Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пълнене на газова бутилка в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пълнене на газова бутилка в София

    Здравейте колеги !
    Къде да си напълна газова бутилка за битови нужди в София ?
    Намирам се в квартал Борово бул България .Каде най - близо мога да напълня такава бутилка ?
    Ако може адрес, надявам се джипиеса да ме отведе до там !!!!
    Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
    костeнурков спринт.... и в гората !!!!

  • #2
    От: Пълнине на Газова бутилка в София

    На Хладилника, зад автомивките, има газстанция. Пълнят и битови и туристически бутилки.

    Коментар


    • #3
      От: Пълнине на Газова бутилка в София

      Благодаря колега за бързия отговор , обаче не съм от София и ако може адрес защото ще се навегирам със джипиеса !Във момента се намирам тук :
      http://www.bgmaps.com/link/264FCFDA5...B0984B6A0AD383
      Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
      костeнурков спринт.... и в гората !!!!

      Коментар


      • #4
        От: Пълнене на газова бутилка в София

        Гуглето дава това 42 39 29 95, 23 18 59 72
        Бул. Черни връх 47. Или около 47. Там като стигнеш се вижда.

        Коментар


        • #5
          От: Пълнене на газова бутилка в София

          Благодаря !!!Ориентихах се !!!Сега отивам до там !
          Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
          костeнурков спринт.... и в гората !!!!

          Коментар


          • #6
            От: Пълнене на газова бутилка в София

            Указанията на Пенчо бяха точни за което му благодаря още веднъж за бързия е точен отговор !!!!
            Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
            костeнурков спринт.... и в гората !!!!

            Коментар


            • #7
              От: Пълнене на газова бутилка в София

              В друга тема, Яро беше указал следното място: по бул. Сливница, след Мотопфое първия светофар в ляво и веднага пак в ляво. Проверено преди 3 дни -работи. След последни промени в нормативната уредба, там където няма кантар за бутилки е забранено да се зареждат.
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • #8
                От: Пълнене на газова бутилка в София

                Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                В друга тема, Яро беше указал следното място: по бул. Сливница, след Мотопфое първия светофар в ляво и веднага пак в ляво. Проверено преди 3 дни -работи. След последни промени в нормативната уредба, там където няма кантар за бутилки е забранено да се зареждат.
                Какво общо има кантара с това или аз нещо пропускам ?


                Чл. 95. (1) Забранява се пълненето на втечнен нефтен газ (LPG) в бутилки, различни от бутилките за газови уредби за автомобили, в станции за зареждане на моторни превозни средства.
                (2) Продажбата и съхраняването на втечнен нефтен газ (LPG) в бутилки, различни от бутилките за газови уредби за автомобили, в станции за зареждане на моторни превозни средства се допуска само когато бутилките са напълнени в съответни заводи за пълнене на бутилки и/или в самостоятелни, оторизирани пунктове за пълнене на бутилки с втечнен нефтен газ (LPG) извън териториите на станциите за зареждане на моторни превозни средства. Бутилките трябва да са защитени с термосвиваеми капачки, които се разрушават преди употреба и носят фирмения знак на съответния производител.
                Извадката е от ЗАДС.
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • #9
                  От: Пълнене на газова бутилка в София

                  За битови нужди е на кг.
                  Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пълнене на газова бутилка в София

                    За вкъщи съм си решил въпроса, като ги заменям вече срещу 30лв. Вентила не изпуска, уплетнението е здраво.
                    FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пълнене на газова бутилка в София

                      Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                      Какво общо има кантара с това или аз нещо пропускам ?......
                      Задължили са ги , преди пълнене да ги мерят. За да няма препълване.
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
                        Задължили са ги , преди пълнене да ги мерят. За да няма препълване.
                        Значи да разбирам че става дума за оторозиран пункт а не обикновена газ станция ?
                        Защото в една газ станция ми отказаха любезно пълнене на газова бутилка на основание посочения чл.95 и ме поканиха да отида след 19 часа когато контролните органи не ходели на проверки.
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пълнене на газова бутилка в София

                          Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                          Значи да разбирам че става дума за оторозиран пункт а не обикновена газ станция ?
                          Защото в една газ станция ми отказаха любезно пълнене на газова бутилка на основание посочения чл.95 и ме поканиха да отида след 19 часа когато контролните органи не ходели на проверки.
                          Не знам какво е. Но, пълнят бутилки и имат кантар, с който са претеглили бутилката.
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пълнене на газова бутилка в София

                            Нещо актуално: КЪДЕ?

                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пълнене на газова бутилка в София

                              В Младост,между Билл@ и К@уфланд на една бензиностанция.Имат отделна част за пълнене на битови газови бутилки.С кантари и прочие. Два пъти пълня там и съм доволен.
                              First Man, then Machine!
                              Lada Niva
                              Honda XR 400

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X