Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карания около в.Мургаш

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Карания около в.Мургаш

    Още малко
    Прикачени файлове
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #17
      До: Карания около в.Мургаш

      браво бе пичови направо ме изпълвате,каде се намират тези терени даите повече информация за тези байри защото и ние караме по такива терени,нашата група е от тетевенския балкан между тетевен и троян има много хубави места за каране,ако искате мога да ви пратя малко снимчици.
      http://www.lesidren.com

      Коментар


      • #18
        До: Карания около в.Мургаш

        Има една пътека дето свързва връх Козница с газопровода които излиза от Врачеш към Мургаш много е яка с готини екстремчета по продължението и има забити стълбове воядисани в жълто и черно предполагам че пак е част от някакъв маршрут понеже се срещат и флагчета по нея , от тези червено белите та ако случаино някои я уцели и мине от там с фото апарат нека да снима много ви моля . По нея минахме за първи път преди две седмици с идин приятел правихме си преход от Зверино до София с две слизания до асвалта едното до село Рашково а следващото беше за отпразнуването на един рожден ден на язовир Бебреш които се намира в близост до село Врачеш .
        Последно редактирано от павле; 24-07-07, 21:56.

        Коментар


        • #19
          До: Карания около в.Мургаш

          Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
          Още малко
          Ей...не бъди стиснат на похвали към дамата.Представи се повече от блестящо!
          Понеже съм на морето - може да постнеш и от моите снимки.Че и клипче на ендуристката на задна гума из камънака има!
          Mitsubishi L200 DobbleCab

          KTM XC 450 RW 2009
          KTM 350 SX 2011

          Коментар


          • #20
            До: Карания около в.Мургаш

            Ето и няколко снимки от днес събрахме се яка група но по непредвидени обстоятелства аз и Митко(liso) прекратихме карането преждевременно,и затова съм направил само тези снимки,пътеката се намира над Желява и се казва Радин дол,



            Митко









            Това е засега...
            MG RACING

            Коментар


            • #21
              До: Карания около в.Мургаш

              мдаа... хубаво се събрахме и почнахме да си караме докато не стана инцидента с Liso .....ама то на тая пътека скоростна и сред борова гора и една мека почва много увлича и ... стават сакатлъци
              ...затова е добре винаги да се излиза в група,помощ в гората иначе няма откъде
              дано момчето се въстанови бързо и напълно и пак да е с нас
              "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
              MG Racing Team

              Коментар


              • #22
                До: Карания около в.Мургаш

                Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
                Килограмите не ми пречат,нямах гумая отзад,никаква, ММ ще го потвърди.
                аа да,Станислав дотолкова я е износил че тя вече не прилича на кросова ,а по скоро на някоя пистова
                ...а без гума в тоя район и не само там де ,ако се кара по-екстремно - нестава .... падне ли пък малко дъжд, неможеш се прибра и ще падне реване
                ...Станислав на тва екстремче ( познато ни от други репортажи http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...836#post193836 ) показа че и без гума може да се качи,ноо си трябва доста опит

                "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                MG Racing Team

                Коментар


                • #23
                  До: Карания около в.Мургаш

                  Първоначално публикуван от GITS Преглед на мнение
                  Станиславае, трябва да станеш картограф на Мургашкия район.Остана ли дере в което не си слизал и скала на която не си се качил? :-)
                  Работим по въпроса...

                  Ето малко продължение от днес,тръгнахме с Митко по една много готина пътека към в.Готен но само по блузка и започна да вали та аиде надолу.
                  Тук спряхме за кратко уточняване на маршрута и снимки с новият екип които му е за пръв път в гората...






                  А пък и Митко още се възтановява от контузията та слязохме на екстриимите над с.Желява да повъртиме и така...
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #24
                    До: Карания около в.Мургаш

                    Лау, какъв хубав сняг.Искам и аз да го сгазя.Тук във Варна нема ни сняг ни дъжд. А вие каде сте тръгнали по къси ръкави в гората да ви питам. И честито кустюмче, много да си го цапаш
                    Последно редактирано от GITS; 21-10-07, 19:28.
                    888131021

                    Коментар


                    • #25
                      До: Карания около в.Мургаш

                      Първоначално публикуван от GITS Преглед на мнение
                      А вие каде сте тръгнали по къси ръкави в гората да ви питам.
                      Газариятя изизисква жертви
                      Стефан Дянков

                      Коментар


                      • #26
                        До: Карания около в.Мургаш

                        Първоначално публикуван от diskusa Преглед на мнение
                        Газариятя изизисква жертви
                        Не е до гъзарията,исках да пробвам новата гума как държи на мокра трева и сняг,ако исках да се качвам нагоре можеше да се облека,но се пазим за другият уикенд
                        MG RACING

                        Коментар


                        • #27
                          До: Карания около в.Мургаш

                          Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
                          Не е до гъзарията,исках да пробвам новата гума как държи на мокра трева и сняг,ако исках да се качвам нагоре можеше да се облека,но се пазим за другият уикенд
                          Шегичка не се сърди.Всеки може да го изненада времето!!!!!!
                          Стефан Дянков

                          Коментар


                          • #28
                            До: Карания около в.Мургаш

                            Еии малии то много сняк има нагоре . Честит екип и от мен (ама ти целия направо си се обновил браво браво )

                            Аз в Събота само ви чух как минахте. (аз за тази година мисля да приклучвам с походите ако има нещо ще пиша )
                            ​​MG Racing​ Yamaha YZ450F 2006

                            Коментар


                            • #29
                              До: Карания около в.Мургаш

                              Първоначално публикуван от kiki.t
                              Не думай , кой иска да плаши.Просто да е подготвен , до сега беше майтап работа
                              Между другото Станиславе , вие кога точно и къде ще карате в събота?
                              Щото ние една групичка( дефиле ендуро тим ) , мислим да ходим в събота до Осеновлаг , при щраусите , от там после да се качим до връх Козница и после по билата горе , абе нещо такова.А за колегата (кикето) , ако искаш малко по-умерено каране , ела до нас в събота в 10 часа , после ще се засечем и със Станислав некъде по горите
                              Прикачени файлове
                              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                              Суперскан България www.decbg.com
                              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                              Коментар


                              • #30
                                До: Карания около в.Мургаш

                                Аз ви предлагам и да поостанете там

                                Не им беше лошо на ендуристите там.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X