Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да полудуваме край Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да полудуваме край Шумен

    Общо казано,разходката ми хареса с малки изключения,но това е друга тема.
    Вземайте пуканките и бирата и да гледаме първа серия на филма че то стана като филм.

    Последно редактирано от Тодор Тодоров (Тошко); 09-01-12, 06:56. Причина: правопис какво друго
    Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

    Коментар


    • От: Да полудуваме край Шумен

      И втора серия която е по интересна......! ...давай я!
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • От: Да полудуваме край Шумен

        Браво на оператора! Видеото ни прави почти преки участници в разходката. С нетърпение чакаме и 2-ра част!

        Коментар


        • От: Да полудуваме край Шумен

          Браво на действащите лица и оператора!Като гледам филма как бързо се развива не знам какво да очаквам във втора серия-Вие сте по добри и от Столичани в повече!Само дано не е някоя изгоряла лебедка или обърнат джип,че съвсем ще се довърша дето не бях там...
          Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

          Коментар


          • От: Да полудуваме край Шумен

            И на мен ми се изчака чакането,но ето и втори епизод на филма "До гората и назад"
            Времето ни притисна и купона приключи на най-веселата част.
            Но както каза един състезател някога,някъде: "Ноща е за спане"
            Другия път трябва да се напише график по часове,гуми наденици и тем подобни оборудвания.

            Ето Видеото,изключете си телевизорите.

            Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

            Коментар


            • От: Да полудуваме край Шумен

              Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
              И на мен ми се изчака чакането,но ето и втори епизод на филма "До гората и назад"
              Времето ни притисна и купона приключи на най-веселата част.
              Но както каза един състезател някога,някъде: "Ноща е за спане"
              Другия път трябва да се напише график по часове,гуми наденици и тем подобни оборудвания.

              Ето Видеото,изключете си телевизорите.

              Усещам, че май имате уговорка кой, кого да дърпа като закъса. Само не се сещам кой ще извади Гробаря, ако затъне.
              ПП
              Ааааааааааааааааааа Колето. Сетих се.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: Да полудуваме край Шумен

                Добро приключение се получи!Нещо и 35ците взеха да ми малеят ....май ще търся нещо от 40ки нагоре
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Да полудуваме край Шумен

                  Тоше,благодарим за чудесното видео!Браво на Шуменската група!Добра разходка с добър оператор!

                  Коментар


                  • От: Да полудуваме край Шумен

                    Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                    Тоше,благодарим за чудесното видео!Браво на Шуменската група!Добра разходка с добър оператор!

                    Заповядай някой път при нас че да отсрамиш "фруктиерите" че при нас вървят ама като са на въже!
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Да полудуваме край Шумен

                      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                      Заповядай някой път при нас че да отсрамиш "фруктиерите" че при нас вървят ама като са на въже!
                      Ами то за кал не стига само 4x4,трябват си и гуми.

                      Коментар


                      • От: Да полудуваме край Шумен

                        Разбира се че трябват гуми за кал каквито фруктиерите на тази разходка нямаха.Но въпреки това на второто видео виждаме как фруктиера без гуми дърпа ПАТРУЛ
                        А това което не виждамена второто видео е как зелена Витара дърпа Патрул и Фронтера едновременно на влакче.
                        А иначе съм сигурен че Кесов ще отсрами достойно фронтерите .Тази разходка за мен беше първата по-сериозна и липсата на опит в такива терени даде отражение както и неправилните гуми с които бях
                        0885022939 Недрет

                        Коментар


                        • От: Да полудуваме край Шумен

                          Браво,наиграли сте се яко!Обаче ви завиждам за оператора.Нашите все снимат,ама никой не качва,какво да говорим за обрааботка на мат'рияла.
                          Успяхте ли да потренирате търсенето на точки?Като гледам,май не ви е останало време
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: Да полудуваме край Шумен

                            Данчо намери няколко точки.
                            То и аз бях излязъл с тази цел, но бързо разбрах, че тази неделя няма да стане.
                            Някой ден ще изляза с единствената цел да потренирам. Най-много с още някой джип. Че като сме много става панаир...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Да полудуваме край Шумен

                              Ако има мераклии за снежна разходка-утре в 10:00 на Пени в Боян Българанов.
                              Маршрута ще се решава на място.
                              Не се предвижда спиране за огън и барбекю, носете си суха храна за три дни и топли дрехи. По желание-палатки и спални чували И пушки за вълци...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Да полудуваме край Шумен

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ако има мераклии за снежна разходка-утре в 10:00 на Пени в Боян Българанов.
                                Маршрута ще се решава на място.
                                Не се предвижда спиране за огън и барбекю, носете си суха храна за три дни и топли дрехи. По желание-палатки и спални чували И пушки за вълци...
                                ....................и като изпозатънете из балкана ,ми се обадете да дойда да ви вадя лЮбедката ми работи вече!
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X