Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР ПО ТВ7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ДАКАР ПО ТВ7

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Имаме трима журналисти там, но аз не резбрах какво ТОЧНО се е случило с Тодор!
    Ами Тодор като не казва - няма как да разберем. Петър и Иво знаят толкова колкото е написано.

    Коментар


    • #62
      От: ДАКАР ПО ТВ7

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Ами пише го в другата тема - Тодор претърпя инцидент, счупи си 3 ребра, отпадна от участие, беше в болница и утре, живот и здраве, пристига в София ...
      Мерси за информацията!Колко съм недосетлив!
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #63
        От: ДАКАР ПО ТВ7

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        Мерси за информацията!Колко съм недосетлив!
        I'm just trying to help

        Всички сме под напрежение, да се надяваме, че утре ще имаме повече инфо
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #64
          От: ДАКАР ПО ТВ7

          Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
          Мерси, мерси!
          Ти пък. Знаеш за кого говоря.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #65
            От: ДАКАР ПО ТВ7

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Ти пък. Знаеш за кого говоря.
            Не се подмазвай на четвъртата власт.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #66
              От: ДАКАР ПО ТВ7

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              Имаме трима журналисти там, но аз не резбрах какво ТОЧНО се е случило с Тодор!
              http://www.tv7.bg/rallyDakar/181802.html
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • #67
                От: ДАКАР ПО ТВ7

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Имаме трима журналисти там, но аз не резбрах какво ТОЧНО се е случило с Тодор!
                Руси не си лягай с кокошките и ще знаеш повече.
                Става дума само за петнайсет дни в годината.
                Друг е въпроса че информацията от Дакар е прекалено оскъдна.
                Но догодина други състезатели друг медиа екип.
                Дано тогава да има повече инфо от състезанието.
                Ей ги на от Евроспорт имат два твикоптера и 45 тона техника и апаратура и пак нещо много късно дават Дакар.
                Но от Евроспорт само за класирането на Тодор и Пепи щеше да слушаш ако неподаваме повече инфо към тях.
                По-рано са само ''новините'' по Анал-1 и БТВ.
                Обикновено те траят по десет секунди като става дума за моторни спортове и Дакар взети заедно.
                Трябваше Тодор да си строши ребрата за да попадне във великите спортно футболни новини.
                А на Пепи да се подиграват че е последен в класирането.Въпреки че кара вече девет етапа.
                Щото не е някоя черна футболна маймуна от друга държава дошла да рита топка в България.
                И ненадейно се е напила с алкохол и карала кола с фалшива шофьорска книжка.
                Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 11-01-11, 01:05.

                Коментар


                • #68
                  От: ДАКАР ПО ТВ7

                  Христов и Ценков показаха на света какво е да си истински играч.
                  Поздравления от сърце за тях , както и за екипа журналисти,правещи ни съпричастни
                  към Дакар.
                  п.п. Ако футболистчетата от националния отбор се раздаваха на терена наполовина, колкото
                  нашите на Дакар, щяхме да сме световни шампиони по футбол.
                  Е затова ми е болно,че в спортните новини дават как поредния гелосан лигльо се оженил
                  а на истинските Българи и Състезатели им бъркат имената.
                  На старта на КВ състезание се чувствам като комар на нудистки плаж - знам какво да правя,ама не знам от къде да започна.

                  Коментар


                  • #69
                    От: ДАКАР ПО ТВ7

                    Ето от вчера:Ексклузивно интервю с Тодор Христов, гост Г-н Владимир Илиев-->http://www.tv7.bg/rallyDakar/182762.html
                    (май, де, то уж с днешна дата, но пък май е вчерашния епизод..)
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #70
                      От: ДАКАР ПО ТВ7

                      Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                      Руси не си лягай с кокошките и ще знаеш повече.
                      Става дума само за петнайсет дни в годината.
                      Друг е въпроса че информацията от Дакар е прекалено оскъдна.
                      Но догодина други състезатели друг медиа екип.
                      Дано тогава да има повече инфо от състезанието.
                      Ей ги на от Евроспорт имат два твикоптера и 45 тона техника и апаратура и пак нещо много късно дават Дакар.
                      Но от Евроспорт само за класирането на Тодор и Пепи щеше да слушаш ако неподаваме повече инфо към тях.
                      По-рано са само ''новините'' по Анал-1 и БТВ.
                      Обикновено те траят по десет секунди като става дума за моторни спортове и Дакар взети заедно.
                      Трябваше Тодор да си строши ребрата за да попадне във великите спортно футболни новини.
                      А на Пепи да се подиграват че е последен в класирането.Въпреки че кара вече девет етапа.
                      Щото не е някоя черна футболна маймуна от друга държава дошла да рита топка в България.
                      И ненадейно се е напила с алкохол и карала кола с фалшива шофьорска книжка.
                      Близнак,БРАВО!!!Знаех си, че сме от една порода!!!То за това във вестниците към края пише горе 'Футбол', а на другите страници 'Спорт'!!!...Так ще бъде докато...

                      Коментар


                      • #71
                        От: ДАКАР ПО ТВ7

                        Предаването от вчера.

                        Уникално интервю с Тодор Христов!

                        http://tv7.bg/rallyDakar/183882.html
                        Последно редактирано от sabin; 13-01-11, 08:21. Причина: корекция линк-а
                        Per aspera ad astra.

                        Коментар


                        • #72
                          От: ДАКАР ПО ТВ7

                          Надявам се, че по ТВ7 ще се направи обзорно предаване за Първото Българско участие на Дакар, с гости в студиото всички действащи лица и кадри заснети от нашите хора там, и си мисля, че това предаване трябва да е далеч повече от 10 минутки!
                          Последно редактирано от damian64; 15-01-11, 21:38.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ДАКАР ПО ТВ7

                            Понеже знам, че от 'ТВ7' следят темата, казвам следното - КОЛЕГИ, чест прави факта, че през тези дни докато течеше надпреварата почти всяка спортна емисия започваше с информация за двамата лъвове с АТВ - Ценков и Христов! Както и вчера!Респект към вас!Това се казва истинска спортна журналистика.Имах нужда от отпуска, а и все пак се отдадох на 'Дакар' и колегите в най-якия форум в БГ - имах нужда! Другата седмица - пак съм зад камерата!
                            Живи и здрави!

                            Коментар


                            • #74
                              От: ДАКАР ПО ТВ7

                              ТВ7 е единствената телевизия която преди да излъчи нещо в ефир се информираше от достоверен източник, а не като останалите шапшали дето превеждаха първата им попаднала новина от Гугъл, пиейки си кафенцето на топло пред монитора.
                              Каквато и да е работа трябва да се върши професионално, а не машинално...БЛАГОДАРЯ НА ТВ7, ТОВА ВЕЧЕ Е МОЯТА ТЕЛЕВИЗИЯ.

                              Коментар


                              • #75
                                От: ДАКАР ПО ТВ7

                                Кратко интервю с Петър Ценков !

                                http://tv7.bg/sport-news/187422.html
                                Per aspera ad astra.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X