Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

    Какъв размер са твоите?
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

      205/55 R16
      Монтирани на Волво V50 автоматик.
      Веселба голяма на пресен сняг. По сутрешните замръзнали улици се държат добре, но на сняг никога досега не съм се чувствал толкова нестабилен при движение или опит за спиране.

      Коментар


      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

        Втора зима съм с Goodyear Vector 4 Seasons. Добри гуми. Нямам оплаквания - ни зима, ни лято.
        Преди това бях с пак със всесезонни Мишелин (дойдоха си с колата) особено последната година бяха много зле зимата. Грайфер има, но се пързалха.
        След 4 години пак всесезонни.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

          Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
          Втора зима съм с Goodyear Vector 4 Seasons. Добри гуми. Нямам оплаквания - ни зима, ни лято.
          Преди това бях с пак със всесезонни Мишелин (дойдоха си с колата) особено последната година бяха много зле зимата. Грайфер има, но се пързалха.
          След 4 години пак всесезонни.
          Едната ни кола е с такива и при сняг не я ползваме . На мокър сняг (какъвто преобладава при нас ) са един голям компромис . На сух са малко по-добри . Тук сме с големи наклони и трудно се тръгва ако се наложи спиране .
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

            Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
            Втора зима съм с Goodyear Vector 4 Seasons. Добри гуми. Нямам оплаквания - ни зима, ни лято.
            Преди това бях с пак със всесезонни Мишелин (дойдоха си с колата) особено последната година бяха много зле зимата. Грайфер има, но се пързалха.
            След 4 години пак всесезонни.
            С такива съм на колата, която се ползва ежедневно непрекъснато и съм писал по-напред за тях, компромисни са си. Не са добри на сняг, под средното за зимни гуми. Потвърждавам мнението на колегата по долу:

            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
            Едната ни кола е с такива и при сняг не я ползваме . На мокър сняг (какъвто преобладава при нас ) са един голям компромис . На сух са малко по-добри . Тук сме с големи наклони и трудно се тръгва ако се наложи спиране .
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

              Първоначално публикуван от ivied
              Всички всесезонни са компромисни...
              Едни повече, други по-малко. Едни за едно, други за друго... и след 3-4 год. т.е. след 12-16 сезона са си за смяна, така или иначе...
              Е нормално, 3-4години са си 40-60хил.км
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                Пробвал съм с зимни+летни. След 5 години пак не стават и трябва да ги хвърлям "нови" или да ги дам на някого да се трепе с тях.
                Зависи кой, колко кара. Компромиса е строго индивидуален.
                А първата зима всички стават
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                  Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                  Пробвал съм с зимни+летни. След 5 години пак не стават и трябва да ги хвърлям "нови" или да ги дам на някого да се трепе с тях.
                  Зависи кой, колко кара. Компромиса е строго индивидуален.
                  А първата зима всички стават
                  Значи вместо да сменяш на 4-5 години 2 комплекта, сменяш на 2 години един. Все имаш пресни гуми, и на половин цена (гуми на 2 години обикновено се продават на половин цена).
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                    Искам да вкарам в движение един стар ситроен, но е с нови летни гуми (трябва само ГЗ и ГТП), та в това време могат ли да ми направят нещо катаджиите? До кога е забраната и в сила ли е? Нали 4мм ако има е ОК?
                    Говорим само за града до работа...

                    Коментар


                    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                      Няма уточнен типа на гумите. Просто профила на грайфера трябва да има минимум мм - мисля, че бяха 4 през зимата.

                      Коментар


                      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                        Демек, ако ги има съм 6.
                        А каучука не се ли вкочнява по-лесно при под 4 градуса, при летните?
                        Просто не ми се дават 100-200лв за 2 месеца каране.

                        Коментар


                        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                          Малък доклад за тоя fireston
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:firestone-multiseason.jpg
Прегледи:1
Размер:70.8 КБ
ID:5809110

                          На вода са ок,
                          на сняг биват,
                          като че ли по-лесно поднасят (по дълбок от 10см. още не съм пробвал)

                          по цена/възможности (R16 125лв.)са ок
                          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                          Суперспам - спама на суперите

                          Коментар


                          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                            Как спират на мокър зимен асфалт при по-рязка употреба на спирачки?

                            P.P. Между другото, на каква кола си ги качил, защото не намерих размери на 15" а само на 16 и то аспиринчета.
                            Последно редактирано от коко келеша; 18-02-19, 11:29.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              Малък доклад за тоя fireston
                              [ATTACH=CONFIG]981719[/ATTACH]

                              На вода са ок,
                              на сняг биват,
                              като че ли по-лесно поднасят (по дълбок от 10см. още не съм пробвал)

                              по цена/възможности (R16 125лв.)са ок
                              В киша как са? Гудияра са пълна скръб, като летни.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                В киша как са? Гудияра са пълна скръб, като летни.
                                За дуратрак ли говориш?
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X