Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пробит радиатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • пробит радиатор

    Здравейте!
    От около година имам проблем с радиатора на моя Мавърик 2.4i. Когато го купих беше с теч от водната помпа и беше зареден с повече вода, отколкото антифриз. Продавачът, обаче ми спести тази подробност и ден след покупката радиатора замръзна... За щастие без други поражения. Вече няколко пъти запоявам тръбичките, но започва да тече от други места. От последното запояване издържа два месеца, но днес пак започна да капе. Според мен вече е безсмислено да запоявам. Майсторът, който го запоява ми каза, че тръбичките изглеждат раздути заради замръзването и текат от мястото на снаждане по дължината на тръбичката.
    Та въпросът ми е: къде мога да намеря читав радиатор, предпочитам да е нов. Проблемът ми е, че не мога да намеря подходящ радиатор заради VIN-а - програмите не го разпознатат защото не е Терано а Мавърик.

  • #2
    От: пробит радиатор

    С какви казанчета е този радиатор? метални или пластмасови? Ако са метални в Добрич ги правят, може и с пластмасовите да правят вече не съм питал скоро.
    9300 Добрич, ул. “Ангел Стоянов” 1
    тел./факс </B>058/ 28340 – управител,
    тел.
    088/ 977556 – управител, 058/ 29152 – пласмент,
    058/ 28572 – маркетинг

    Мисля че инфото ще е полезно за всеки с проблеми с радиатор.

    Коментар


    • #3
      От: пробит радиатор

      С пластмасови казанчета е. Но утре ще проверя дали могат да помогнат.
      Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: пробит радиатор

        Пробва при тези-032/643 992,643 999-Сикона-внасят италиянски радиатори-Авакулинг.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X