Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карания около в.Мургаш

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Карания около в.Мургаш

    Към Чинела , колега миналата събота не дойде , сега е момента.Виж кви изкушения има при нас
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #32
      До: Карания около в.Мургаш

      Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
      Към Чинела , колега миналата събота не дойде , сега е момента.Виж кви изкушения има при нас
      Много искам и бях се запътил ама едни пичове от форума ще идват да гледат и тестват стария GRF утре та няма да мога. Искат да го купуват та ще ги водя на Паничище, може би в неделя а ???

      Коментар


      • #33
        До: Карания около в.Мургаш

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Много искам и бях се запътил ама едни пичове от форума ще идват да гледат и тестват стария GRF утре та няма да мога. Искат да го купуват та ще ги водя на Паничище, може би в неделя а ???
        Ми ако искаш и в неделя.
        0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
        Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
        Суперскан България www.decbg.com
        Машинно почистване на DPF/FAP филтър

        Коментар


        • #34
          До: Карания около в.Мургаш

          Днес Павле и още двама френдове са имали интересен поход до щтраусите(мен пак ме няма , тая командировка ми скъса нервите, край няма). Снимки утре и разказ как са се загубили в мъглата, а сега мога да ви кача една снимка за станалото по нагоре на въпрос паднало дърво.
          888131021

          Коментар


          • #35
            До: Карания около в.Мургаш

            нещо не ми беше излязла снимката на дървото.

            А, Станислав, никаквъв го няма днес, нито снимки нито разкази.
            Прикачени файлове
            888131021

            Коментар


            • #36
              До: Карания около в.Мургаш

              Първоначално публикуван от GITS Преглед на мнение
              А, Станислав, никаквъв го няма днес, нито снимки нито разкази.
              Много е кал и Брат ми не ми дава фотоапарата...пък и в Събота бяхме само Аз и ММ та нямаше какво толкова да се снима,вчера бяхме Аз и V-POWER от форума и ходихме набързо до Еловица...та пак нямаше какво да се снима...
              Май ще трябва да последвам примера на Ива и да си взема водоустоичив фотоапарат...но дотогава
              MG RACING

              Коментар


              • #37
                До: Карания около в.Мургаш

                Ама ния със Станислав вчера караме като ненормални във храстите и калта.ни кръчми видях,Само една чешма.А пичовете КВИ УБАВИ КЮФТЕТА ПРАСКАТ.
                Последно редактирано от BOBI-WR; 29-10-07, 21:39.

                Коментар


                • #38
                  До: Карания около в.Мургаш

                  другия път, през Мургаш, Козница и слизаме в с.Рашково. Там пиенето и мезето са от мен, Павле и Весо_off. Спане и на другия ден обратно.
                  888131021

                  Коментар


                  • #39
                    До: Re: Карания около в.Мургаш

                    Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                    Доста добри места за трениране на качвания
                    Абе това място е доста интересно. Доста го гледах, и мисля, че ще е доста приятно като предложение за организиране на събора на форума пък и като гледам мегдан голям...... Вие как мислите
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Карания около в.Мургаш

                      Здравейте отново ето тракът от днес.

                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/s...k/Untitled.gdb

                      Снимки няма,намръзнахме се забравихме проблемите за малко и те така..
                      Последно редактирано от Станислав_; 04-12-07, 14:22.
                      MG RACING

                      Коментар


                      • #41
                        До: Карания около в.Мургаш

                        Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
                        Здравейте отново ето тракът от днес.

                        https://htftp.offroad-bulgaria.com/s...k/Untitled.gdb

                        Снимки няма,намръзнахме се забравихме проблемите за малко и те така..
                        То че сте се намръзнали е ясно ама май сте се и понамокрили нали малко вална Поздрави
                        Кавазаки КЛХ 300 04г
                        Кавазаки КХ 65 04г
                        Опел Астра 94г
                        Мерцедес 124 91г

                        Коментар


                        • #42
                          До: Карания около в.Мургаш

                          Абе хора освен ските не забравяме и за мотористе си. По коледа обикновенно стават чудеса и за това рехих да закарам бързата ямаха до село кадето ме чакаха стахотна компания все от моторджии озверели за каране . За бъдни вечер или по точно за деня преди нея е този разказ . Малко след 10:00 ч. всички бяхме готови за тръгване към любимата на всички ни планина наречена РЪЖАНА там се намира и връх Козница на които възнамерявахме да се качим и поехме наторе след час каране бутане и търкаляне по снеговете и ледовете решихме да се откажем от покоряването на върхове и да слезем да се повозим из по ниските и слънчеви месности . По препоръки на един от членовете ни Илиян решихме да минем по един нов уж сигурен път и поехме по него караики надолу и надолу по билата заобикаляики непроходимите дерета и наслаждоваики се на прекрасната природа околу нас, без дори и да подозираме какво ни очаква наи долу. И така след половин час спускане се озовахме в наи последното дере което за наша изненада се оказа задънено от една скромна река и отвесните и брегове добре загладени от дебел пласт лед . На другия бряг се намираше също така довре заледения асвалтов път които щеше да ни отведе над Зверино по червените скали кадето няма толкова много сняг и е по приятно за каране . Няма да се впускам в подровности за това как си пробихме път през заледеното корито на реката които бяхме там си знаем . Преминахме и дългия и неприятен за всички асвалтов участък до Зверино кадето ни очакваше мечтания сок от кисели краставички , утолихме жаждатата си и се отправихме по слеващия черен път към върховете на стара планина иии още една незабравима разходка е към края си поради настъпващия краи на светлата част от деня ето и малко снимки . Грешка на оператора е станала с годината от датата на снимките трябва да е 2007 на не 2006г приятно гледане .

                          Коментар


                          • #43
                            До: Карания около в.Мургаш

                            Сутринта се чудех на къде да хвана към Нови Искър или към Яна, със Стани се бяхме разбрали да врътнем малко до обед, идеята беше да съчетая каране с обяд при братчеда в Бухово.Но каква стана тя.....не ми беше до снимане Завряхме се в едно дере с много храсти и дървета спука ми се тръбичката за масло и .................
                            Следва ремонт(добре че е Стани да носи инструмент аз нали на обяд бях тръгнал), следва бутане около 60-70 метра от дерето нагоре.
                            Хиляди благодарности на участниците днес за помоща ще черпя няма как.

                            И един съвет от начинаещия: дори и когато бутате правете го с каска може да е горещо но е безопасно едно дарво така ме прасна по тиквата и ми излезе такава цицина, че едвам си надянах каската после.

                            p.s Предлагам с Дефилето да идем следващия път към Яна има чудни места за каране.
                            Последно редактирано от Спас; 23-03-08, 18:21.
                            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Карания около в.Мургаш



                              Станиславе, извинявай за спам-а, ама с тоя екип тооооклова много ти отива точно тоя ХР, че няяяям думи

                              Коментар


                              • #45
                                До: Карания около в.Мургаш

                                На мен си ми отива моят си

                                MG RACING

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X