Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    Кой го казва...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      А аз съм си доволен ,просто вече знам че трябва да се слага и на двете гуми освен ако не е мноооого малко усилието.Иначе за 0 лева върши много добра работа,няма нужда от полиспас никога и мога да си решавам сам с каква скорост да дърпа а и няма ел.проблеми и тем подобни а с едно преместване на задния мост дърпа и назад .

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        То и на предния мост дърпа назад, зависи на коя страна ще започнеш да навиваш въжето.
        Но все пак тази система е за равно, с не много дълбока кал, изобщо там където имаш достъп до главините.

        Ако се окопаеш като гърците през 2009:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0109 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:153.3 КБ
ID:5747175
        Как ще вържеш въжето на потъналото колело?
        Да не говорим, че стърчащите барабани пречат при преминаване през тесни места, и е сигурно, че ще ги изкривиш или направо изгубиш.

        Разбира се-имат си своето приложение, но класическите лебедки са много по-универсални.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          E ако е толкова дълбоко ще се ползва само едната задна гума или пък една задна и една предна а иначе наистина не е желателно да се кара с макарите постояно затова ги слагам само като трябва.

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            За утре 11.06.2017 ще има разходка предполагам достатъчно кална след дъждовете тази седмица!Сборен пукт 9 часа кв.Б.Българанов барчето от горната страна на 8 основно училище!Всякакви ентусиасти са добре дошли!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              на кафе сиера

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                В неделя 10.12.17 от 10.00 се организира кално барбекю за всички любители на калта (а като гледам прогнозата и на снега)на бабуните на село лозево за откриване на сезона .Поканени са всички желаещи без значение със или без МПС са,или каквото и да е то.Събирането ще е на полянката и там вече всеки ще решава кога ,как,къде и колко да се окаля или да остане на полянката и да хапва и пийва.Според желанието си всеки дошъл да се оборудва подобаващо (кой с гуми и лебедка,кой с вино и пържоли за барбекю).

                Коментар


                • Днес 11 джипа ходихме до преславския балкан, за откриване на калния сезон.
                  Аз се возих в патрола на лапето, време е той да започне да кара...
                  Уж нищо и никакво баирче, но повечето от джиповете не можаха да го качат на ход. Кой заради малки гуми, кой заради счупено предно, кой заради асфалтови гуми...
                  Лапето се утрепа да ги дърпа, патрола се справи повече от блестящо.









                  Има и някоя друга снимка от същото баирче, ама не мога да ги намаля. Ама то на клиповете се вижда същото.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • edin_lyd
                    edin_lyd коментира
                    Редактиране на коментар
                    аз си се качих много добре ,върнах се за Диското и стана мазалото ... а и ,, баирчето " си беше сериозно

                • Брат,само първия клип на лице,другите на опаки
                  Виж избърни ги...
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • Вече би трябвало да се виждат.
                    Голяма боза стана и тубата...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X