Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Yamaha XT 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Части за Yamaha XT 600

    Аз моя проблем с тиа маншони го реших като на струг малко пипнах отливките които се захващат за главата,направих им място да се надене плътно маркуч маслоустоичив и със скоба за водно съединение се стяга,и двата ми са така направени.Отливките са с неправилна форма но маистор ще ги избара.

    Коментар


    • #32
      От: Части за Yamaha XT 600

      Привет колеги! Аз съм от скоро моторизиран, но вече имам проблем! Търся десен капак за Yamaha xt 600 1986г. Ще ви бъда много благодарен ако някой може да ми каже дали мога да махна капака без да разглабям половината мотор, Благодаря предварително!

      Коментар


      • #33
        От: До: Части за Yamaha XT 600

        Здравейте,мн се извинявам за въпроса ми, ,но някой ще може ли да ми каже от каде мога да си намеря бутало със сигменти и болт може би,моторът ми е yamaha XT600 със стартер и манивела е,много ще съм ви благодарен ако някой ми помогне,между другото от пазарджик съм и някой ако знае дали има някой магазин в който мога да потърся.

        Коментар


        • #34
          Здравейте! Нов съм във форума и имам един смешен за вас въпрос:Д

          Значи,имам Ямаха тт 600 97г. Интересувам се частите от хт 600 стават ли и по-точно за двигателя.
          Благодаря предварително

          Коментар


          • #35
            От: Здравейте! Нов съм във форума и имам един смешен за вас въпрос:Д

            А по конкретно кои?
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #36
              От: Здравейте! Нов съм във форума и имам един смешен за вас въпрос:Д

              Може би над 80% от частите съвпадат но има и детаили които са си специфични за всеки модел и модификация.
              Най лесно ще разбереш дали са взаимозаменяеми (или по точно еднакви) по парт номерата в каталозите. Ямаха са свестни и не сменят номерата на еднаквите детайли при различните модели.

              Коментар


              • #37
                От: Здравейте! Нов съм във форума и имам един смешен за вас въпрос:Д

                Благодаря,значи взимам бутало за хт

                Коментар


                • #38
                  От: Здравейте! Нов съм във форума и имам един смешен за вас въпрос:Д

                  Някой може ли да ми помогне търся ремонтен комплект за ямаха хт 600е 2003г.Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Части за Yamaha XT 600

                    Търся щека за маслото на yamaha xt 600e 2001г.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X