Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За какво служи това ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За какво служи това ??

    Здравейте колеги днес докато сменях задните накладки на Витарата се натъкнах на един макруч който влиза в задния диф. и има нещо като капаче. Та въпроса ми е за какво служи ?? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18122010.jpg
Прегледи:1
Размер:157.9 КБ
ID:5910579

  • #2
    От: За какво служи това ??

    Вероятно е удушника.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #3
      От: За какво служи това ??

      Аз се съмнявам дали не е нещо като блокаж или нещо подобно , защото удушника ми е на друго място .

      Коментар


      • #4
        От: За какво служи това ??

        И моя е на друго място но пишеш че завършв с капаче,няма логика да е блокаж.
        http://vbox7.com/play:398e8b82

        Коментар


        • #5
          От: За какво служи това ??

          И аз го имам това, но от него излизат кабели, няма как да е отдушник. А какво е и аз чакам отговор от знаещите.
          Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

          Коментар


          • #6
            От: За какво служи това ??

            Ако имате АBS на предните колела,това трябва да е датчика на задните,вързан към задния диф.Поне при Спортидж-а е така.Някои го наричат псевдо АBS...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              От: За какво служи това ??

              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
              Ако имате АBS на предните колела,това трябва да е датчика на задните,вързан към задния диф.Поне при Спортидж-а е така.Някои го наричат псевдо АBS...
              Точно така - някаква имитация на АBS или дядото на АBS !!! Има го само на задния диф. От пред няма нищо. Монтиран е с още една допълнителна с-ма до спирачната помпа, но ефект никакъв. Преди години при първата ми среща с такъв диф му се израдвах, че има Блокаж. Разочарованието ми беше огромно след разглобяването.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • #8
                От: За какво служи това ??

                Хм...Явно тази допълнителна система до помпата трябва прекъсва някак налягането към предните колела. Импулсно,ама...Чувал съм,че в някои държави не можеш да си продаваш новите кошници,ако нямат АБС,или катализатор,или нещо друго.А по това време АБС-а беше скъпо "удоволствие".И затова се правеха имитации.Колкото да мине границата...Виждал съм го по япоснки и корейски коли
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  От: За какво служи това ??

                  Ми тая,, имитация "сигурно са я откраднали от Мersedes, щото на всички датчика е един на дифа.
                  Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                  Grand 3.1TD
                  0898 620 306 Стоян

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X