Обява

Свий
Няма добавени обяви.

смяна на дирекцията на Лада нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • смяна на дирекцията на Лада нива

    Колеги възможна,ли е смяна дирекцията на лада нива (от дясна на лява) и голям филм ли е тази смяна ,има ли заготвено фабричните неща за СМЯНАТА
    поздрави

  • #2
    От: смяна на дирекцията на Лада нива

    Ти пък. Ако имаш дясна Нива, продай ми я.

    Иначе, не си струва. Обръщането на посока е врла досада при всички автомобили, а при Нива разликата в парите няма да се оправдае особено.

    Коментар


    • #3
      От: смяна на дирекцията на Лада нива

      Първоначално публикуван от babuka73 Преглед на мнение
      Колеги възможна,ли е смяна дирекцията на лада нива (от дясна на лява) и голям филм ли е тази смяна ,има ли заготвено фабричните неща за СМЯНАТА
      поздрави
      Я по добре сподели къде има лади ниви с десни волани на атрактивна цена! Аз до сега по обявите не съм срещал. Преди вървяха слухове за нови ниви с десни волани от Дубай, ама незнам дали са актуални още. А за обръщането ще се справим!

      Коментар


      • #4
        От: смяна на дирекцията на Лада нива

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Ти пък. Ако имаш дясна Нива, продай ми я.

        Иначе, не си струва. Обръщането на посока е врла досада при всички автомобили, а при Нива разликата в парите няма да се оправдае особено.
        За нов аввтомобил бих си поиграл ама колкото по-стар толкова повече се обезсмисля операцията!

        Коментар


        • #5
          От: смяна на дирекцията на Лада нива

          Да предполагам ,че не си струва но попитах за обща култура .Е то и снимка със дясна дирекция

          http://kachi-snimka.info/viewer.php?...292584172m.jpg

          Коментар


          • #6
            От: смяна на дирекцията на Лада нива

            Той ако е нов, няма да струва по-евтино от левия.

            Коментар


            • #7
              От: смяна на дирекцията на Лада нива

              Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
              За нов аввтомобил бих си поиграл ама колкото по-стар толкова повече се обезсмисля операцията!
              За автомобил си струва, но баш за Нива... Може да си взема една за колиба на кучето
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #8
                От: смяна на дирекцията на Лада нива

                По темата - ако е на изгодна цена не се замисляй, взимай я и си я карай така, а за пътя си вземи някаква кола за цената за смяна на дирекцията, нивата все ще се развали някой път и ще имаш нужда от втори автомобил или обратното.

                П.П. Колега Scrapheap, тя че нивата е кошница ни е ясно, но наистина ми е интересно каква случка те е накарала да я намразиш толкова тази машина, моле те разкажи я с подробности. Аз също имам неприятни преживявания с нея, но в най-тежките ситуации и когато ми е трябвала кола, винаги е била на линия.
                Александър

                Коментар


                • #9
                  От: смяна на дирекцията на Лада нива

                  Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                  П.П. Колега Scrapheap, тя че нивата е кошница ни е ясно, но наистина ми е интересно каква случка те е накарала да я намразиш толкова тази машина, моле те разкажи я с подробности. Аз също имам неприятни преживявания с нея, но в най-тежките ситуации и когато ми е трябвала кола, винаги е била на линия.
                  Ами колега - твърде хубава е и не мога да си я позволя. Нали знаеш за киселото грозде. ))
                  Просто завиждам
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #10
                    От: смяна на дирекцията на Лада нива

                    Ей пуст сарказъм Оспамихме само. Разкажи, може да направим и една тема "защо намразих лада нива", в която всеки да си излива яда, вместо тайно да си мечтае да засили возилото си в някоя пропаст.

                    П.П. Надявам се завистта ти да е от онази, благородната, че току си ни уручасал каручките
                    Александър

                    Коментар


                    • #11
                      От: смяна на дирекцията на Лада нива

                      Писал съм достатъчно - карах 4 години такава НОВА гнус. Това не е автомобил по никой показател.
                      Не ги хвърляйте в деретата - ще трябва да почистваме после Има пунктове, подходящи за целта
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        От: смяна на дирекцията на Лада нива

                        Поредната доза ненужна ирония от "колегата" Scrapheap! Аз съм на мнение, че закачливите Ви подмятания относно Нивите в раздел ВАЗ вече не са интересни и смешни на никого и едва ли някой се е отказал от Нивата в резултат на постоянното натякване какви нужници били. Вярно че това е форум ( един от-най организираните и интелигентни български форуми), но ако е само да се дразним на кой му е по-изгнила и потрошена колата има и по-лесни начини ( skype, facebook и т.н.)

                        Коментар


                        • #13
                          От: смяна на дирекцията на Лада нива

                          Ей, усети магарето, че временно не съм модератор и почна да лющи глупости. А тъкмо му бях обещал на следващия път да му лепна наказание.

                          Коментар


                          • #14
                            От: смяна на дирекцията на Лада нива

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Ей, усети магарето, че временно не съм модератор и почна да лющи глупости. А тъкмо му бях обещал на следващия път да му лепна наказание.
                            Колко литра е наказанието?
                            И между другото за вчера ти пишем отсъствие. Не знам как ще го извиниш? Може би на Нова година? Ще ти намерим място в някоя кола, че Нивата няма да се качи дотам)))
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              От: смяна на дирекцията на Лада нива

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Колко литра е наказанието?
                              И между другото за вчера ти пишем отсъствие. Не знам как ще го извиниш? Може би на Нова година? Ще ти намерим място в някоя кола, че Нивата няма да се качи дотам)))
                              Колега,гледам все с много голямо самочувствие се изказваш.Добре,лошо няма,но качи някоя снимка да видим къде толкова ходиш с твоите Исузу и Паджеро,че Нива няма никакъв шанс там.Просто ми е интересно,не се заяждам въобще.Ако имаш някъде из Форума вече пуснати снимки или клипове просто кажи къде са за да ги видим и добием представа верни работи ли говориш или само на приказки се намираш.И още нещо,което и преди ти го писах-Ако си наистина човек-"техничар" просто не виждам една Нива с какво толкова много би те уплашила,та чак и постоянно все да приказваш за нея из целия Форум.Обикновено от Нивите се стряскат хора,които хал-хабер си нямат от автомобили и само искат да карат от т.А до т.Б.
                              Последно редактирано от Янко Желязков; 17-12-10, 16:07.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X