Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Разград

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходки около Разград

    Ето я и нашата тема за разходките около Разград.Започвам с това,което имам.Конов,ти си нататък,че ти имаш най-добрия навигатор и най-добрия фотограф.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4980.jpg
Прегледи:1
Размер:264.3 КБ
ID:5911277Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4981.jpg
Прегледи:1
Размер:208.8 КБ
ID:5911280Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4987.jpg
Прегледи:1
Размер:213.8 КБ
ID:5911279Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF5003.jpg
Прегледи:1
Размер:187.6 КБ
ID:5911282Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF5002.jpg
Прегледи:1
Размер:161.4 КБ
ID:5911281Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF5001.jpg
Прегледи:1
Размер:159.6 КБ
ID:5911278


    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

  • #2
    От: Разходки около Разград

    По случай празника на Разград 28/01/2011г.клуб "ОФ РОУД МАНИЯ" Разград организира демонстрационно шествие на високо проходими автомобили на 28/01/2011 от 15ч.-стартова точка-Музей Абритус,и демонстрационно каране на затворено трасе на 29/01/2011 от 12ч в местността с граници старите административни сгради на "Водоснабдяване Дунав" и приют за бездомни кучета.Мероприятието няма характер на състезание и няма да има класиране и награди.

    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

    Коментар


    • #3
      От: Разходки около Разград

      Обясни малко по подробно къде ще се състои карането.Това водоснабдяване и приют нищо не ми говорят.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #4
        От: Разходки около Разград

        И аз разбрах днес от вестника.Въпреки,че съм от Разград и аз не знам точно къде е.Утре ще говоря с организатора и ще отида на място да го намеря и ще дам координати.
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • #5
          От: Разходки около Разград

          Ако може копирай терена от Гугъл мапс и качи картата-че може някой да иска да дойде....от друг град.
          Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

          Коментар


          • #6
            От: Разходки около Разград

            Терена се намира над бившия военен завод. За орентир може да се ползва паркинга на Каулфланд, от там ще има "стрелки" до трасето.
            Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
            Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
            Mercedes Benz ML55 AMG
            Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

            Коментар


            • #7
              От: Разходки около Разград

              Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
              Терена се намира над бившия военен завод. За орентир може да се ползва паркинга на Каулфланд, от там ще има "стрелки" до трасето.
              Посока Орел ли .Или към Гецово.
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #8
                От: Разходки около Разград

                От паркинга на Кауфланд се поема нагоре по баира към ж.к.Орел по улица Перистър.На пресечката с улица Костур се завива надясно по Костур и след общежитията(оставащи отдясно) се завива пак в дясно.Там е трасето,а координатите са: 43.526701,26.506244.Нещо не се справям с качването на инфо от Google maps.
                Трасето днес беше преминато от Паджеро със зимни гуми,но е интересно и ще има зрелище за публиката и предизвикателство за участниците.Има малки изненадки от багерче(не като на Свилен).Земята е скована и има сняг и лед,но за сега няма кал.Като гледам прогнозата за времето,май няма да се размрази и в Събота.
                Последно редактирано от Младен Стоянов; 27-01-11, 18:23.
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • #9
                  От: Разходки около Разград

                  Посока Орел. Когато се влиза в града от към Русе /КАТ/ на първия светофар в дясно и след това първата пресечка/улица/ пак в дясно...... на 200м от дясната страна сме
                  Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                  Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                  Mercedes Benz ML55 AMG
                  Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разходки около Разград

                    Ясно .Там сме.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Разходки около Разград

                      И аз съм там!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Разходки около Разград

                        да доидели свилен да го разкопае малко ,че да стане по интересно.задъжително русенската група сме там.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Разходки около Разград

                          Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                          Посока Орел. Когато се влиза в града от към Русе /КАТ/ на първия светофар в дясно и след това първата пресечка/улица/ пак в дясно...... на 200м от дясната страна сме
                          Ами като се влиза от Шумен как става
                          Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                          Коментар


                          • #14
                            От: Разходки около Разград

                            Няма ли снимки от днес?
                            Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                            Коментар


                            • #15
                              От: Разходки около Разград

                              Като идваш от Шумен влизаш в града от първия вход,където е бензиностанцията на Петрол(пада се от ляво).Караш по двулентовото еднопосочно само направо през целия град.На 3тия светофар поемаш наляво-нагоре по баира.На първата улица завиваш надясно(има табелка автосервиз) и от там след общежитията(които ти се падат от дясно),пак надясно-там сме.
                              Облечете се здраво,че е кучи студ тук!
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X