Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят Москвич 407 Турбо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моят Москвич 407 Турбо

    Браво колега. Наистина много добра работа. Карай го със здраве.

    Коментар


    • #17
      От: Моят Москвич 407 Турбо

      Поздравления за огормония положен труд и мерак за този проект!
      Благодаря, че споредели с нас!

      Коментар


      • #18
        От: Моят Москвич 407 Турбо

        Евала колега!!!
        MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
        (А1+)
        О877ООО98О

        Коментар


        • #19
          От: Моят Москвич 407 Турбо

          Браво братле!
          Ти си влязъл в МЕИ-то с повече знания и умения отколкото доста други излизат...
          Последно редактирано от davc; 08-01-11, 13:39.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            От: Моят Москвич 407 Турбо

            Най- много ми харесват снимките с частите от Москвича, снимани в дневната или хола! На дивана, на килима, има снимки и на масата върху дантелените покривки... Луда работа!
            Представям си като завърши МЕИ-то пък- какви ще ги върши... След като "се пусна" и в този форум... Явно, малко му трябва !
            Много успехи в учението! Тя, дипломната ти работа е готова...
            И не само в учението де... колежки има ли в курса... турбо-москвичистки...

            Коментар


            • #21
              От: Моят Москвич 407 Турбо

              Първо искам да Ви благодаря за хубавите думи Сега да отговоря малко:
              FLY_FREE
              Как се държи колата след турбото-трябвало е от завода да им слагат турбо няма го вече типичното за осмака/седмака отмаляване в баира, много по-добро ускорение, вече мога спокойно да предприема изпреварвания. Като го карам леко без да го натискам турбината изобщо не надува. Иначе я засякох започва да надува от 2000об някъде до към 4000. Сложил съм си механични уреди за налягане на маслото и бууста. Нарочно съм ги подбирал олдскуул да се вписват Като разход на гориво онзи ден в студовете го засякох 11.8 смесено газ. Преправил съм си изпарителя за да може да работи спокойно. Други някакви подобрения за сега няма, но са планирани

              mx rider
              Мазителната система да-махнал съм оригиналните филтри за финно и грубо пречистване на маслото и на мястото на грубия филтър съм сложил пълнопроточен. Фланеца го правихме с баща ми, чертеж свалих от руски сайт. Скоростната кутия е от 412 от последните 2140-ки. За да я монтирам се наложи преправяне на кожуха(монтиране на семеринг) и преправяне на захващането към купето(преправих кутията за да не режа по купето)

              IvanIvanovi
              джантите-планирал съм да си разширя 4 джанти в момента са 4.5J мисля задните да ги направя 7 или 7.5 а предните 6. Не съм го решил още колко точно. Много ми допадат стоманени джанти с голям борд(разширени или обърнати) Намерил съм си още 4-ри трябва само на стругар да ида да ми ги среже и ще си ги направя ама за момента не мога да се разбера със студа Цвета незнам преди бяха сини ама нещо не ми допадаха, бели по ми харесват ама пак куцат нещо. Незнам какъв цвят да ги правя. Тазовете оригиналните ги имам, но от 4-ри един е като хората-другите са криви или дернати...не ми допада да ги сложа така.

              Сега малко да се пооправи времето трябва да си сложа cooler-а и да си дооправя някои неща, които ме дразнят. Нагласил съм си предни дискове от москвич 2140, за отзад ми се върти в главата да си сложа задни дискове от мазда 626. Проблема ми е, че не мога да измисля какво серво и помпа да използвам и най-вече къде да го монтирам, тъй като моите педали са от пода, а не висящи като на другите коли.
              За сега е това, като се сетя нещо друго ще пиша Поздрави!
              EDIT:
              Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
              ....колежки има ли в курса... турбо-москвичистки...
              Нещо ги е хванала липсата

              Коментар


              • #22
                От: Моят Москвич 407 Турбо

                Браво, колега!
                Респект за положения труд, техническите умения, идеите и мерака!
                Добре дошъл тук!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #23
                  От: Моят Москвич 407 Турбо

                  Сьсипа ме,аз нямам думи
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Моят Москвич 407 Турбо

                    Едно голямо БРАВО и от мен.Успех и за напред.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Моят Москвич 407 Турбо

                      ...поздрави колега за това,което правиш.Пожелавам ти ентусиазма и парите ти никога да не свършват!!!
                      HUSGVARNA 630 SMR
                      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                      Коментар


                      • #26
                        От: Моят Москвич 407 Турбо

                        Чудесна работа. Напомня ми за времето когато и аз бях на тези години...
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Моят Москвич 407 Турбо

                          Поздравления и от мен за положения труд!

                          Успех и за в бъдеще!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Моят Москвич 407 Турбо

                            Браво и от мен продължаваи се така, само нещо волана не му подхожда, с оригиналния ще е по добре.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Моят Москвич 407 Турбо

                              Това е болест!!От нея няма отърване!!Поне ори мене беше така!
                              Grand Cherokee limited WJ 4.0

                              Коментар


                              • #30
                                От: Моят Москвич 407 Турбо

                                С удоволствие прочетох темата. Поздравлния и от мен за ентусиазма и положения труд! Пожелавам още успехи в бъдеще !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X