Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кое се чупи първо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Кое се чупи първо

    Още едно доказателство, какво представляват днешните автомобили!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #17
      Re: Кое се чупи първо

      Ама ....
      Нали върти и предния диф ??
      То среден диф, торсени разни .... ала бала ... блокажи ....
      В крайна сметка май виско муфи??

      tutin:
      Не се мъчи приятелю.... не се самоубивай, ами я разкарай тая .....
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        Re: Кое се чупи първо

        Няма никакви муфи.
        Неговия е 30/70 Торсен.

        Коментар


        • #19
          Re: Кое се чупи първо

          Ей все такива съвети ще дадете бре ей. Вие си житкайте с газките пък нека аз се мъча с туарези и кейни разни гадни
          VW Touareg V10, 5000cc

          Коментар


          • #20
            Re: Кое се чупи първо

            ми то си е мъка

            ни кола ни жип

            земаш 1 450 коня резачка и нещо квадратно за гората и кат искаш имаш и от 2-та вида кеф...

            Коментар


            • #21
              Re: Кое се чупи първо

              ми то си е мъка

              ни кола ни жип

              земаш 1 450 коня резачка и нещо квадратно за гората и кат искаш имаш и от 2-та вида кеф...


              За сожаление не всеки може да си го позволи , а има и ситуации когато наистина трябва да има универсален автомобил който да те вози и по асфалта , желателно с максимален комфорт за теб и пътниците , и да влиза и излиза из лайна/баири с същите пътници.................. Във връзка с което бих искал да предложа на модератори да отворят една нова тема/анкета кой за какво си купил и ползва точно автомобил 4*4 , а не някакво друго МПС .
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #22
                Re: Кое се чупи първо

                Ами аз съвсем сериозно си мисля по темата. Току виж съм осъмнал с нещо второ и квадратно наесен.

                Но си мисля, че тези дето най-много свиркат по скъпите СУВ са точно тези, които нямат достъп до такива коли. Без да искам да звучи обидно, но имам един куп познати дето каквато кола да си взема нова от магазина (предишната Peugeot 607, diamond pack) - тях все нещо не им харесва и все намират 1000 причини поради които според тях техните 30 годишни таралясници BMW от 75-а година са много по-добри и качествени. То вътре мирише на гроб и климатик са виждали само на снимка от Стар Трек, но са много по-добри "в кавички".

                Та гледам да не се впечатлявам много, както казах - тези дето им харесва да се возат на "старо но златно" - нека го правaт. Пък аз нека се мъча в суперкомфортен туарег или cayenne
                VW Touareg V10, 5000cc

                Коментар


                • #23
                  Re: Кое се чупи първо

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                  Във връзка с което бих искал да предложа на модератори да отворят една нова тема/анкета кой за какво си купил и ползва точно автомобил 4*4 , а не някакво друго МПС .
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=10967
                  VW Touareg V10, 5000cc

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Кое се чупи първо

                    благодаря за линка , включвам се веднага
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Кое се чупи първо

                      Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                      Пък аз нека се мъча в суперкомфортен туарег или cayenne
                      Ами то си е мъка, мене ако питаш. Да чакаш горския със "старо но златно" Диско да ти вади "суперкомфортния Туарег" ...

                      П.П.

                      Обладатели дорогих иномарок класса полупаркет гордо называемых в рекламе по телеку "легендарными внедорожниками" при этом размышляют, за что они отвалили в салоне полтинник американских рублей если их уже два часа тащит на хвосте гнилой УАЗ.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Кое се чупи първо

                        Човека за кардана питаше, вие взехте да му давате тон в живота.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Кое се чупи първо

                          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                          Ами то си е мъка, мене ако питаш. Да чакаш горския със "старо но златно" Диско да ти вади "суперкомфортния Туарег" ...

                          П.П.
                          Ей просто си знаех че това ще се върти с години ей Дай да го видим златното диско с моите гуми докъде щеше да стигне
                          VW Touareg V10, 5000cc

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Кое се чупи първо

                            Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                            Ей просто си знаех че това ще се върти с години ей Дай да го видим златното диско с моите гуми докъде щеше да стигне
                            Вярно е Мите. Обаче тук има и една тънкост - ти с агресивни гуми ще намоташ кардана или някоя полуоска. А Диското слабичкият му двигател го пази от такива неща. Или както казват близнаците - митичната здравина на някои марки се дължи на импотентни двигатели. Слагаш им сериозен двигател и се случва същия сакатлък. Така че не се ядосвай за гумите - те ти пазят трансмисията.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Кое се чупи първо

                              Хаха

                              Значи взех си го аз животинчето от сервиза преди около час - доволен с нов кардан и 1к евро по-малко. Но пък сега има да навивам докато го усуча отново ехеей

                              Ей тука какви хора са не е за вярване (в Брюксел съм в момента), дойдоха ми новите гуми от САЩ и им ги бях занесъл на тези в сервиза викам да ми ги сложат направо докато сменят и кардана. Отивам днес и гледам още съм си със сликовете. Механика най-учтиво ми обясни, че гумите, които съм им оставил били с различен скоростен фактор от оригиналните. Били с максимум 280 км/h примерно вместо макс 300. За това не ги сложили за да не носили отговорност. Викам човек то това 300 когато вдигне папата ще си смени религията, не го гледай по километраж че е 320. Е да ама на, не можело защото така не било правилно.

                              Значи харесва ми такава коректност.

                              Във Владая ми набутаха некви 2 гуми преди наколко месеца, без никакви скрупули като знаеха че на 4х4 не може само 2 гуми да се сменят (аз още не знаех ма на, научих се). И ич и не му пукаше на оня, сложи ми ги, взе си парите и ми пожела приятен път.
                              VW Touareg V10, 5000cc

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Кое се чупи първо

                                Не е задължително да са знаели че има такива сложни неща като фултайм например, но това не ги оправдава.
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X