Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.2011

    Колеги, засега съм сам и смятам да отида на срещата в с. Ягода на 29 и 30.01.2011 и въпросът ми е: ако има други желаещи да се организираме за пътя до там, сам не ми се пътува, не е проблем за горивото, аз съм на газ, но все пак са разходи. Ако има други самостоятелно или такива, които си търсят един говорещ куфар отгоре да пишат в тематаили на номер 0887941416 Трифон, весели празници

  • #2
    От: Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.20

    И аз се замислям за срещата, ама тея километри има да ги пътувам 1/2 ден със Самурая (около 70км/ч).
    Има още време до тогава, така че ще се разберем нещо.
    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
    http://www.cardomain.com/ride/2562837

    Коментар


    • #3
      От: Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.20

      С Квази малко по-бързо

      Коментар


      • #4
        От: Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.20

        От Бургас тръгваме на 28-ми следобед към 15.30 - 16.00, ако искаш се пусни на юг и после заедно по магистралата
        Пешо, да го закачим Самурая с твърд теглич за буса
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #5
          От: Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.20

          Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
          Пешо, да го закачим Самурая с твърд теглич за буса
          Ха ха ха - Той толкова няма да е вдигал през живота си.
          Много тресат гумите, джанти, кардани... за това. Иначе на собствен ход вдига 115км/ч, ама след 100 е УЖАС .
          То малко камъни ли изпогазих с тоя самурай
          Мерси за предложението.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #6
            От: Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.20

            Аз лично си питувам със скорости не по-високи от ограниченията,т.е. до 90 км/ч.Така,че можем да се търкаляме горе долу в групичка.А дори да се наложи, за едно кафе време ,би могло да се изчакваме.
            Телефона ми го има в подписа и радиостанцията ми ще е на 8-и канал.Нямаше време само за СВ станцията.
            Ако не се засечем по пътя,поне в крайната точка ще пием по бира.
            0888 364 731

            Коментар


            • #7
              От: Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.20

              Първоначално публикуван от B58 Преглед на мнение
              Аз лично си питувам със скорости не по-високи от ограниченията,т.е. до 90 км/ч.Така,че можем да се търкаляме горе долу в групичка.А дори да се наложи, за едно кафе време ,би могло да се изчакваме.
              Телефона ми го има в подписа и радиостанцията ми ще е на 8-и канал.Нямаше време само за СВ станцията.
              Ако не се засечем по пътя,поне в крайната точка ще пием по бира.
              Лично аз няма да дойда поради ред причини, като основната е физическа, така че лек път на останалите и приятно изкарване

              Коментар


              • #8
                От: Търся колеги за организрано посещение от Варна на Сузуки срещата на 29 и 30.01.20

                В 15,30 тръгвам от околностите на Т-ще и м/у 16,30 и 17 ч. ще съм на "петолъчката". Слушам на 8-ми канал.
                Промяна в плановете, ще минавам през Хаимбоаз-Гурково. Тръгвам към 15.30 ч.
                П.П. С червен Джип Гранд Чероки съм.
                Последно редактирано от s_s1; 28-01-11, 13:47. Причина: промяна на маршрута
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X