Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около Разград

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Разходки около Разград

    Първоначално публикуван от eka Преглед на мнение
    Ето каво видя моята камера за сега, утре повече, пожелавам това мероприятие да отиде в раздел "традиционни състезания 4х4"
    Браво, колега! Много добре направен клип, а и трасето е било доста атрактивно с със снега и изкуствените препятствия. Особено впечатляващо от клипа е изпитанието с успоредните дупки, машините просто сякаш танцуват .

    Коментар


    • #32
      От: Разходки около Разград

      .... машините просто сякаш танцуват

      Тест за всякакъв вид окачване!
      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

      Коментар


      • #33
        От: Разходки около Разград

        Благодарности на снимащите и качващите снимки и видео тук!
        Благодарности на Търговищката и Русенската група,благодарение на които мероприятието придоби масов характер.А Русенската група,освен че беше най-многобройна,но и участва в спонсорирането на наградния фонд!
        В чест на първото такова мероприятие снощи се спретна спонтанен и импровизиран купон.Обаче стана гот!Яд ме е че не мога да ви покажа щастливите физиономии на организаторите Христо Панов и Николай Божков,които след напрегнатите дни на организация чак на купона успяха да се отпуснат и да се нарадват на това,което направиха!Снимах с телефон на тъмно и всчикчи снимки са едно мазало...
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • #34
          От: Разходки около Разград

          Ето още едно видео, надявам се тези които не са присъствали да им стане ясно за какво става въпрос
          Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

          Коментар


          • #35
            От: Разходки около Разград

            Миленееее, такива снимки не се публикуват /след меропрриятието /....а на сутринтат така ме болеше глава, че си обещах - никакъв офроуд повече...))
            0897/833 689 - Николай Божков

            Коментар


            • #36
              От: Разходки около Разград

              Първоначално публикуван от eka Преглед на мнение
              Ето още едно видео, надявам се тези които не са присъствали да им стане ясно за какво става въпрос
              Мдааа, ето на това видео се видя, че има закачено колче което коментирахме. При инспекцията се установи, че е здраво, което естествено съответствше на обявения регламент - счупено колче или скъсана лента - 30 сек. /аз лично се спрвих и с двете/. Поздравления за карането на Матей Георгиев /бай Матьо/, БЛАГОДАРНОСТИ за уважението на всички участието, ще го направим традиция. Състезание януари, на сняг ???? Май не се сещам. При тези метеорологични услоовия - това трасе, догодина живот и здраве по-трудно.
              0897/833 689 - Николай Божков

              Коментар


              • #37
                От: Разходки около Разград

                Ето и в днешната Русенска преса са го отразили бай Матьо
                http://www.dunavmost.bg/1691-matthew...n-razgrad.html
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #38
                  От: Разходки около Разград

                  Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                  И аз да благодаря на организаторите за приятния ден ! Самият аз не участвах въпреки че бях решил да взема участие в обявената разходка но предвид преквлифицираното мероприятие в състезание реших да бъда зрител въпреки това съм доволен браво !
                  Дано не сме оставили лошо впечатление с преквалифицирането "разходка - състезание", но знаеш, че дори и на разходка като отидем нещата излизат извън контрол и все има счупени, смятам че с ясен регламент и време беше по интересно за публиката и за участниците. Не го обявихме като съсътезание защото времето за подготовка беше силно ограничено - около седмица.
                  0897/833 689 - Николай Божков

                  Коментар


                  • #39
                    От: Разходки около Разград

                    Според мен се получи много добро състезание. Трасето беше лекичко, поради и тази причина имаше толкова много участници.
                    Браво на организаторите, безупречни!
                    Наистина останах с впечатление, че нямаше недоволни, което е малко странно.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Разходки около Разград

                      Първоначално публикуван от nikiib Преглед на мнение
                      Поздравления за карането на Матей Георгиев /бай Матьо/, БЛАГОДАРНОСТИ за уважението на всички участието, ще го направим традиция. Състезание януари, на сняг ???? Май не се сещам. При тези метеорологични услоовия - това трасе, догодина живот и здраве по-трудно.
                      Да и аз не знам за друго такова.Времето беше с нас,че не беше много студено и нямаше никакъв вятър.Зрителите да му мислят,щото ние се сгряваме де от адреналин,де от правене на нещо по трасето,де в джипа,ама те си зъзнат горките.Обаче има яки фенове дето откараха от начало до края,че и хубав снимков и видео материал са направили.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • #41
                        От: Разходки около Разград

                        Ето още едно клипче

                        Надявам се да са ви харесали.
                        Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                        Коментар


                        • #42
                          От: Разходки около Разград

                          Първоначално публикуван от eka Преглед на мнение
                          Надявам се да са ви харесали.
                          Страшни, все така, благодаря!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Разходки около Разград

                            Браво Тошко-не е като да сме били там,но добихме представа и се покефихме на това ,което си заснел!
                            Mitsubishi Pajero 3,2 DI-D

                            Коментар


                            • #44
                              От: Разходки около Разград

                              Първоначално публикуван от eka Преглед на мнение
                              Надявам се да са ви харесали.
                              Клиповете са направо професионално направени и обработени!За което всички благодарим!Като те тресе треската нищо не виждаш и не чуваш.Друго си е да има кой да снима качествено и после да се гледаш от страни какво си правил
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • #45
                                От: Разходки около Разград

                                Благодаря са суперлативите . Аз правя това което ми харесва.
                                Радвам се че съм събудил положителни емоции в тези които не са присъствали.
                                Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X