Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карания около в.Мургаш

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Карания около в.Мургаш

    И ние вчера с един приятел направихме едно каране ама тръгнахме към 1-30 и затова трябваше да е по кратко и тръгнахме от сеславската пътека към "Мургаш" и карахме на яко газ и стиганхме Мургаш за мн бързо време и решихме да пуснем Газоопровода зад Мургаш и да излезнем пред "Еловица" някои не го знаят така ами просто Стръмния Газоопровод зад Мургаш тръгнахме да го качваме аз първият път не успях,моя приятел пробва 2 пъти обаче не успя но почти стигна до горе просто нямаше гума и аз го пробвах втори път и го качих за първи път обаче аз имам 3 опита преди това на него но иначе го качих и после тръгнагме към Ябланица малко покарахме и се прибрахме! няма снимки защото тръгнахме за малко и забравихме вс!
    Прикачени файлове
    [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

    Коментар


    • #47
      До: Карания около в.Мургаш

      Еии...браво за "Еловица" аз имам 1 опита до сега и не успявх да я кача
      ​​MG Racing​ Yamaha YZ450F 2006

      Коментар


      • #48
        До: Карания около в.Мургаш

        И моят приятел щеше да я качи но просто там трябва да си с по нова гума ааа моята беше точно за 1 път изкарана и се качих наи накрая ми бе6е като цел да се запиша на еловица и наи сетне го направих!!!
        [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

        Коментар


        • #49
          До: Карания около в.Мургаш

          миналата год. от 5 пъти я качих 5 пъти еловица,но после се изрови и не можех да я кача.питам сега в какво състояние е еловица.изровена ли е или е магистрала? мисля
          да се кача през еловица и на равното да хвана пътеката за зла поляна и оттам по тур.
          пътека към мургаш.мерси.

          Коментар


          • #50
            До: Карания около в.Мургаш

            Еми да ти кажа честно в момента не е толкова лоша,виждал сам я в мн по скапано състояние пак нали знаеш не е перфектна ама пак казвам не е в толкова лошо състояние по бие на магистралаМиналата година кам ноември месец беше наи отвратителната която сам я виждал досега и немаше качване ааа сега е мн добре!!!
            [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

            Коментар


            • #51
              До: Re: Карания около в.Мургаш

              Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
              Доста добри места за трениране на качвания
              да рудника в кремиковци има добри места само да не сресне6 някои камион ина4е аз сум от саседното село локорско

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X