Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
    ... трябват зимни, но това сезонно преобуване не е за мен.
    Kakъв е извода? Време е да се снабдиш с два комплекта джанти

    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение

      Kakъв е извода? Време е да се снабдиш с два комплекта джанти
      Абсолютно! Само дето трябваше да го направя преди 8 години и 150000км, сега докато се окомплектовам я помпата ще гръмне, я турбото, баланс валовете или други хитринки: вече сме на 285000км. Преди си играех с тези два комплекта джанти, за Витарата, за Равката, но забелязах, че щом се окомплектовам и продавах колата до една година и айде пак - продавай джанти, търси нови!
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение

        Абсолютно! Само дето трябваше да го направя преди 8 години и 150000км, сега докато се окомплектовам я помпата ще гръмне, я турбото, баланс валовете или други хитринки: вече сме на 285000км. Преди си играех с тези два комплекта джанти, за Витарата, за Равката, но забелязах, че щом се окомплектовам и продавах колата до една година и айде пак - продавай джанти, търси нови!
        И аз така. Изтървах момента с колата преди почти вече четири години. Сега псувам пролет и есен разправията с гумаджии. За джанти май е късно, няма да я карам вечно тая кола, отделно трябва и датчици да си купувам, абе.... Но се замислям сериозно за всесезонни гуми като дойде време за нови. На Маверика съм с всесезонни АТ, Паджерото изкара 6 години също с АТ. С оглед на последните зими нещата отиват натам и за колата.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X