Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Yamaha XT 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Части за Yamaha XT 600

    един приятел има цял двигател трябва да го питам дали има и каква цена ще го дава,и ще ти кажа

    Коментар


    • #17
      До: Части за Yamaha XT 600

      ок мерси много

      Коментар


      • #18
        До: Части за Yamaha XT 600

        Напиши коя година е тази Ямаха или поне напиши номер на рама

        Коментар


        • #19
          До: Части за Yamaha XT 600

          аз си намерих часта от представителството на Ямаха за 32лв.
          благодаря все пак

          Коментар


          • #20
            До: Части за Yamaha XT 600

            И аз опрях до бутало и сигменти, обаче преди това трябва да има и шлайф защото цилиндъра има елипса.
            95,1 а на другата страна е 95,5 и май ще трябва да се шлайфа до 96,00.
            Някой ако знае от къде да намеря бутало и сигменти ще е екстра
            Последно редактирано от Chinela; 17-05-09, 14:56.

            Коментар


            • #21
              До: Части за Yamaha XT 600

              ДОБРИН има хубави бутала на добра цена за ямахата има обява в търговски представители!!!
              Опел Корса В 1,4 82 коня
              Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
              Ямаха ХТ 600Е
              Симсон SR 49 1959 г. :D

              0898234666:D

              Коментар


              • #22
                До: Части за Yamaha XT 600

                Имам циал двигател ако ниакои го интересува да пита.0878516528
                [URL]http://ftp.domainbg.com/edimotors/Desislav/LOGO-HR/logo-HR.jpg[/URL]

                Коментар


                • #23
                  До: Части за Yamaha XT 600

                  Някои има ли Yamaha XT 600 91г. на части.Тая със стартера дето е.
                  [URL]http://ftp.domainbg.com/edimotors/Desislav/LOGO-HR/logo-HR.jpg[/URL]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Части за Yamaha XT 600

                    ти какви части има6 за xt- to сори за спама . и коя година е двигателя че един приятел търси части за xt 89 глава др работи

                    Коментар


                    • #25
                      До: Части за Yamaha XT 600

                      Първоначално публикуван от ivoto Преглед на мнение
                      ти какви части има6 за xt- to сори за спама . и коя година е двигателя че един приятел търси части за xt 89 глава др работи
                      ас имам глава комплект кл'вал'капак 200лв

                      Коментар


                      • #26
                        До: Части за Yamaha XT 600

                        Пичове, търся Kick Starter (манивела, ритачка...) за XT600Е 3ТB 91 , но ми трябва със зъбното колело + оста на зъбното колело(тази със шлиците на която се закрепя манивелата) - (това е доло под десния капак на двигателя), жилото за декомпресора + декомпресора (до колкото знам е нещо като лостче или ос която влиза горе в капака на клапаните). Общо взето трябва ми комплект Kick Starter от някой двигател на части. Може би става и от по стария модел на XT600 и от по новите със сигурност. Ако на някой му се намира нещо такова тел.:0878616866 или skype: sa6kata93 или просто пишете във темата.Ако някой желае, може да му дам и стартера след като взема ритачката.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Части за Yamaha XT 600

                          Първоначално публикуван от Sa6kata93 Преглед на мнение
                          Пичове, търся Kick Starter (манивела, ритачка...) за XT600Е 3ТB 91 , но ми трябва със зъбното колело + оста на зъбното колело(тази със шлиците на която се закрепя манивелата) - (това е доло под десния капак на двигателя), жилото за декомпресора + декомпресора (до колкото знам е нещо като лостче или ос която влиза горе в капака на клапаните). Общо взето трябва ми комплект Kick Starter от някой двигател на части. Може би става и от по стария модел на XT600 и от по новите със сигурност. Ако на някой му се намира нещо такова тел.:0878616866 или skype: sa6kata93 или просто пишете във темата.Ако някой желае, може да му дам и стартера след като взема ритачката.
                          Имам ги всичките части,без самата манивела-0888300834.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Части за Yamaha XT 600

                            Здравейте,аз имам нужда от червени спойлери, които са около резервоара на мотора,ХТ-то е 91г.Ако някой продава или може да ме насочи от каде да си намеря ще съм му много благодарен
                            АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Части за Yamaha XT 600

                              Продавам двигател за ХТ,единствена забележка е,че е със счuпен ляв капак-цена 600лв.ако някои се интересува ето тел:0885345649
                              АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Части за Yamaha XT 600

                                Значи имам ХТ600Е проблема ми е в гуменото съединение между карбуратора и цилиндъра и когато е студен пали трудно защото смучи въздух нацепено е някой може ли да каже - от къде може да се намери?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X