Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

    Ако някои има мераци за още снимки ще му пратя снимки на мойте, не мога да ги кача във форума, явно са голями.
    0-

    Коментар


    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

      Е намали ги и качи ,да се видят гумите.Щото пари се хвърлят ,а не предлагат кой знае какво.Дървени са ,сравнени с много други в тоя ценови диапазон.За Нокиан става дума .
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

        Колега само кажи как става това с намаляването от андроид телефон и ги качвам веднага.... Просто с тия технологий съм бая скаран.
        0-

        Коментар


        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0330-4140x3105.jpg
Прегледи:1
Размер:387.1 КБ
ID:5775820Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0329-3105x4140.jpg
Прегледи:1
Размер:351.5 КБ
ID:5775821
          0-

          Коментар


          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

            Тоя път се получи на първата снимка е Малоя на около 50000 и на 3 години от който 20000 като предни, на втората са нокиян на около 30000 км и около 2 години без месец, загледайте се във грайферите отстрани...
            0-

            Коментар


            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

              Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
              Колега само кажи как става това с намаляването от андроид телефон и ги качвам веднага.... Просто с тия технологий съм бая скаран.
              Сваляш си Image Shring Lite, правиш си Custum size-а на колкото съм ти показал, което е HD формат и е максимума за качване във Форума

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-12-13-18-14-32-896.jpeg
Прегледи:1
Размер:322.0 КБ
ID:5775831

              Чукаш в/у снимката да ти се покажат вързаните топки за споделяне , чукаш в/у тях, после чукаш в/у Image Shring и като се отвори чукаш в/у custum size-а който си настроил както ти е кеф, или на по-малък от готовите размери, от този който съм ти посочил, и снимката автоматично се смачква и записва при другите.

              Полз(у)вам това приложение защото не иска достъп до почти нищо освен снимки.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                Мерси колега справих се��
                0-

                Коментар


                • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Гуудияра вектор 4сезона ген2 карам, в кишата ми се стори със слабо сцепление в сравнение с чисто зимна гума. На сняг също за сега ги карах малко, сториха ми се близо до зимните гуми, но както споменах до сега за 10хил пробег съм ги карал предимно на сухо и топло, като се държат съвсем нормално. На мокро ми се струват малко по-зле от зимни и летни.
                  Така да обобщя - слабо сцепление. На мокро, в киша, при тънък слой сняг. В неутъпкан сняг нещата са малко по-добре, но пак не са на нивото на хубава зимна гума. Не мога категорично да препоръчвам или обратното, но по-скоро бих ги оставил за летни и бих заложил на хубави зимни за студеното и мокрото. По принцип стават, ако се кара по-внимателно, не е проблем. Но през цялото време има едно гадно усещане за липсата на сцепление. Това, което го дават по тестовете, не отговаря съвсем на действителността в ежедневната експлоатация. Друг минус за мен е борда на гумата, който стои мек и винаги изглеждат меки. Не харесвам такива гуми, така както не харесвам и нископрофилни.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                    Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                    Тоя път се получи на първата снимка е Малоя на около 50000 и на 3 години от който 20000 като предни, на втората са нокиян на около 30000 км и около 2 години без месец, загледайте се във грайферите отстрани...
                    Да не ги караш много меки ,за да се износват в периферията?Иначе да се похваля от Nexen AT ll roadian. Копат в снега като страхотно и спират на спирачка с двойното много по-добре от Гудрич,Кумо,Бриджстоун Дуелер.Тези имам за сравнение.Много мека гума,въпреки че са 2016та.Минуса им е ,слаби бордове трябва да се има в предвид по остри камънаци и дебели, сухи клони.За сняг и дъжд са доста добри.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                      Не са меки винаги са около 1.5 атмосфери... проверявам ги редовно. Още като нови в периферията бяха с по малък граифер...
                      0-

                      Коментар


                      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                        А защо ги караш толкова меки?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                          Когато гумата е напомпана нормално и е под товар, протектора се натоварва равномерно върху цялата точка на стъпване.Когато са меки средата хлътва леко и се износва периферията на гумите ,когато е пренапомпана се износва повече в средата ,но рядко се стига до това,защото преди това се криви протекнора и гумата става брак.Спадане на 1.5 и надолу е необходимо само за да се измъкнеш отнякъде,кал,камъни.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                            Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                            Не са меки винаги са около 1.5 атмосфери... проверявам ги редовно. Още като нови в периферията бяха с по малък граифер...
                            Според мен 1,5 е малко.
                            Какво пише на табелката?

                            Коментар


                            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Според мен 1,5 е малко.
                              Какво пише на табелката?
                              малко е разбира се..оттам му е износването...
                              Я ги сложи на 2 и си готов..аз мойте на 2.4 ги държа..заради дупки това онова

                              Коментар


                              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                                Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                                малко е разбира се..оттам му е износването...
                                Я ги сложи на 2 и си готов..аз мойте на 2.4 ги държа..заради дупки това онова
                                На 2.4 при мен се опитват да ми се разлепят пломбите!!
                                На всяка талига е различно!

                                На Кииите е 1.8.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X