия джанти. Пък и при тебе май могат да паснат джанти от Варшава или Волга М21 - междуболтовото разстояние е еднакво и понасят доста широки гуми - аз карам на 205.
                                И си мисля, че с белия Москвичов волан интериора ще изгежда доста по-добре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X